Turkcell

Bedava İnternet Veren Uygulamalar ( Tüm Uygulamalar)

Makalede Neler Var?

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024; Günümüzde Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell başta olmak üzere pek çok GSM Operatörü; müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerini rakiplerine kaptırmamak için abonelerine hediye internet, sms, servis üyeliği vb. hediyeler armağan ediyor.

Aboneler; hediyeler dağıtan uygulamaları kullanarak, çekilişlere ve kampanyalara katılarak hatta oyun oynayarak bile hediye internet kazanabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca bedava internet veren uygulamaları sizlerle paylaşmaya, hediye internet kazanma yöntemlerine değinmeye çalışacağız.

Turkcell İnternet Kazandıran Uygulamalar 2024

Turkcell aboneleri, Dijital Operatör Uygulaması’ndaki kanalları takip ederek, her hafta Salla Kazan oynayarak ya da Hediye Havuzu’nu ziyaret ederek, bedava internet elde edebiliyorlar.

Turkcell internet kazandıran uygulamaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Yeni Müşteri Olarak Bedava İnternet Kazanma

Turkcell.com.tr sitesi üzerinden abonelik talebinde bulunan yeni müşteriler, bu kampanya kapsamında 4 ay boyunca geçerli olan 2GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Hediye internet kazanmak isteyen abonelerin abonelik başvurularını mutlaka Turkcell resmi sitesi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

EBA 6GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell de tıpkı Vodafone ve Türk Telekom gibi öğrencilere ders içeriklerini takip edebilmeleri için 6GB hediye internet sunuyor.

Öğrenciler; EBA sitesi üzerinden ya da BİP Keşfet bölümünden EBA ders içeriklerini izlerken 6GB bedava internetlerini kullanabiliyorlar.

Bedava internet; faturalı abonelerin yanı sıra faturasız abonelerin hattına da otomatik olarak yükleniyor.

E-Faturaya Geçerek, Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in Çevreci Fatura 5GB Hediye İnternet kampanyasına katılan aboneler, 1 gün boyunca kullanabilecekleri 5GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

5GB internet, faturalı abonelerin hattına otomatik tanımlanıyor.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyasına Katılarak Bedava İnternet Kazanma

Bu kampanya dahilinde GNÇ tarifelerinden birine abone olan 26 yaş altındaki gençler; GNÇ Uygulaması’nda mevcut olan GNÇ Çatlat uygulamasına girenler ve uygulamadaki yumurtaları çatlatanlar, hediye SMS, dakika ve internet kazanabiliyorlar.

Yumurtalardan aylık, günlük ya da haftalık internet çıkabiliyor.

BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

BİP uygulamasını akıllı telefonlarına indirip, uygulamada düzenlenen kampanyalara katılan aboneler de birbirinden güzel hediyeler elde edebiliyorlar.

Örneğin, Hediye Avı kanalına üye olup, en fazla puanı toplayanlar şanslı kişiler, haftalık 5GB internet kazanabiliyorlar.

Hediye Avı kanalı; en fazla puanı toplayan ilk 5000 kişiye haftalık 5GB, daha sonraki 10 bin kişiye günlük 2GB, sonraki 20 bin kişiye ise günlük 1GB internet sunuyor.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell hediye internet kazandıran en önemli uygulamalar arasında yer alan Salla Kazan oyununu oynayanlar da her hafta hediye internet dahil sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Üyeler, günlük, haftalık veya aylık 1GB, 2GB, 5GB, 10 GB hatta 20GB gibi hediyeler elde edebiliyorlar.

Hem faturalı hem de faturasız abonelerin bedava internet kazanabileceği Salla Kazan oyununa ve kazanabileceğiniz diğer hediyelere ilişkin bilgi alabilmek adına hemen https://www.turkcell.com.tr/arama?qx=salla+kazan linkini tıklayabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Bedava İnternet Kazanma

Turkcell aboneleri, oyun oynamak suretiyle de hediye sms, dakika ya da internet elde edebiliyorlar.

Oyun oynayarak keyifli zaman geçirebilecekleri gibi hediyeler de kazanabiliyorlar.

Kim 20GB İster, Bil Kazan, GNÇ Düello, GNÇ Şut ve Kazan, Hediyeli Soru Servisi vb. oyunlar ve bilgi yarışmaları sayesinde farklı hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Kazanma

Dijital Operatör Uygulaması’nın hediyeler dağıtan kanalı olan Hediye Havuzu kanalını takip eden ve kendilerine atanan görevleri yerine getirenler, bedava internet, bedava sms, bedava dakika kazanabiliyorlar.

Aboneler, Hediye Havuzu ekranından kazanabilecekleri hediyeleri görebiliyorlar.

Yani kazanmak istedikleri hediyeler doğrultusunda görev seçebiliyorlar.

Bizce Kupon Biriktir Kampanyası Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bizce Kupon Biriktir Kampanyası da abonelerine hediye internet dağıtıyor.

Bedava internet kazanmak isteyenlerin uygulamada kupon biriktirmeleri gerekiyor.

Örneğin; günlük 1GB internet kazanmak isteyen abonelerin 30 kupon biriktirmeleri gerekiyor.

Faturalıya Geç Haftasonu 5GB Hediye İnternet Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Hazırkart yani faturasız hattını faturalı hatta taşıyan aboneler; 6 ay boyunca geçerli 5GB bedava internet kazanıyorlar.

Hediye internet, yalnızca hafta sonları kullanılabiliyor.

Bedava internet kazanmak isteyen yeni faturalı abonelerin hediyelerini Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu ekranından almaları gerekiyor.

Turkcell hediye internet kazanmak için Turkcell Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilir ayrıca internet veren uygulamalar için Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazısını inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

Türk Telekom faturalı ya da faturasız aboneler; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirip, bedava internet kazandıran uygulama, kampanya ve oyunlara katılabiliyor.

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulama ve kampanyaları kısaca aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Sil Süpür Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom abonelerinin TL yükleme, fatura bilgileri görüntüleme, kredi kartı ile fatura ödeme vb. işlemlerini gerçekleştirebilmek adına telefonlarına Apple Store ya da Google Play Store üzerinden indirebilecekleri Online İşlemler’in popüler kanalı Sil Süpür; abonelerine bedava internet dağıtıyor.

Sil Süpür oyununu oynayan aboneler, her hafta değişik hediyeler kazanabiliyorlar.

Aylık, günlük veya haftalık 1GB, 2GB, 5GB internet; abonelerin kazanabilecekleri en önemli hediyeler arasında bulunuyor.

Faturalı veya faturasız aboneler; Sil Süpür oyununu oynayarak, her hafta bedava internetin yanı sıra bedava SMS, servis üyeliği, bedava dakika vb. hediyeler de elde edebiliyorlar.

Sil Süpür oynayarak kazanabileceğiniz hediyelere dair bilgi alabilmek için hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/sil-supur-kampanyasi.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını ilk kez akıllı telefonlarına yükleyen yani daha önce bu uygulamayı hiç kullanmamış olan aboneler de hediye internet kazanabiliyorlar.

Sadece faturasız abonelere özel olan bu kampanyaya göre faturasız abonelerin 2GB internet kazanabilmeleri için Online İşlemler uygulaması üzerinden faturasız hatlarına TL yüklemeleri gerekiyor.

EBA Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Faturalı veya faturasız aboneler; EBA Kampanyası kapsamında EBA ders içeriklerini kendilerine hediye edilen 8GB bedava internet ile kullanabiliyorlar.

8GB hediye internet; abonelerin hatlarına otomatik olarak yükleniyor.

Aboneler; 8GB bedava internetleri sayesinde EBA ders içeriklerini kaçırmadan izleyebiliyorlar.

BTK Akademi’de Geçerli Bedava İnternet Kazanma

Genç ve yetenekli yazılımcıların yetişmesi adına hizmet veren, yazılımcıların video ve içeriklere erişebilecekleri BTK Akademi sitesinde Türk Telekom aboneleri, 6GB hediye internetlerini kullanabiliyorlar.

BTK Akademi’de geçerli 6GB bedava internet kazanmak isteyen abonelerin telefonlarının SMS bölümüne girip, BTK Akademi yazmaları ve bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Arayanı Bil Plus Abonesi Olarak, Bedava İnternet Kazanma

Hem faturalı hem de faturasız abonelerin telefonlarının kapalı olduğu zamanlarda kendilerini arayan kişileri daha sonra öğrenebilmek adına abone olabilecekleri Arayanı Bil Plus; yeni abonelerine bedava internet armağan ediyor.

Aylık olarak bu servise abone olanlar, haftalık 1GB; 6 aylık aboneler ise aylık 1 GB hediye internet elde ediyorlar.

BİP ve Yaay Uygulamalarını İndirip, Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’un en sevilen anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP uygulaması; üyelerine internet kotalarına yansımadan internet üzerinden görüntülü konuşabilme ve mesajlaşabilme imkanı tanıyor.

Aynı şekilde aboneler; Yaay uygulamasını da tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabiliyor; bu uygulamalar sayesinde eğlenceli ve keyifli zaman geçirebiliyorlar.

BİP ve Yaay uygulamaları akıllı telefonlara Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirilebiliyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Vererek, 2GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom aboneleri; kredi kartları ya da herhangi bir banka kartlarına faturalarını ödemek için otomatik ödeme talimatı verdiklerinde 2GB hediye internet elde edebiliyorlar.

Aboneler; hediye internetlerini bir ay yani 30 gün boyunca kullanabiliyorlar.

Aboneler, otomatik ödeme talimatını Online İşlemler Uygulaması’ndan, banka kanalları aracılığıyla veya Online İşlemler sitesi üzerinden kolaylıkla verebiliyorlar.

Aynı zamanda 93333 hattı aranarak da otomatik ödeme talimatı verilebiliyor.

Türk Telekom’a Geçerek, Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom; numara taşıma, yeni bir hat satın alma ya da faturasız hattını Türk Telekom faturalı tarifelerden birine taşıma yöntemlerinden biri ile yeni abone olanlara hediye olarak, 3 ay boyunca geçerli aylık 10 GB yani toplamda 30GB bedava internet dağıtıyor.

Hediye internet; her ay abonelerin hattına tanımlanıyor.

Hediye internetlerini kullanmak isteyen yeni abonelerin Online İşlemler uygulamasını telefonlarına indirip, Sil Süpür oyununu oynamaları gerekiyor.

Türk Telekom hediye internet kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilir ayrıca internet veren uygulamalar için Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazısını inceleyebilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2024

Vodafone aboneleri; fatura sorgulama, TL yükleme, paket satın alma vb. hatlarına ve aboneliklerine ilişkin birçok işlemlerini gerçekleştirebilecekleri Vodafone Yanımda uygulamasındaki kanallar sayesinde bedava internet kazanabiliyorlar.

Aynı zamanda faturasız ya da faturalı aboneler; Türk Telekom Hediye Çarkını çevirip, her hafta hediye internet, sms, servis üyeliği vb. hediyeler kazanabiliyorlar.

Vodafone bedava internet veren uygulamaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda Uygulaması’nın hem faturalı hem de faturasız abonelere hediyeler sunan kanalı olan Hediye Çarkı’nı takibe alan ve bu çarkı çeviren aboneler, her hafta hediye kazanabiliyorlar.

Aboneler, günlük, haftalık veya aylık 3GB, 4GB, 20GB vb. hediyeler elde edebiliyorlar.

Türk Telekom aboneleri; çarkı çevirip, kazandıkları hediyeleri kendilerine gönderilen SMS onayı sonrasında kullanmaya başlayabiliyorlar.

Süpermarket Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Vodafone abonelerinin alışveriş yapabilmeleri adına faaliyet göstermeye başlayan, Vodafone Yanımda uygulamasında mevcut olan Süpermarket Yanımda uygulaması, uygulamaya abone olanlara hediye olarak 1 hafta boyunca geçerli 2GB internet armağan ediyor.

Aboneler, üyelikleri sonrasındaki her alışverişlerinde de 2GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Bu uygulama üzerinden şu an için yalnızca İstanbul, Ankara, Bodrum ve İzmir illerinde yaşayan aboneler; alışveriş yapabiliyorlar.

EBA’da Geçerli 6GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone aboneleri de EBA sitesinde kullanabilecekleri 6GB hediye internet elde ediyorlar.

6GB bedava internet; abonelerin hattına otomatik olarak tanımlanıyor.

BTK Akademi’de Geçerli 6GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone, yazılımcı adaylarının video ve içerikleri ücretsiz bir şekilde izleyebilmeleri için abonelerine BTK Akademi sitesinde geçerli olacak şekilde 6GB internet sunuyor.

Öğrenciler, hediye 6GB internetlerini yalnızca www.btkakademi.gov.tr sitesinde kullanabiliyorlar.

Vodafone RED Abonelerine Özel Belirli Uygulamalarda Geçerli Bedava İnternet Kazanma:

Vodafone’un ayrıcalıklı tarifelerden olan RED tarifelerinden birine abone olanlar ve kampanya dahilindeki paketlerden birini satın alanlar, belirli uygulamalarda kullanabilecekleri bedava internet elde ediyorlar.

Belirli uygulamalarda geçerli sınırsız internet kazanmak isteyenlerin ise Red20GB Sınırsız İletişim, Red25GB Sınırsız Sosyal, Red30GB Sınırsız Video ya da Red40GB Sınırsız Eğlence paketlerinden birine abone olmaları gerekiyor.

Sınırsız internet; Whatsapp, BİP, Telegram, Signal Messenger, Facebook Messenger ya da Yaay uygulamalarında kullanılabiliyor.

Vodafone’a Abone Olarak Bedava İnternet Kazanma

Vodafone; Vodafone’a yeni üye olan abonelerine de Hoş geldin Hediyesi kapsamında bedava internet sunuyor.

Aboneler, üye oldukları tarifeye göre 10 ya da 20 GB bedava internet elde ediyorlar.

Numara taşıma, yeni hat tesisi ile Vodafonelu olanların yanı sıra hatlarını Vodafone faturasız hattan faturalı hatta taşıyanlar da hediye internet kazanabiliyorlar.

Hediye internet, son 30 gün içerisinde Vodafone mağazalarından, Vodafone Yanımda uygulamasından ya da Vodafone sitesi üzerinden abone olanların hattına yükleniyor.

Kampanya kapsamında Super Uyumlu +2024 ya da Yeni Uyumlu BOL DK 2024 paketlerinden birine üye olanlar, 10GB; Red20 GB Sınırsız İletişim, Red25GB Sınırsız Sosyal, Red30 GB Sınırsız Video ya da Red40 GB Sınırsız Eğlence paketlerinden herhangi birine abone olanlar ise 20 GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Mobil Ödemeye Geçerek, Bedava İnternet Kazanma

Faturasını mobil ödeme yöntemi ile ödemeyi tercih eden aboneler, 5, 7 ya da 10GB bedava internet kazanıyor.

Abonelerin kampanyaya katılabilmeleri için KATIL 10GB yazmaları ve mesajı 2020’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Kampanya kapsamında;

  • 3 aydır mobil ödeme kullanmamış olanlar 5 GB,
  • 6 aydır mobil ödeme kullanmamış olanlar 7 GB,
  • 1 yıldır mobil ödeme kullanmamış olanlar 10 GB

hediye internet kazanmış oluyorlar.

Arkadaşını Vodafone’a Davet Ederek, Bedava İnternet Kazanma

Vodafone; gerek Vodafone faturalı tarifelerden birine geçen yeni abonelerine gerekse arkadaşını faturalı tarifelerden birine davet edenlere 30 GB internet hediye ediyor.

Hediye internetin 3 aylık kullanım süresi bulunuyor.

Arkadaşını Vodafone’a davet eden ve daveti kabul eden kişinin 30GB internet kazanabilmesi için davetin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ya da Vodafone resmi sitesinden gönderilmesi gerekiyor.

Vodafone hediye internet kazanmak için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilir ayrıca internet veren uygulamalar için Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazısını inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca bedava internet kazandıran uygulamaları sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, bedava internet kazanma önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu