Oyun Hileleri

CSGO Wallhack Kodu: Duvar Arkası Görme

CSGO Wallhack Kodu: Duvar Arkası Görme 2024; En çok sevilen çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunları arasında yer alan, Hidden Path Entertainment ve Valve tarafından geliştirildikten sonra 2012 yılında piyasaya sürülen Counter Strike: Global Effensive; 2024 yılında da ilgi görmeye devam ediyor.

CS:GO oyunu teröristler ile anti-teröristler arasındaki mücadeleyi konu ediniyor.

Oyunda oyuncular, iki taraftan birini tercih edebiliyorlar.

Oyuncuların oyunu kazanabilmeleri ve oyunda başarılı olabilmeleri için rakiplerini yok etmeleri ve bazı hedefleri yerine getirmeleri gerekiyor.

Oyunda ilerlemek ve başarılı olmak isteyen oyuncular, birtakım hilelerden ve hile kodlarından yararlanabiliyorlar.

CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu ve Hilesi; oyuncuların en çok tercih ettikleri hileler arasında bulunuyor.

Bu yazımızda kısaca CS:GO Duvar Arkası Görme kodu nasıl yazılır?

Duvar arkası görme kodu ne işe yarar? vb. konuyla ilgili olarak en çok merak edilen soruları yanıtlamaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

CSGO Nasıl Bir Oyun?

Counter Strike serisinin 4.oyunu olan ve oyuncular tarafından oldukça beğenilen CS:GO; birinci şahıs nişancı oyunları arasında bulunuyor.

Oyun; teröristler ve teröristleri durdurmak isteyen terörizm karşıtı iki grup arasındaki mücadeleyi konu ediniyor.

Teröristler; bombalar ile insanların canına kast edip, rehineleri kaçırırken; terörist karşıtlarının ise bombaları imha etmeleri ve rehineleri kurtarmaları gerekiyor.

Oyunda toplam 9 oyun modu bulunuyor.

Oyunda eşleştirme desteği de yer alıyor. Bu destek sayesinde oyuncular, oyunu özel Valve sunucularında oynayabiliyor, kendi sunucularını barındırabiliyor, topluluk üyelerine özel olan oyun modlarında ve haritalarda oyunu oynayabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olan bu oyun; Microsoft Windows, macOS, Xbox360, Playstation ve Linux platformlarında oynanabiliyor.

Oyun; oyuncuların görevlerini tamamlamak ve düşmanlarını yok edip, yenilgiye uğratmak için terörle mücadele ya da terörist takımlarından birine katılmaları ile başlıyor.

Örneğin; terörle mücadele ekibine katılanların teröristlerin bomba kurmasını engellemeleri ya da hali hazırda kurulmuş olan bombayı imha etmeleri gerekiyor.

Oyun; oyuncuların görevlerini tamamlamaları, düşman takımı yok etmeleri ile sona eriyor.

Ardından yeni bir tur başlıyor.

Tur bitmeden önce düşmanları tarafından öldürülen oyuncuların yeniden dirilmeleri için turun sona ermesini beklemeleri gerekiyor.

Oyuncular, bir önceki turdaki sergiledikleri performans doğrultusunda kazandıkları para ile silah ya da ekipman satın alabiliyorlar.

Oyun tarafından geliştirilmiş olan Valve Anti Cheat sistemi; oyuncuların hile yapmasının önüne geçmeyi amaç ediniyor.

Bu sistem, hileyle oyuna giren oyuncuları oyundan otomatik bir şekilde atıyor.

Oyunda belirli aralıklarla büyük turnuvalar da düzenleniyor.

Turnuvaları kazanan oyuncular, ödül olarak kasa, anahtar, çıkartma vb. eşyaların sahibi olabiliyorlar.

Oyunda Klasik ve Rekabetçi, Bomba İmha Senaryosu, Rehine Kurtarma Senaryosu, Yoldaş, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Uçan Gözcü, Tehlikeli Bölge ve Geri Alma olacak şekilde hepsi birbirinden eğlenceli farklı oyun modları bulunuyor.

CS:GO Wallhack Kodu Nedir?

CS:GO Wallhack hilesi; oyuncuların oyun esnasında duvar arkasını görebilmelerine olanak tanıyor.

Bu hile sayesinde oyuncular, duvarların yanı sıra nesnelerin arkasındaki düşmanlarını da görebiliyorlar.

Böylelikle oyunda avantajlı hale geçebiliyorlar.

Ancak Wallhack hilesinin e-spor maçlarında ya da rekabetçi serverlarda asla kullanılmaması gerekiyor.

Aksi halde oyuncular, oyundan diskalifiye edilebiliyorlar.

Oyuncular, duvar arkasını görme kodunu ve hilesini arkadaşlarıyla oynadıkları oyunlarda eğlenmek ve deneyim kazanmak adına kullanabiliyorlar.

CS: GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Yazılır?

Duvar arkasını görme kodunu nasıl kullanıp, aktif hale getirebileceğinizi aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

  • İlk olarak oyun konsolunu açın.
  • Ardından açılan oyun konsoluna “sv_cheats 1” yazın.
  • Daha sonra yine aynı oyun konsoluna “r_drawothermodels 2” yazın.
  • Son olarak da Enter tuşuna basın.

Yukarıdaki adımları takip ederek, hiçbir ekstra işlem yapmanıza gerek kalmaksızın kodu aktif hale getirebilirsiniz.

Bu kod sayesinde duvarlar arkasındaki düşmanlarınızı rahatlıkla görebilir, oyunda avantaj elde edebilirsiniz.

CS: GO Duvar Arkasını Görme Kodu Nasıl Kapatılır?

CS:GO oyuncuları, diledikleri zaman duvar arkasını görme kodunu kapatabiliyor yani kodu pasif hale getirebiliyorlar.

Kodu kapatmak için yapmanız gerekenleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

  • Oyun konsolunu açın.
  • Konsola sv_cheats 0  yazdıktan sonra Enter tuşuna basın.

CSGO Wallhack Bombası Kodu

CSGO’da wallhack bombası kodu yoktur. Wallhack, oyunun grafiklerini değiştirerek oyuncuların ve nesnelerin duvarların arkasından görülmesini sağlayan bir hiledir. Bu hile, oyunun normal ayarlarında mevcut değildir ve üçüncü taraf yazılımlar kullanılarak elde edilebilir.

CSGO’da duvarların arkasındaki oyuncuları ve nesneleri görmenin bir yolu, sv_cheats 1 komutunu kullanarak hile modunu etkinleştirmektir. Bu komutu etkinleştirdikten sonra, r_drawothermodels 2 komutunu kullanarak tüm modellerin (oyuncuların, nesnelerin, vb.) duvarların arkasından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Ancak bu komutlar, yalnızca özel oyunlarda veya sunucularda kullanılabilir. Resmi oyun modlarında bu komutları kullanmak yasaktır ve tespit edilirseniz hesabınız askıya alınabilir veya yasaklanabilir.

CSGO’da wallhack bombası kodu olmadığı için, bunu yapmanın tek yolu üçüncü taraf yazılımlar kullanmaktır. Bu yazılımlar, oyunun grafiklerini değiştirerek oyuncuların ve nesnelerin duvarların arkasından görülmesini sağlar. Ancak bu yazılımlar, oyunun normal ayarlarında mevcut değildir ve genellikle ücretlidir.

CSGO’da wallhack bombası kodu olmadığı için, bunu yapmanın tek yolu üçüncü taraf yazılımlar kullanmaktır. Bu yazılımlar, oyunun grafiklerini değiştirerek oyuncuların ve nesnelerin duvarların arkasından görülmesini sağlar. Ancak bu yazılımlar, oyunun normal ayarlarında mevcut değildir ve genellikle ücretlidir.

CSGO Wallhack Download

S:GO Wallhack’in bir işlevi olan çalışan ve gerekli bir işleve sahip ücretsiz bir CS:GO hilesidir. Bu özellik sayesinde düşmanlarınızı haritadaki herhangi bir dokunun arkasında görebilirsiniz, bunlar sıradan kutular, variller, kapılar ve hatta duvarlar olabilir. Evet evet doğru duydunuz, harita üzerinde herhangi bir engelin arkasında uzak mesafedeki düşmanlarınızı görebiliyorsunuz. Hileyi çalıştırmanız ve kısayol tuşlarıyla etkinleştirmeniz yeterlidir.

Bu CS:GO Wallhack hilesinin kesinlikle reklam ve virüs içermediğini çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Düşük seviye bilgisayarlarda, oyunun Steam sürümünde ve oyunun Nosteam sürümünde çalışır. Kolayca indirin ve keyfini çıkarın

NASIL KULLANILIR:

  • CSGO oyununu başlatın
  • Maça girin
  • WALLHACK.exe dosyasını çalıştırın
  • Oynamak 🙂

Bu yazımızda kısaca CS:GO Duvar Arkasını Görme Kodu Nasıl Yazılır? sorusunu yanıtlamaya, konuyla ilgili olarak en çok merak edilenleri aydınlatmaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu