Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024; Türk Telekom günümüzde uygun fiyatı ve birbirinden farklı kampanyaları nedeniyle en çok hediye veren operatörler arasında yer almaktadır. Türk Telekom GSM operatörü olarak müşterilerine birçok hediye vermektedir. Bu hediyeler arasında Türk Telekom müşterileri arasında en çok tercih edileni internet paketleridir. İnternet paketlerinden faturalı ve faturasız hat kullanıcıları ücretsiz olarak faydalanabilir.

Bu yazımızda 2024 yılında Türk Telekom tarafından bedava hediye veren internet paketleri yer almaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulamasıyla Bedava İnternet

Türk Telekom sil süpür uygulaması faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına en çok internet veren uygulamaların başında gelmektedir. Türk Telekom sil süpür uygulaması ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Türk Telekom online işlemler uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirilmelidir. Ardından uygulamaya giriş yaparak sil süpür alanına giriş yapmalıdır. Bu sayede günlük, haftalık, aylık 5 GB, 10 GB, 20 GB ve 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus İle Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom, faturalı ve faturasız hat aboneleri, Arayanı Bil Plus kampanyasına üye olarak haftalık 1 GB bedava internet kazanabilir. Arayanı Bil Plus kampanyasına dahil olmak isteyen Türk Telekom müşterileri, PLUS yazarak 7065’e mesaj göndermelidir.

Kampanyaya bir ay üye olan Türk Telekom müşterileri haftalık 1 GB, 6 ay üye olan müşteriler ise, aylık 1 GB internet kazanabilir.

Türk Telekom E-Fatura İle 1 GB İnternet Kazanma

Türk Telekom, faturalı hat kullanıcılarına özel olarak hazırladığı bir kampanyadır. Bu kampanyanın amacı kağıt israfının önüne geçmektedir. E-fatura uygulamasından faydalanmak isteyen kişiler e-faturalarını SMS veya mail adresine yönlendirerek bedava 1 GB internet fırsatından faydalanabilir.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar telefonunun mesaj bölümüne girerek 1 GB e mail adresini yazarak 3008’e mesaj göndermelidir. Kampanya yalnızca bir defa katılım sağlanmaktadır.

Türk Telekom Siri Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Siri uygulamasıyla bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Siri üzerinden komut vererek, Türk Telekom abonelerine lira göndermelidir. Bu işlemi yapan kullanıcıların hattına haftalık 500 MB bedava internet yüklenecektir.  Siri üzerinden bedava internet kazanmak için Siri sesli komut açılarak göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyip lira gönder demeniz yeterlidir.

Türk Telekom 4 .5G 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4.5G bedava internet kampanyası, sim kartı 4.5G ile uyumlu olmayan vatandaşlara yönelik bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde hattınızın 4.5G ile uyumlu olmasını sağlarken bedava internet de kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G 2 kat bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler, en yakın Türk Telekom satış bayisine giderek 4.5G ile uyumlu bir hat almalıdır. Bu işlemi yapmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları, ilgililer tarafından yönlendirilecektir. Eğer hattınız önceden 4.5G ile uyumlu ise, işlemden önce 2KAT yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Mor Hediye Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına yönelik olan mor hediye kampanyası sayesinde Türk Telekom müşterileri 1 GB internet kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler hattına tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. Ardından telefonunun mesaj bölümüne giriş yaparak MOR HEDIYE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan kullanıcıların hattına 30 gün boyunca 1 GB bedava internet yüklenecektir. Gelen onay mesajının ardından internetinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Tambu Uygulaması İle Bedava İnternet

Selfy Tambu uygulamasını yeni kullanacak olan aboneler, 30 gün boyunca 5 GB internet paketi kazanabilir. Bu paketten faydalanmak isteyen kişiler, Google Play store veya Appstore mağazalarından uygulamayı telefonuna indirilmelidir. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunun mesaj kısmından TAMBU yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Kısa süre içerisinde 5 GB internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Bip ve Yaay Uygulamasından Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom, Bip veya Yaay uygulaması sayesinde bedava internet kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri App Store veya Google play’den uygulamaları ücretsiz olarak telefonunuza indirmelidir.

Kampanyadan faydalanmak için ayrıca kayıt olunmasına gerek yoktur. Mobil internet bağlantınız ile Bip uygulamasından yapacağınız kullanımlar otomatik olarak ücretsiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları, Ziraat Bankası üzerinden yapacağı 40 TL yüklemelerde günlük 5 GB internet hakkı kazanabilir. 50 TL yükleme yapan kişiler haftalık 5 GB, 50 TL ve üzeri yüklemelerde ise, aylık 5GB internet kazanabilir.

Güncel hediye internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu