Bimcell

Bimcell Yeni Hat Ne Kadar? Bimcell Hat Fiyatları

Bimcell yeni hat ne kadar? Bimcell hat fiyatları 2024 sorusu son dönemlerde Bimcell operatörünün isminden sıkça söz ettirmesiyle birlikte merak edilen soru haline gelmiştir. Ayrıca operatörün birbirinden ekonomik ve avantajlı kampanyalar sunmasının yanı sıra çekim gücünün de yüksek olması en çok tercih edilen operatörler arasında yer almasını sağlamıştır.

2024 Yılı iitibari ile tüm hat fiyatları ciddi şekilde zam görmüştür. En ucuz hat se Bimcell tarafından sartılmaktadır. BİMcell hat fiyatı 2024 yılında 570 TL satışı sunulmuştur. Ancak diğer operatörler ise 1000 TL ile 1500 TL arasında hat satmaktadır.

BİMcell Yeni Hat Nasıl Alınır?

Bimcell yeni hat ücreti 2024 yılında en merak edilen sorular arasında yer alırken aynı zamanda birçok kişi nasıl Bimcell’li olacağını ve hattını nasıl alacağını da merak etmektedir. Bimcell abonesi olmak ve Bimcell hat almak istiyorsanız sadece size en yakın BİM mağazasına gitmeniz yeterli olacaktır.

Kimliğiniz ve kimlik fotokopiniz ile size en yakın BİM mağazasına gittiğinizde “Bireysel Abonelik Sözleşmesi” imzalamanız gerekmektedir. Diğer formları doldurduktan sonra bu sözleşmeyi de imzalayarak yeni BİMcell hattınızı hemen alabilirsiniz.

BİMcell Yeni Hat İçinde Ne Var?

Ekonomik ve avantajlı tarifeleri ile kısa sürede kendisini tanıtan Bimcell, yeni hat alan kullanıcılarına elbette yeni hatlarını boş vermiyor. Söz konusu operatörden yeni hat aldığınızda aynı zamanda ilk 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet hediyesi de alabilirsiniz.

Hattınız aktif olduktan sonra alabileceğiniz bu bonus hediyeleri için yapmanız gereken ise sadece 4551’e “BIMCELL BONUS” yazıp kısa mesaj göndermektedir. Kısa süre içinde size onay mesajı gelecektir. Gelen onay mesajından sonra haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Fiyatı 2024

Bimcell yeni hat fiyatı 2024 yılında 370 TL olarak güncellenmiştir. Ayrıca uygun fiyatlarda birbirinden avantajlı paketler sunan Bimcell’e siz de geçiş yapmak istiyorsanız 370 TL ödeyerek hemen size en yakın BİM mağazasından hattınızı alabilirsiniz.

Bimcell’den yeni hat alıp artık Bimcell’li olduğunuzda hattınız aktif olduktan sonra 300 Dakika, 300 SMS ve 9 GB internet tanımlanıyor. Bunun için hattınız aktif olduktan sonra “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Yeni Hat Ne Kadar?

Bimcell hat ne kadar 2024 ve Bimcell hat güncel fiyatı hakkında bilgi vermek gerekirse Bim mağazalarından alabileceğiniz Bimcell hat fiyatı 370 TL olarak satılmkatadır.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı 2024

Bimcell yeni hat 19 TL kampanyası çok önce bitmiş olan bir kampanyadır. 2024 yılında belirlenen Bimcell faturasız yeni hat fiyatı ise 370 TL olmaktadır. Ayrıca hattınızı aldığınız ilk ay boyunca konuşmaya ve internete doyabileceğiniz 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB da hattınıza hediye tanımlanmaktadır.

Bimcell Faturalı Hat Fiyatı 2024

Bimcell faturalı hat fiyatı 2024 yılında 370 TL’den satılmaktadır. Sadece faturasız hat satışı yapan Bimcell, size faturalı hattı aratmayacak tarife ve kampanyalarla cebinize dost bir operatör olmaya da devam ediyor. Siz de Bimcell faturasız hat alarak dört farklı “Dost” tarifeleri içerisinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak tarifeyi ekonomik fiyatlarda satın alarak faturalı hatlarda olduğu gibi paket aşımı derdi olmadan gönül rahatlığıyla iletişiminize devam edebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Ne Zaman Açılır?

Bimcell yeni hat açılma süresi genellikle maksimum 24 saat kadar sürmektedir. Ancak nadiren de olsa Bimcell yeni hattın aktif olma süresi 2 günü bulabilmektedir.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Bimcell, yeni hat alanlara ya da numarasını taşıyanlara yüz güldüren, cep dostu hediyeler veriyor. Bimcell operatöründen yeni hat aldığınızda aynı zamanda hattınız aktif olduktan sonra 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB hediyelerinizi alabilirsiniz. Ancak bu hediyeler hattınıza operatör tarafından otomatik yüklenmez. Bunun için “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e göndermeniz gereklidir.

Bimcell Yeni Hat Alma Yaşı Kaçtır?

Bimcell’li olmak ve Bimcell’den yeni hat almak istiyorsanız tıpkı diğer operatörlerde de olduğu yaş 18 yaş ve üzeri olmanız şartı aranmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu