Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Turkcell operatörü kullanıcıları bedava dakikanın nasıl yapılacağı merak edilmektedir. Turkcell bedava dakika kazanmak için farklı yöntemler ve uygulamalar bulunmaktadır.

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine birçok avantaj sunmaktadır. Turkcell operatörü kullanıcıları sevdikleri ile doya doya konuşmanın tadını çıkarmak için müşterilerine dakika vermektedir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell bedava dakika nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell bedava dakika kazmamak için BİP, Salla Kazan ve Dijital Opretör uygulamasında bulunan hediye havuzunu kullanabilirsiniz.  Bedava yada çok düşük ücret ödeyerek bedava dakika kazanırsınız.

Turkcell Bedava Dakika Yapma Yöntemleri

Turkcell bedava dakika, SMS dağıtan ve bu nedenle tercih edilen operatörlerdendir. Kullanıcılarına farklı yöntemler kullanılarak bedava dakika yapabilmesine fırsatlar sunmaktadır. Aşağıda Turkcell operatörü kullanıcılarının bedava nasıl dakika yapılacağı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Özellikle 1 TL karşılığında hediye dakika kazanmak için, BIP100DK yazıp 2220 mesaj göndererek bedava konuşmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazan Yolları

Turkcell bedava dakika kazanma yollarından biride Turkcell Biz ekip kurarak edip arasında ücretsiz olarak konuşabilirsiniz. Sevdikleriniz, aile yada arkadaşlarınız ile sınırsız olarak bedava konuşmak için Turkcell BİZ ekip kurmanız yeterlidir.

Turkcell biz grup üyeleri ile sınırsız konuşma hakkı kazanmak için Turkcell Hesabım uygulamasında konuşmak istediğiniz kişiyi gruba ekleyerek bedava konuşmaya başlayabilirsiniz. Turkcell biz grup kurduktan sonra en fazla 2 kişi ekleyebilirsiniz.

Turkcell biz ekibine eklediğiniz her üyeleri ücretsiz konuşabileceğiniz gibi aylık tüm grup üyeleri bedava 1 GB bedava internet kazanırlar. Hediye internet kampanyaları için Turkcell Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Salla Kazan Uygulaması İle Bedava Dakika Yapma

Salla kazan Turkcell’in en çok kazandıran uygulamalarındandır. Kullanıcılara birbirinden farklı hediyeler kazandırmaktadır. Salla kazan uygulamasından bedava dakika yapmak isteyen kişiler haftalık olarak Turkcell’in uygulamasına giriş yaparak dakika yapabilecektir.

SMS İle Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava konuşma paketinin nasıl yapılacağı vatandaşlar tarafından merak edilmektedir.. Turkcelli olan kişiler bedava dakika kazanmak için SURPRIZ yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Bu sayede Turkcell kullanıcıları bedava dakika yapabilecektir.

SMS ile bedava dakika yapmanın diğer yöntemi ise, FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.

SMS şle dakika yapabilmenin son yöntemi ise, GEL DK yazarak 2222’ye kısa mesaj göndererek bedava dakika yapabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen yöntemleri uygulayarak bedava dakika yapabilirsiniz.

Turkcell BİP Her Yöne Günlük 100 Dakika Yapma

Turkcell bedava konuşma paketi yapmak isteyen kişiler BIP uygulamasını telefona indirerek her yöne konuşma paketi kazanabilmektedir.

Her yöne dakika kazanmak isteyen kişiler 1 TL tutarında cüzi bir ücret karşılığında BIP uygulamasından arama yapabilecektir. BIP kampanyasından faydalanmak isteyenler  BİP 100 DK yazarak 2200’a mesaj göndermelidir.

Haftasonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma Paketi

Turkcell faturasız hat kullanan müşterilerine bedava konuşma imkanı sağlamaktadır. Bedava konuşma fırsatından faydalanmak isteyen kişilerin hatlarına 35 TL yüklemesi gerekmektedir. 35 TL yükleme yapmalıdır.

Gurbet Tarifesi İle Bedava 1000 Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörü ailesinden uzakta yaşayan binlerce kişi kesintisiz konuşmanın keyfini çıkarması için fırsatlar sunmaktadır. Turkcell’in bu kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar 20 TL ve üzeri yükleme yaparak aylık 1000 dakika kazanabilecektir. 20 TL ve üzeri yükleme yapılarak kazanılan dakikalar sadece yurt içinde geçerlidir.

GNC Uygulaması İle Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell 26 yaş altı olan gençlere fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen gençler Play Store ve AppStore uygulamasından GNC’yi telefona indirerek uygulamada bulunan Yumurta Çatlat ile haftada 2 defa bedava dakika, sms, internet gibi fırsatlardan faydalanabilecektir.

Konuş Kazan Kampanyası İle Bedava Dakika Yapma

Turkcell faturasız hat sahipleri daha uzun süre konuşmasını sağlamak için Konuş Kazan kampanyası düzenlemektedir. Faturasız hat sahipleri konuştukları kadar dakika kazanabilecektir. Yapılan konuşmaların dakikası 80,64 kuruştan hesaplanmaktadır. Kazanılan dakikalar o gün içerisinde kullanılmamaktadır. Bu nedenle o gün içeresinde kullanılması gerekmektedir.

Güncel bedava dakika kazanma hilesi için Turkcell Bedava Dakika Hilesi 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu