Bimcell

BİMcell Yeni Hat Fiyatları, Tarifeleri ve Kampanyaları

BİMcell Yeni Hat Fiyatları Tarifeleri ve Kampanyaları 2024; Bimcell yeni hat fiyatları tarifeleri ve kampanyaları operatör değişikliği yapmak isteyenlerin en merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Operatör sağlayıcılığı hizmeti veren Bimcell’de yeni hat alarak birbirinden avantajlı tarifeler ile iletişimini ekonomik boyuta taşıyabilirsiniz.

Bimcell kullanıcıları için hem faturalı hem faturasız hat kullanma imkanı sunuluyor. Bunun için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Zira ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun fiyatlarda Bimcell’den yeni hat alarak ekonomik tarifeler ve kampanyalardan kolayca faydalanabilirsiniz.

BİMcell Faturasız Hat Nasıl Alınır?

Bimcell hat sahibi olmak isteyenler için tüm BİM mağazalara gerekli tüm hizmetleri sizlere en hızlı şekilde sunmaktadır. Bimcell’den faturasız hat alabilmek için yapmanız gereken tek şey ise size en yakın olan herhangi bir BİM mağazasına giderek BİMcell faturasız hat almak istediğinizi söylemek olacaktır.

BİMcell faturasız hat alabilmek için gerekli olan tek evrak ise kimliğiniz ve kimlik fotokopinizdir. Kimlik fotokopisi ile herhangi bir BİM mağazasına gittiğinizde BİM personelleri tarafından size verilen formları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak BİMcell faturasız hattınıza dair sim kartınızı kısa sürede alabilirsiniz.

BİMcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

Bimcell faturasız hat fiyatı 2024 yılında da her yıl olduğu gibi güncellenmiştir ve 2024 yılı itibari ile Bimcell yeni hat fiyatı 370 TL olarak belirlenmiştir. İlk seferde vereceğiniz bu ücret ile birlikte Bimcell yeni hat sahibi olurken aynı zamanda avantajlı kullanım haklarına da sahip olacaksınız.

370 TL tutarında yeni Bimcell hattı sahibi olduğunuzda hattınıza aynı zaman 9 GB internet, her yöne 300 DK konuşma hakkı ve 300 SMS tanımlanacaktır.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları

Bimcell faturasız hat fiyatları 2024 yılında güncel olarak 370 TL olarak Bimcell mağazalarında satılmaktadır. Bimcell hat için 370TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bimcell Genç Paket 2024

Bimcell gençleri düşünerek gençlere özel paket çıkardır. 7-25 yaş arasında gençlere özel olarak hazırlanan Bimcell Gebç Paketi BİMcell içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi 5 GB’ı Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da geçerli toplam 25 GB internet ve Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma içermektedir.

Bimcell hattınız akrif olduktan sonra BIMCELL GENÇ 25 GB yazıp 4551 mesaj göndermeniz yeterlidir.

BİMcell Paketler ve Trifeler

BİMcell yeni hat fiyatları tarifeleri ve kampanyaları cebinize dost olacak fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. 4 farklı kampanya içerisinde hem bütçenize uygun hem de ihtiyaçlarınızı karşılayacak kampanyalar bulabilirsiniz. İşte avantajlı bimcell kampanyaları;

1. Dost Küçük Paketi

BİMcell’in en ucuz tarifesi ne kadar sorusuna verilebilecek en avantajlı kampanya olan Dost Küçük paketi; her yöne 750 DK konuşma ve 250 SMS, 3 GB internet vermektedir. Güncel fiyatı 102 TL olan bu paketi hattınıza tanımlayabilmek için “DOST KUCUK” yazarak 4551’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

2. Dost Orta Paketi

Güncel fiyatı 115 TL olan Dost Orta paketi içerisinde her yöne 750 DK konuşma, 250 SMS ve 6 GB internet bulunmaktadır. “DOST ORTA” yazarak 4551’e göndererek hattınıza Dost Orta paketini tanımlayabilirsiniz.

3. Dost Büyük Paketi

Güncel fiyatı 133 TL olan Dost Büyük paketi, internet ihtiyacınızı karşılayacak avantajlı paketlerden bir diğeridir. Her yöne 750 DK konuşma ve 250 SMS, 9 GB internet içeren Dost Büyük paketini hattınıza tanımlamak için “DOST BUYUK” yazarak 4551’e mesaj atabilirsiniz.

4. Dost Mega Paketi

Dost mega bimcell tarifeleri içerisinde dolu dolu olan bir tarifedir. Her yöne 750 DK konuşma ve 250 SMS, 15 GB internet olan Dost Mega paketini “DOST MEGA” yazıp 4551’e mesaj atarak hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketleri

Bimcell internet paketleri ile internet paketiniz bittiğinde ek paket satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun internet paket çeşitleri bulunan Bimcell internet paketleri ise;

Paket SüresiPaket İçerikleriPaket Fiyatı (Vergiler dahil)Nasıl Alırım?
Aylık

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

27 TL

37 TL

47 TL

57 TL

1GB yazıp 4551‘e gönderin

2GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 5GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 10GB yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp İnternet Paketleri‘ni seçin

Bimcell internet paketini almak için 4551 SMS göndererek hemen satın alabilirisiniz.

BİMcell Numara Taşıma Kampanyaları

Avantajlarla dolu tarife ve kampanyalar sunan Bimcell, yeni hat alanlara ya da hattını başka bir operatörden Bimcell’e taşıyanlara her yöne 300 DK ve 300 SMS, 9 GB hediye kullanım hakkını hediye olarak tanımlıyor. Bu hediyeleri kazanabilmek için hattınız kullanıma açıldıktan sonra 30 gün içerisinde “BIMCELL BONUS” yazarak 4551’e SMS atmanız gereklidir.

Bimcell’e geçiş kampanyaları faturasız hatlar için oldukça fazladır. Hattınızı Bimcell’e ücretsiz bir şekilde taşıyarak kazanacağınız 300 DK, 300 SMS ve 9 GB internetin yanı sıra Bimcell’in farklı kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Hattını Bimcell’e taşıyanlara ve TL yüklemesi yapanlara hediye GB avantajı da sunulmaktadır. 65 TL üzeri TL yüklemelerinde bir hafta kullanabileceğiniz 5 GB, 100 TL ve üzeri TL yüklemelerinizde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet alabilmek için yükleme yaptıktan sonra “BIMCELL SENLİK” yazarak 4551’e SMS göndermelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu