Bimcell

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir? Bimcell En Az Ne Kadar Yüklenir?

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir?; Bimcell, Türk Telekom alt yapısıyla sağladığı güçlü çekim gücünün yanı sıra aynı zamanda ekonomik paket ve tarifeleriyle de dikkat çeken bir GSM operatörü haline gelmiştir. Abonelerine sadece faturasız hat satışı yapan Bimcell’in ön ödemeli olarak paket ve tarife seçenekleri sunması ise paket aşımı ve sürpriz fatura derdini de ortadan kaldırıyor.

Bimcell’in abonelerine sadece faturasız hat satışı yapması aynı zamanda abonelerin tarife ve paket satın alabilmesi için TL yükleme zorunluluğunu da beraberinde getiriyor. Söz konusu operatör, abonelerini zorlamadan uygun fiyat seçenekleri ile tarifeler sunduğundan fahiş fiyatlarda TL yüklemenize de gerek kalmıyor. İşte Bimcell en kaç TL yüklenir konusunun tüm detayları…

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL yükle işlemini iki farklı şekilde kolayca yapabilirsiniz. Bunun en kolay yolu Bimcell’in resmi web sitesi olan www.bimcell.com.tr adresinden TL yükleme işlemi yapmaktır. Bimcell web sitesine girdiğinizde;

 • Ana sayfadan “TL Yükle” ekranına giderek telefon bilgilerinizi girmelisiniz.
 • Karşınıza çıkan ekranda telefon numaranızı girin ve yüklemek istediğiniz TL miktarını seçenekler arasından işaretleyin.
 • Son olarak ödeme için kredi kartı bilgilerinizi girip 3D güvenlik şifresini de girdiğinizde ödemeniz onaylanmış olup hattınıza TL yüklemiş olacaksınızdır.

BİMcell 10 TL Nasıl Yüklenir?

Bimcell, faturasız hatlarına sunduğu ekonomik tarife ve paketleri ile dikkat çeken bir GSM operatörü olduğundan yükleyebileceğiniz minimum TL miktarları da oldukça düşüktür. Ancak Bimcell’de 10 TL yükleme seçeneği yoktur.

Bimcell 25 TL Yükleme

Bimcell 25 TL yükleme işlemi yapmak için TL yükleme sırasında yükleme yapacağınız yönteme göre “25 TL” seçeneğini seçerek yüklemenizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Fiyatları 2024

Bimcell kontör ne kadar sorusu abonelerin sıklıkla sorduğu bir sorudur. Bimcell’de kontör olarak ifade edilen aslında TL’dir. Sadece faturasız hat satışı yapan Bimcell’de yükleme yapabileceğiniz TL miktarları sabittir. Bu seçenekler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda hattınıza TL yüklemesini kolayca yapabilirsiniz.

Bimcell En Kaç Kaç TL Yüklenir 2024

Ekonomik fiyatlarıyla adını sürekli duyuran Bimcell’de düşük fiyatlarda TL yüklemesi yaparak hattınıza uygun fiyatlı paket ve tarife tanımlaması yapabilirsiniz. Bimcell’de yükleme yapabileceğiniz en düşük TL miktarı 25 TL’dir. Aynı zamanda tek seferde 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL olarak da Bimcell TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Nereden Yüklenir?

Bimcell TL yükleme işlemlerini online olarak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda BİM bayilerine giderek ya da Bimcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Online

Bimcell TL yükleme online yöntemi Bimcell web sitesi üzerinden gerçekleştirilir. Eğer ödeme yapabileceğiniz bir kredi kartınız var ise Bimcell’in web sitesine girerek “TL Yükle” ekranı üzerinden yönergeleri takip ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİM Mağazalarında TL Yükeme

Yeni hat alma ve Bimcell’e numara taşıma gibi tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz BİM marketlerine giderek minimum 25 TL olmak kaydıyla istediğiniz miktarda hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell online TL yükleme işlemi kadar kolay yöntemlerden birisi de müşteri hizmetleridir. 444 4 551’i arayarak ya da 9333’ü arayarak sesli yanıt servisiyle TL yükleme yapabilirsiniz.

BİMcell Paket Yükleme Kaç TL?

Bimcell paket fiyatları, ihtiyacınıza ve tercih edeceğiniz tarifelerin içeriklerine göre değişir. Eğer hattınıza paket tanımlaması yapmak istiyorsanız bunun için öncelikle hattınızda yeterli miktarda TL bakiyeniz olması gerekir. İşte güncel Bimcell paket fiyatları;

 • Aylık 1000 SMS paketi = 33 TL
 • Aylık 1 GB internet paketi = 54 TL
 • Aylık 2 GB internet paketi = 72
 • Aylık 5 GB internet paketi = 92 TL
 • Aylık 10 GB internet paketi = 110 TL
 • Aylık 250 dakika konuşma paketi = 70 TL
 • Aylık 500 dakika konuşma paketi = 83 TL
 • Dost Küçük paketi = 123 TL
 • Dost Orta paketi = 140 TL
 • Dost Büyük Paketi = 160 TL
 • Dost Mega paketi = 188 TL

Bimcell TL Yükleme Sorunu

Bimcell TL yükleme sorunu genellikle kredi kartı ile online yükleme yapan abonelerin zaman zaman karşılaştığı bir sorundur. Kartınızın internet alışverişine açık olmaması, internet sinyalinin az olması gibi nedenler bu soruna neden olabilir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak ya da BİM bayilerine giderek yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu