Turkcell

Turkcell Bedava SMS Yapma

Turkcell Bedava SMS Yapma 2024; Turkcell kullanacak olan binlerce kişi bedava SMS’in nasıl yapıldığının sorusuna ceavp aramaktadır. Bedava SMS yapmak isteyen Turkcell kullanıcıları bazı SMS kodlarını yazıp kısa mesaj göndererek veya Turkcwll tarafından belirlenen uygulamaları telefonuna indirerek bedava SMS yapabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell bedava SMS’in nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörü kullanıcıları bedava SMS’in nasıl yapıldığını merak etmektedir. Bedava SMS yapmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki bazı SMS kodları ile mesaj göndermektir. Diğeri ise bazı uygulamaları telefonuna indirmektir. Turkcell tarafından yapılan kampanyaları takip ederek bedava SMS yapabilirsiniz.

Mesaj Göndererek Bedava SMS Yapma

Turkcell kullanıcıları bazı SMS kodlarını yazarak ücretsiz olarak mesaj göndererek SMS paketi kazanabilecektir.

  • SANS SMS yazarak 2222’ye mesaj göndererek bedava SMS kazanabilirsiniz.
  • GEL SMS yazarak 2222’ye mesaj göndererek ücretsiz SMS kazanabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıcılarına özgü SMS kodları bulunmaktadır. Faturalı hat kullanıcılarının ücretsiz SMS yapabilmesi için Süper Mesaj yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir. 19 TL gibi cüzi bir miktar karşılında SMS hattınıza tanımlanacaktır. Gelen bilgilendirme mesajından sonra SMS hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell kullanıcılarına bedava SMS, dakika ve internet veren binlerce uygulama bulunmaktadır. Turkcell kullanıcıları BİP, Dijital Operatörüm gibi uygulamaları telefonuna indirerek ücretsiz SMS fırsatlarında faydalanabilirsiniz.

Dijital Operatörüm Uygulaması İle Bedava SMS Yapma

Dijital Operatörüm uygulaması Turkcell kullanan herkes tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Telefonunda olmayan Turkcell kullanıcıları App Stıre veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirebilecektir. Uygulama içersinde yer alan, Salla Kazan seçeneğine tıklayarak, haftada bir defa bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz.

BİP Uygulaması İle Bedava SMS Yapma

BİP uygulaması da Salla Kazan uygulaması ile benzerdir.  Uygulamayı telefonunuza App Store veya Play Store’dan indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile sisteme giriş yapmalısınız.

Uygulama içerisinde yer alan hediye soru servisinden veya diğer servislerden faydalanarak ücretsiz olarak verilen hediyelerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz ile mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava 100 SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava 100 SMS yapmak isteyen Turkcell operatör kullanıcıları Turkcell uygulamalarına giriş yaparak veya GEL SMS yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek bedava 100 SMS fırsatından faydalanabilecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra, gelen onay mesajının ardından bedava 100 SMS kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava 1000 SMS Yapma 2024

Turkcell, bazı abonelik paketleri kapsamında bedava SMS paketleri de sunmaktadır. Örneğin, Turkcell Rahat 30 Paketi’ne abone olan müşteriler, her ay 200 SMS bedava almaktadır.

Turkcell’in engelli müşterilerine özel olarak sunduğu Özel 1000 SMS Paketi, faturalı ve faturasız hatlar için geçerlidir. Paket ücreti 5,08 TL’dir ve otomatik olarak yenilenir. Paket kapsamında yurt içi her yöne 1000 SMS hakkı sunulmaktadır. Paketi almak için OZEL 1000 SMS yazıp 2200‘a SMS gönderebilirsiniz.

Bu yöntemleri kullanarak Turkcell’den bedava 1000 SMS kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu