Turkcell

Bedava İnternet Kazanma Yolları – İnternet Kazandıran Uygulamalar

Makalede Neler Var?

Bedava İnternet Kazanma Yolları 2024; Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone aboneleri; GSM operatörlerine ait olan uygulamalar sayesinde hediye internet kazanabiliyorlar.

Gerek yeni aboneler, gerekse mevcut müşteriler; uygulamaları akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirip, hediye internetin sahibi olabiliyorlar.

Aboneler, uygulamaların yanı sıra kanallara üye olarak ve oyun oynayarak de hediye internet elde edebiliyorlar.

Bedava internet kazandıran uygulamalar; abonelere hediye internetin yanı sıra bedava sms, dakika, servis üyeliği vb. hediyeler de armağan ediyor.

Bu yazımızda kısaca bedava internet kazandıran uygulamalar nelerdir? Türk Telekom, Turkcell, Vodafone bedava internet nasıl kazanılır? vb. konuyla ilgili olarak en çok merak edilen soruları yanıtlamaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Ülkemizin en çok müşteriye sahip olan GSM Opeatörüolma unvanını 2024 yılında da başkalarına kaptırmayan Turkcell; uygulamalarının yanı sıra kampanyaları ile de abonelerine hediye internet dağıtıyor.

Turkcell hediye internet veren güncel uygulama ve kampanyaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Çevreci Fatura 5GB Hediye İnternet Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Doğanın ve çevrenin korunmasına yönelik çalışmalara imza atan Turkcell; Çevreci Fatura 5GB Hediye İnternet Kampanyası ile e-faturaya geçen ya da SMS ile faturasını almayı kabul edenlere 1 gün yani 24 saat boyunca kullanabilecekleri 5GB internet armağan ediyor.

5GB hediye internet, kampanyaya dahil olanların hattına otomatik bir şekilde tanımlanıyor.

Yeni Müşteri Olarak Hediye İnternet Kazanma

Turkcell.com.tr sitesi üzerinden Turkcell abonesi olanların yararlanabilecekleri bu kampanyaya göre site üzerinden yeni hatta başvuranlar ya da yeni hat satın alanlar, 4 ay boyunca geçerli 2GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

EBA 6GB Hediye İnternet Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma:

Turkcell de tıpkı diğer GSM operatörleri gibi öğrencilere EBA ders içeriklerini kaçırmadan takip edebilmeleri için 6GB hediye internet sunuyor.

Aboneler, BİP uygulamasının Keşfet kısmında bulunan EBA kanalı üzerinden EBA uygulamasına girdiklerinde ya da EBA resmi sitesinden ders içerik ve videolarını izlemek istediklerinde hediye internetlerini kullanabiliyorlar.

Hediye internet, hem faturalı hem de faturasız abonelerin hattına otomatik bir şekilde yükleniyor.

GNÇ Çatlat Hediyeni At Kampanyası ile Hediye İnternet Kazanma:

26 yaş altındaki gençlerin eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilmeleri adına oluşturulan GNÇ Uygulaması’nda mevcut olan GNÇ Çatlat uygulamasına girip, yumurtaları çatlatanlar bedava SMS dahil hediye internet kazanıyorlar.

GNÇ Çatlat hediyeleri arasında saatlik, günlük, haftalık ya da aylık hediye GBlar bulunuyor.

Oyun Oynayarak, Hediye İnternet Kazanma

Turkcell aboneleri, birbirinden güzel, bilgi verici veya adrenalin dolu oyunları oynayarak da bedava internet kazanabiliyorlar.

Kim 20GB İster, GNÇ Düello, Bil Kazan, GNÇ Şut ve Kazan, Hediyeli Soru Servisi; hediye internet dağıtan en güzel ve en çok oynanan oyunlar arasında bulunuyor.

BİP Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması’nın en çok abone sayısına sahip kanalları arasında bulunan BİP Uygulaması; abonelerine birbirinden güzel hediyeler sunuyor.

Örneğin, BİP Keşfet’te yer alan Hediye Avına kanalına tıklayıp, en fazla puanı toplayan kişiler, haftalık 5 GB’a kadar varan hediyelerin sahibi oluyorlar.

En fazla puanı kazanan ilk 5000 kişi haftalık 5GB, sonraki 10 bin kişi günlük 2GB, sonraki 20 bin kişi ise günlük 1GB bedava internet kazanıyor.

Salla Kazan ile Bedava İnternet Kazanma

Dijital Operatör Uygulaması’nda mevcut olan Salla Kazan kanalını takibe alıp, her hafta Salla Kazan oynayanlar, hediye internet elde ediyorlar.

Salla Kazan’a üye olanlar, günlük, haftalık ya da aylık 1GB, 5GB, 10GB, 20 GB vb. hediyelerin sahibi oluyorlar.

Salla Kazan ile kazanabileceğiniz hediyelere dair bilgi alabilmek için hemen https://www.turkcell.com.tr/arama?qx=salla+kazanlinkini tıklayabilirsiniz.

Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Kazanma

Dijital Operatör Uygulaması’nda yer alan Hediye Havuzu kanalı da Turkcell aboneleri de bazı görevleri yerine getirmeleri halinde hediye internet kazanıyorlar.

Aboneler, Hediye Havuzu ekranında kazanabilecekleri hediyeleri görebiliyorlar.

Yani hangi görevleri yerine getirmeleri halinde hangi hediyeleri kazanabileceklerini ekrandan öğrenebiliyorlar.

Bizce Kupon Biriktir Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in sevilen uygulamalarından bir diğeri olan Bizce Uygulaması’nı telefonlarına indiren ve kupon biriktirenler; bedava internet elde ediyorlar.

Örneğin, 30 kupon biriktirmeyi başaranlar, günlük 1GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Kampanyaya dair detaylı bilgi alabilmek adına hemen https://www.turkcell.com.tr/arama?qx=salla+kazanlinkini tıklayabilirsiniz.

Faturalıya Geç Haftasonu 5GB Hediye İnternet Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Hazırkart aboneleri, hatlarını faturalı hatta taşımaları durumunda 2 sefer 5GB bedava internet kazanabiliyorlar.

6 ay geçerli olan 5GB hediye internet, yalnızca hafta sonlarında kullanılabiliyor.

Yani hafta içinde aboneler, hatlarına otomatik olarak yüklenen bedava interneti kullanamıyorlar.

5GB interneti kullanmak isteyenlerin Dijital Operatör Uygulaması’ndaki Hediye Havuzu’na girmeleri ve hediyelerini buradan alıp, aktif hale getirmeleri gerekiyor.

Turkcell hediye internet kazanmak için Turkcell Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilir ayrıca internet veren uygulamalar için Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazısını inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom aboneleri; fatura ödeme, fatura sorgulama, paket satın alma, TL yükleme vb. işlemlerini gerçekleştirebilecekleri Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indirip, uygulamadaki Sil Süpür oyununu oynayarak, hediye internet, sms, servis üyeliği ve bedava dakika kazanabiliyorlar.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Sil Süpür Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının en popüler kanalı olan ve her hafta faturalı ya da faturasız abonelere hediyeler sunan Sil Süpür; abonelerine hediye internet dağıtıyor.

Sil Süpür uygulaması ile hediye internet kazanmanın hayalini kuranların öncelikle Online İşlemler uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Uygulama, Google Play Store ya da Apple Storeüzerinden akıllı telefonlara indirilebiliyor.

Sil Süpür oyununu oynayanlar; günlük, haftalık ya da aylık 1GB, 2GB, 5GB gibi farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Öğrenebileceğiniz hediyelere ilişkin kapsamlı bilgi edinebilmek adına hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/sil-supur-kampanyasi.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Online İşlemler ile Haftalık 2GB Bedava İnternet Kazanma

Online İşlemler uygulamasını daha önce kullanmamışolan ve ilk kez akıllı telefonlarına yükleyip, kullanan aboneler; 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 2GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Bu kampanyadan yalnızca faturasız aboneler, faydalanabiliyorlar.

Abonelerin hediye 2GB internet kazanabilmeleri için Online İşlemler uygulaması üzerinden hatlarına TL yüklemeleri gerekiyor.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’un hem faturalı hem de faturasız abonelerinin yararlanabilecekleri bu kampanyaya göre yetenekli yazılımcıların yetişmesi adına eğitim video ve içeriklerinin paylaşıldığı BTK Akademi sitesinde aboneler, kendilerine hediye edilen 6GB mobil hediye interneti kullanabiliyorlar.

6GB hediye internet, yalnızca BTK Akademi sitesinde geçerli oluyor.

Bu kampanyaya katılıp, BTK Akademi sitesindeki eğitim ve ders videolarını bedava internetleri ile izlemek isteyen yazılımcı adaylarının akıllı telefonlarının SMS bölümüne girmeleri, BTK Akademi yazıp, oluşturdukları bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı EBA Kampanyası ile Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom’a abone olan faturalı veya faturasız kullanıcılar; EBA ders içeriklerini de kendilerine Türk Telekom tarafından armağan edilen bedava internet ile izleyebiliyorlar.

Kampanya dahilinde öğrencilere 8GB internet sunuluyor.

Böylelikle öğrenciler, mobil internetleri bitmiş olsa bile hediye internetleri sayesinde ders içeriklerini kaçırmadan izleyebiliyorlar.

Bu kampanyadan data hatları haricinde tüm faturalı ya da faturasız aboneler, faydalanabiliyorlar.

Arayanı Bil Plus Aboneliği ile 1GB Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom aboneleri; telefonları kapalı iken kendilerini arayan numaraları öğrenebilmek adına üye olabilecekleri Arayanı Bil Plus servisine abone olmaları durumunda da hediye internet elde ediliyor.

Bu servise aylık abone olanlar, haftalık 1GB; 6 aylık abone olanlar ise aylık 1GB bedava internet kazanıyorlar.

Türk Telekom Yaay ve BİP Uygulamaları ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’un en sevilen ve en çok abone sayısına sahip olan uygulamalarından bir diğeri olan BİP uygulaması da abonelerine hediye internet sunuyor.

Aboneler; BİP uygulaması üzerinden arkadaşlarıyla ve diğer sevdikleriyle ücretsiz görüntülü konuşabiliyor ve mesajlaşabiliyorlar.

Aynı şekilde Yaay uygulaması da ücretsiz bir şekilde aboneler tarafından kullanılabiliyor.

Aboneler; bu iki uygulamada zaman geçirirken hiçbir şekilde internet kullanımları internet paketlerine yansımıyor.

Her iki uygulama da telefonlara Google Play ya da Apple Store üzerinden indirilebiliyor.

Yeni Türk Telekom Abonesi Olarak, 3 Ay Boyunca 10GB Bedava İnternet Kazanma:

Hat taşıma ya da yeni hat satın alma yöntemlerinden biri ile Türk Telekom’a geçen yenişteriler; Online İşlemler Uygulaması’nı telefonlarına indirip, Sil Süpür uygulamasına girdiklerinde 3 ay boyunca geçerli haftalık 10 GB internet hediyesi elde ediyorlar.

10 GB hediye internet, her ay abonelerinin faturalı hattına tanımlanıyor.

Faturasız Türk Telekom hattını faturalı hatlardan birine taşıyanlar da bu hediyeyi kazanabiliyorlar.

Otomatik Ödeme Talimatı Vererek, Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom faturalı aboneler; faturalarını kredi ya da banka kartlarına otomatik ödeme verip, ödemeye başladıkları an da hediye internet elde ediyorlar.

Otomatik ödeme talimatı, Online İşlemler Uygulaması üzerinden, Online İşlemler sitesinden ya da banka kanalları aracılığıyla verilebiliyor.

Aboneler, otomatik ödeme talimatı verdiklerinde bir ay boyunca kullanabilecekleri 2GB internet kazanıyorlar.

Aboneler, otomatik ödeme talimatı vermek için 9333hattını da arayabiliyorlar.

Türk Telekom hediye internet kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilir ayrıca internet veren uygulamalar için Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazısını inceleyebilirsiniz.

Vodafone İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone faturalı veya faturasız hat kullanan aboneler,  fatura ödeme, fatura borcu sorgulama, TL yükleme, paket satın alma vb. işlemlerini gerçekleştirebilecekleri Vodafone Yanımda Uygulaması sayesinde bedava internet elde edebiliyorlar.

Vodafone bedava internet kazandıran uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Süpermarket Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Vodafone Yanımda Uygulaması’nın gözde uygulamaları arasında kabul edilen Süpermarket Yanımda Uygulaması; yeni abonelere 1 hafta boyunca geçerliliğe sahip olan 2GB hediye internet sunuyor.

Aynı zamanda aboneler, her alışverişlerinde de 2GB bedava internet kazanıyorlar.

Aboneler, Süpermarket Yanımda Uygulaması üzerinden market ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Uygulama şu an için İstanbul, Ankara, Bodrum ve İzmit’te yaşayan müşterileri için hizmet sunuyor.

Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanma

Faturalı ya da faturasız Vodafone aboneleri; Vodafone Yanımda Uygulaması’nda mevcut olan Hediye Çarkı’nı çevirip, bedava internet de dahil sürpriz hediyelere kavuşabiliyorlar.

Hediye Çarkı, abonelere her ay birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Aboneler, haftalık, günlük ya da aylık 3GB, 4GB, 20 GB vb. farklı hediyeler elde edebiliyorlar.

Hediye Çarkı hediyelerini kendilerine iletilen SMS onayının ardından kullanmaya başlayabiliyorlar.

Vodafone RED Abonelerine Özel Belirli Uygulamalarda Bedava İnternet Kazanma

Vodafone’un en çok kazandıran tarifeleri arasında yer alan Vodafone RED tarifelerinden birine abone olanlar, belirli uygulamalarda geçerli hediye internet kazanıyorlar.

Hediye internet elde etmek isteyenlerin Red20GB Sınırsız İletişim, Red25GB Sınırsız Sosyal, Red30GB Sınırsız Video ya da Red40GB Sınırsız Eğlence paketlerinden birini satın almaları gerekiyor.

Aboneler; bu paketlerden birine abone olmaları durumunda Telegram, Whatsapp, BİP, Yaay, SignalMessenger veya Facebook Messenger uygulamalarında internetlerini sınırsızca ve özgürce kullanabiliyorlar.

Sınırsız internet hediye eden Vodafone RED paketlerine ilişkin detaylı bilgi edinebilmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/Red/sinirsiz-uygulamalar?icmp=non-vf-red-mainpage-quicklink linkini tıklayabilirsiniz.

EBA’da Geçerli 6GB Hediye İnternet Kazanma:

Vodafone da tıpkı Türk Telekom aboneleri gibi faturalı ya da faturasız tüm abonelerine EBA ders içeriklerini gönül rahatlığıyla izleyebilmeleri adına 6GB hediye internet armağan ediyor.

Hediye 6GB internet, abonelerin hattına otomatik şekilde tanımlanıyor.

Yani abonelerin hediye 6GB internet kazanmaları için ek bir başvuru yapmaları gerekmiyor.

Hediye internet, sadece EBA sitesinde kullanılabiliyor.

BTK Akademi’de Geçerli Bedava İnternet Kazanma

Yetenekli yazılımcıların yetişmesi adına eğitim videoları ve içerikleri paylaşan BTK Akademi sitesinde öğrenciler; ücretsiz bir şekilde ders içeriklerini takip edebiliyorlar.

Vodafone, öğrencilere BTK Akademi sitesinde kullanabilmeleri için 6GB internet hediye ediyor.

Hediye internet, yalnızca www.btkakademi.gov.trsitesinde kullanılabiliyor.

Vodafone’a Abone Olarak, Hediye İnternet Kazanma

Vodafone; yeni abonelerine HOŞGELDİN hediyesi olarak, 10 ya da 20 GB internet sunuyor.

Hediye internetten son 30 günlük süre içerisinde Vodafone mağazalarından, vodafone.com.tr sitesi üzerinden ya da Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanarak, Vodafone abonesi olanlar faydalanabiliyorlar.

Yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla farklı bir operatörden Vodafone’a geçen abonelerin yanı sıra Vodafone faturasız hattan faturalı hatta geçenler de hediye internet kazanabiliyorlar.

10 veya 20GB hediye internet, sadece belirli tarifelere abone olanların hattına yükleniyor.

Kampanya kapsamında Super Uyumlu +2024 ya da Yeni Uyumlu BOL DK 2024 paketlerinden birine üye olanlar, 10GB internet kazanıyorlar.

Bu kampanya dahilinde Red20 GB Sınırsız İletişim, Red25GB Sınırsız Sosyal, Red30 GB Sınırsız Video ya da Red40 GB Sınırsız Eğlence paketlerinden herhangi birine abone olanlar, 30 gün boyunca kullanabilecekleri 20 GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Mobil Ödeme’ye abone olan ve faturasını Mobil Ödeme aracılığıyla ödeyenler, 10 GB’a kadar bedava internet elde ediyorlar.

Aboneler, KATIL10GB yazıp, bu mesajı 2020’ye kısa mesaj olarak gönderip, hediye internet kampanyasına katılabiliyorlar.

Kampanya dahilinde katıldıkları hediye internetlerini ise VODAFONE PAY uygulamasında yer alan FIRSATI KULLAN butonuna tıklayıp, kullanmaya başlayabiliyorlar.

Kampanya dahilinde;

  • 3 aydır mobil ödeme kullanmamış olanlar 5GB,
  • 6 aydır mobil ödeme kullanmamış olanlar 7GB,
  • 1 yıldır mobil ödeme kullanmamış olanlar 10 GB

hediye internetin sahibi oluyorlar.

Arkadaşını Vodafone’a Davet Ederek, 30GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone; bu uygulaması ile hem Vodafoneabonelerinin hem de arkadaşının davetini kabul ederek, Vodafone abonesi olanların hediye internet kazanabilmelerine olanak tanıyor.

30 GB hediye internet, yeni hat aktivasyondan sonra 3 ay boyunca kullanılabiliyor.

30GB bedava interneti kullanmaya başlamak isteyen abonelerin hat aktivasyon işlemlerini kendilerini Vodafone’a davet eden arkadaşlarının gönderdikleri link üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Bu link, Vodafone resmi sitesi üzerinden ya da Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan gönderilebiliyor.

Vodafone hediye internet kazanmak için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilir ayrıca internet veren uygulamalar için Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazısını inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom, Vodafone, Turkcell bedava internet kazanma yollarını ve bedava internet veren uygulamaları sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu