Vodafone

Vodafone Sınırsız İnternet Mobil Tarifeleri

Vodafone Sınırsız İnternet Mobil Tarifeleri 2024; Vodafone internette vakit geçirmeyi seven kullanıcılarına özel sınırsız mobil internet paketlerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede internette vakit geçirmeyi seve kişiler, internetinin bitmesi gibi bir sorun yaşamaz. Sınırsız mobil internet paketlerini satın almak isteyen kişiler hangi tarifelerde sınırsız paketler olduğunu araştırmaktadır.

Sizlerde Vodafone sınırsız internet paketleri ile ilgili bilgi edinmek isterseniz bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız Mobil İnternet Paketleri Var Mı?

Vodafone kullanan kişiler sınırsız mobil internet paketleri sayesinde interneti bittiğinde ek internet paketi almaya gerek kalmadan internette dilediğiniz gibi vakit geçirebilir. Bu paketleri satın almak isteyen kişiler, sınırsız internet paketi olan tarifeleri tercih etmelidir. Sınırsız internet paketi olan tarifeler ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

Vodafone FreeZone İle Sınırsız İnternet Paketi

Vodafone FreeZone 25 yaş ve altında gençlere özel kampanyalar sunmaktadır. FreeZone kullanan faturalı hat kullanıcıları yurt içinde 24 saat boyunca geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanır. Bu paketi almak isteyen Vodafone müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasından “Ek Paket Al” seçeneğine tıklamalıdır. Bu işlem onaylandıktan sonra onay mesajı gelmektedir. Onay mesajının ardından 24 saat boyunca hediye internetinizi kullanabilirsiniz. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenmez. Kullanım süresi dolduğunda ise müşteriye SMS ile bilgi verilmektedir.

Vodafone FreeZone S.O.S Kolay Paketi İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone FreeZone faturasız hat kullanıcıları S.O.S Kolay paketi ile bedava internet paketi kazanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için yeni aktivasyon veya numaranızı Vodafone FreeZone’a taşımalısınız. Paketten faydalanmaya hak kazanan kişiler, bu paketten 180 gün boyunca faydalanabilir.

Paketi satın alan kişiler 30 gün boyunca 1 kez 24 saat boyunca geçerli sınırsız internet kullanım hakkına sahip olur. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olur. Ayrıca aboneler paket aboneliği süresince maksimim paket sayısı 20 adettir.

Vodafone Red Tarifeleri İle Sınırsız Paketler

Vodafone Red tarifeleri gibi çeşitli uygulamaları internetinizden harcamadan sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Vodafone Red tarifeleri ile Youtube, Facebook Messenger, WhatsApp ve Spotify gibi uygulamaları internetinizden harcamadan kullanabilirsiniz. Vodafone Red tarifeleri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

Vodafone Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi Ek 5 GB

Vodafone Red sınırsız 20 GB paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet paketi bulunmaktadır. Bu paketi satın alan kişiler, 12 ay boyunca geçerli 5 GB hediye internet paketi kazanır. Ayrıca satın alan kişiler, WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarında mevcut internet paketinden harcamadan sınırsız olarak kullanabilir.  12 ay kalma sözü veren kişiler, 199 TL karşılığında paket satın alır. Paketin taahhütsüz fiyatı ise aylık 449 TL’dir.

Vodafone Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi Ek 5 GB

Vodafone Online Video Red sınırsız 5 GB paketi Youtube, WhatsApp, Facebook Messenger ve Spotify uygulamalarında internet paketinden harcamadan sınırsız olarak kullanılır. Paket içerisinde 2000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet paketi bulunmaktadır. Ayrıca paketi alan kişiler, 12 ay boyunca geçerli 5 GB hediye internet paketi kullanabilir. Paketin online özel fiyatı 269 TL’dir. Taahhütsüz fiyatı ise, 519 TL’dir.

Bu paketi satın alan kişiler, 3 ay boyunca YouTube Premium’u ücretsiz kullanabilir.

Vodafone Online Red Sosyal Sınırsız 30 GB Paketi Ek 5 GB

Vodafone Online Red Sosyal Sınırsız paketi içerisinde 3000 dakika, 250 SMS ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketi alan kişiler, 12 ay boyunca geçerli 5 GB hediye internet paketi kazanabilir. Ayrıca Instagram, Youtube, Twitter, Spotify, WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarında internet paketinden harcamadan sınırsız olarak kullanabilir.

Paketin taahhütlü fiyatı 319 TL’dir. Taahhütsüz fiyatı ise, 569 TL’dir.

Vodafone Genç Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi + 5 GB

Vodafone Redli gençlere özel online sınırsız iletişim paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve ve 20 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paket WhatSapp ve Facebook Messenger uygulamalarında sınırsız kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca paketi satın alan kişilere, TikTok, Instagram, Facebook, Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamalarında geçerli aylık 20 GB hediye internet paketi verilmektedir.

Youtube Premium’u 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanır.

Paketi satın alan kişiler 12 ay kalma sözü verirse, ayda 199 TL ödemelidir. Taahhütsüz fiyatı ise, 449 TL’dir.

Vodafone Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi + 5 GB

Vodafone Genç Online Video sınırsız paketinde 2000 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet paketi  bulunmaktadır. Paketi satın alan kişiler, Youtube, WhatsApp, Facebook Messenger ve Spotify uygulamalarında internet paketinden harcamadan sınırsız olarak kullanabilir.

TikTok, Instagram, Facebook, Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamalarında geçerli aylık 20 GB hediye internet verilir.

12 ay kalma sözü veren kişiler bu paketten online özel 269 TL karşılığında faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı 519 TL’dir.

Vodafone Genç Online Red Sosyal Sınırsız 30 GB Paketi + 5 GB

Vodafone Redli gençlere özel sosyal sınırsız paketi internet vakit geçirmeyi seven gençlere özeldir. Bu paketi satın alan kişiler Youtube, WhatsApp, Facebook Messenger ve Spotify uygulamalarından internet paketinden harcamadan sınırsız olarak kullanabilir. Paket içerisinde 3000 dakika, 250 SMS ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

TikTok, Instagram, Facebook, Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamalarında kullanılması için 20 GB hediye internet bulunmaktadır.

Ayrıca paketi satın alan kişiler Youtube Premium’u 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilir.

Paketi satın almak isteyen kişiler, online özel aylık 319 TL ödemelidir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise ayda  569 TL’dir.

Vodafone Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi + 5 GB

Vodafone Genç Online Red Eğlence Sınırsız paketi dizi, film izlemeyi sevenlere göredir. Bu paketi satın alan kişiler, Netflix, Amazon Prime, Youtube, WhatsApp, Spotify ve Facebook Messenger uygulamalarını internetinden harcamadan kullanabilir.

Paket içerisinde 3300 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet paketi bulunmaktadır. Ayrıca paket kapsamında satın alan kişiler 12 ay boyunca geçerli 5 GB hediye internet paketi verilir.

Ayrıca bu paketi satın alan kişiler, TikTok, Instagram, Facebook, Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamalarına özel 20 GB hediye internet paketinden kullanır.

Paketi online özel 12 ay boyunca 389 TL karşılığında bu paketi kullanabilirsiniz. Taahhütsüz kullanmak isteyen kişiler ise, ayda 639 TL ödeyerek paketi kullanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu