Vodafone

Vodafone Faturasız Bedava internet Kampanyası

Vodafone Faturasız Bedava internet Kampanyası 2023; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlediği bedava internet paketleri sayesinde internette vakit geçirmeyi seven kişiler tarafından tercih edilmektedir. Vodafone faturasız hat kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları sağlamaktadır. Bedava internet faydalanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları düzenlenen kampanyaların neler olduğunu araştırmaktadır.

Sizlerde bu yazımızı okuyarak bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

 Vodafone Bedava İnternet Nedir?

Vodafone müşterileri dönem dönem kendilerine özel düzenlenen kampanyaları takip ederek herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmadan bedava internet paketi kazanabilir. Bedava internet paketi kazanmak için güncel kampanyaları takip etmelisiniz. Bu kampanyalar müşterilerin faydalanması için kullanılmaktadır.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kazanma

Vodafone faturasız hat kullanıcıları kampanyaları takip ederek veya Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet kazanma şansı elde edebilir. Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet paketi kazanmak isteyen kişiler uygulamayı indirerek hediye internet paketi kazanabilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması ile faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava internet paketi kazanabilir. Uygulama ile bedava internet paketi kazanmak isteyen kişiler, uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Bana Ne Var” alanına giriş yaparak hediye çarkını çevirmelidir. Hediye çarkından haftada bir defa faydalanılabilir.

Vodafone Yanımda uygulaması telefonda olmayan kişiler “BANANEVAR” yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilir.

Vodafone 500 MB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone herkes internet kullanabilsin diye müşterilerin hediye 500 MB internet paketi vermektedir. Bu paketi satın almak isteyen kişiler, telefonunun mesaj kısmına giriş yapıp NET 500MB yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Böylece internet paketiniz bittiğinde veya internet ihtiyacınız olduğunda bu paketi kullanabilirsiniz.

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone faturasız hat kullanıcıları her pazartesi TL yükleyerek bedava 2 GB bedava internet paketi kazanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri hattına pazartesi günü yükleme yapmalıdır. Kampanyadan yalnızca ayda bir defa faydalanır. Gerekli şartları yerine getiren kişilerin hattına internet paketi tanımlanır. Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Özel Perşembe İnternet Paketi

Vodafone her geçen gün kullanıcı sayısı artan operatörlerinin başında gelmektedir. Faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlenen Perşembe kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler hattına tek seferde yaptığı yüklemelere karşılık 100 katı kadar bedava internet paketi kazanabilir.

Kampanya 24 saat boyunca geçerlidir.

Kampanya detaylarına örnek vermek gerekirse; 10 TL tutarında gerçekleştireceği yüklemelerde bir gün geçerli 1000 MB hediye internet paketi kazanabilir.

Arkadaşlarını Vodafone’a Davet Et 30 GB İnternet Kazan

Vodafone kullanmayan arkadaşlarını Vodafone’a davet eden kişiler, 30 GB hediye internet paketi kazanabilir. Bu paketten faydalanmak isteyen kişiler davet linkini arkadaşlarına göndermelidir. Bu linke tıklayarak Vodafone kullanmaya başlayan kişiler arkadaşlarına 30 GB internet kazandırır.

Vodafone Seni Seviyorum Testi İle Bedava İnternet Kazan

Vodafone Seni Seviyorum testi ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen adımları takip etmelidir.

  • İlk olarak Vodafone’un web sitesine giriş yapmalısınız.
  • Ardından aram kutucuğuna “Seni Seviyorum Testi” yazarak arama yapmalısınız.
  • Sol üst köşede yer alan bildirimlere izin vermelisiniz.
  • Vodafone robot tarafından size bazı sorular sorulur.
  • Sizde bu soruları cevaplamalısınız.
  • Son olarak testi tamamladıktan sonra telefon numaranızı yazarak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Süpermarket Yanımda uygulamasıyla bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Appstore veya Playstore üzerinden telefonlarını Vodafone yanımda uygulamasına indirilmelidir. Ardından uygulama içerisinde yer alan Süpermarket Yanımda uygulaması seçeneğine tıklanmalıdır. Buradan alışveriş yapan kişiler ilk alışverişine özel 20 TL indirim ve bedava internet paketi kazanır.

Ayrıca bu aboneler bir sonraki alışverişlerinde her defasında 2 GB hediye internet paketi kazanır.

Vodafone Geleneksel Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone faturasız hat kullanıcıları yükleme yaptıkça bedava internet kazanabilir. Bu kampanya dahilinde gerekli şartları yerine getiren kişiler, 500 dakika veya 1 GB hediye internet paketi kazanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler, INTERNET yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Gerekli koşulları sağlayan kişiler, akşam 6’dan sabah 6’ya kadar kullanabilecekleri 1 GB hediye internet paketi kazanır.

Vodafone Özel Günlerde Bedava İnternet Kazanma

Vodafone özel günlerde herkes sevdikleri ile iletişim kurabilsin diye bedava internet paketi kazandırmaktadır. Özel günlerde bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden hediye internet paketi kazanabilir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone kullanıcıları bedava internet hilesinin yapılıp yapılmayacağını araştırmaktadır. Bedava internet hilesi yapmak mümkün değildir. Ancak Vodafone ile bedava internet kazanmak için düzenlenen kampanyaları takip etmelisiniz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Güncel kampanyanlar için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazısını okuyabilir ayrıca bedava internet kazandıran hile için Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2023 makalesini okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu