Türk Telekom

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2024 Türk Telekom, ile internet paketi yetersiz gelen veya interneti biten Türk Telekom kullanıcılarına hediye internet gönderme imkanı sunmaktadır. İnternet göndermek isteyen Türk Telekom kullanıcıları farklı yollar kullanarak bu işlemi yapabilir.

Hediye internet gönderme kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar nasıl yapabileceğini araştırmaktadır.

Yazımızda merak edilen hediye internet gönderme kampanyalarıyla ilgili detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

İnterneti yetersiz gelen veya interneti olmayan Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom kullanıcılarına hediye internet gönderebilir. Hediye internet göndermek isteyen kişiler, yazımızda belirtilen yöntemleri kullanarak internet gönderebilir.

İnternet göndermek isteyen Türk Telekom kullanıcıları SMS ile gönderebilir. SMS ile gönderim yapmak isteyen kişiler “HEDIYE” yazı boşluk bırakıp göndermek istediğiniz kişinin numarasını yazarak 9433’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Online İşlemler üzerinden de kolaylıkla hediye internet göndermek mümkündür. Online İşlemler ’den hediye internet göndermek isteyen kişinin yapması gereken şey App Store veya Play Store’dan telefonuna Online İşlemleri telefonuna indirmek olmalıdır. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yaparak, hediye gönderme alanına numarayı ve gönderilecek internet miktarını yazılması gerekmektedir.

Bir diğer yöntem ise, arama alanına * 100# numarasın yazarak aramaktır. Bu numarayı arayarak hediye internet gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme Ücretleri

Türk Telekom aboneleri, hediye internet gönderirken internet miktarına göre ödeme yapmak durumundadır. Hediye internet ücreti 1,02 TL’nin toplamından oluşur. Türk Telekom güncel hediye internet gönderme ücreti aşağıda yer almaktadır.

  • 250 MB -> 17,75 TL
  • 1 GB -> 28,10 TL
  • 4 GB > 57,68 TL

Hediye internet gönderme limiti ayda maksimum en fazla 8 GB’dir. Gönderilen internet paketleri bir ay boyunca geçerlidir.

Türk Telekom Neden Hediye İnternet Gönderemiyorum?

Hediye internet göndermekte sıkıntı yaşayan kullanıcılar bu durumun neden kaynaklandığını araştırmaktadır. Hediye internet gönderememenin birkaç nedeni bulunmaktadır. Bu nedenler;

  • Aylık gönderim limitini tamamlamış olmaktan kaynaklanabilir.
  • Faturasını ödemeyen kişiler de hediye internet gönderimi yapamaz.

Yukarıda belirtilen şartları taşımıyorsanız ve internet gönderiminde sıkıntı yaşıyorsanız müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet İsteme Nasıl Yapılır?

İnternet paketi biten kullanıcılar sevdiklerinden hediye internet talep edebilir. Hediye internet istemek için “ISTE” yazıp boşluk bırakarak istediğiniz internet miktarını yazdıktan sonra 9433’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Hediye Gönderiminden kimler Faydalanabilir?

Hediye internet servisinden Türk Telekom aboneleri faydalanabilir. Türk Telekom aboneleri sevdiklerini internet gönderebilir iken aynı zamanda onlardan internet talep edebilir.

Türk Telekom Ne Kadar Hediye İnternet Gönderimi Yapabilirim?

Telekom hediye internet yönlerimi aylık maksimum 8 GB’tır. Parça parça gönderimlerde ise, 250 MB, 1 GB ve 4 GB hediye internet gönderimi yapılabilir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom sevdiklerine 1 GB ve 4 GB internet gönderimi yapan kişilere, anında 1 GB hediye  kazandırmaktadır. Bu kampanya sayesinde sevdiklerinize internet gönderirken sizlerde internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Para Mı?

Türk Telekom hediye internet gönderme hizmeti ücretlidir. Hediye internet gönderme ücretleri gönderilen internet limitine göre değişmektedir. Makul bir ücret ödeyerek sevdiklerinize internet hediye edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu