Vodafone

Vodafone Puanımı Nasıl Yükseltirim? Nasıl Öğrenirim?

Vodafone Puanımı Nasıl Yükseltirim? Nasıl Öğrenirim? Ülkemizde en çok GSM operatörlerinin başında gelen Vodafone, tarifeye ek cihaz almak isteyenlere tarifeye ek olarak cihaz alma imkanı sağlamaktadır. Vodafone puan sistemi ile tarifenize ek cihaz satın alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri Vodafone puanını nasıl yükseltebileceğini araştırmaktadır.

Vodafone puan yükseltme işlemi ile ilgili merak edilen detaylar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Puan Sistemi Nedir?

Vodafone puan sistemi faturalarınızı düzenli olarak ödemenize bağlı olarak artan bir puan sistemidir. Bu puan sistemi ile yeterli puan biriktirdiğinizde taksitle cihaz alarak faturasına yansıtabilir. Faturalı hat kullanıcıları avantajlı kampanyaları takip ederek akıllı cihaz kampanyalarından faydalanabilir.

Vodafone Müşteri Limit Puanı Nedir?

Vodafone müşteri limit puanı her kullanıcıya özel olarak kullanıcının abonelik süresi, hattında geçmişe dönük açılma kapanma durumu ve fatura ödeme performansı göz önüne alınarak hesaplanan puandır. Vodafone ile müşteri puanı biriktirmek için en az 6 ay boyunca fatura ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Müşteri Limit Puanımı Nasıl Artırabilirim?

Vodafone kullanıcıları müşteri puan limit puanını nasıl artırabileceğini araştırmaktadır. Müşteri puan limiti kullanıcıya özel olarak belirlenmektedir.

Puan limitinin artması; abonelik süresi, hattın açılma veya kapanma durumu, fatura ödeme performansı ve fatura tutarları dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Cihaz kampanyalarından faydalanmak için kullanıcıya ait puanlar toplanmaktadır. Toplanan puanlar ile tarifenize ek cihaz satın alabilirsiniz.

Vodafone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone puan sorgulama yapmak isteyen kişiler, Vodafone cep merkezlerine giderek veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilir. Eğer Vodafone faturalı hat kullanıcısı iseniz, Vodafone’un resmi web sitesine giriş yaparak tarifenize ek ödeme ile alabileceğiniz cihazlar kısmından da Vodafone puanınızı öğrenebilirsiniz.

SMS İle Vodafone Puan Sorgulama

SMS ile Vodafone puanı sorgulamak isteyen kişiler, T.C. kimlik numarası ve doğum yılını yazarak boşluk bırakıp 1122’ye mesaj göndermelidir. Bu işlemi ücretli bir işlemidir. SMS ile puan sorgulama ücreti faturanıza yansıtılır.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Puan Öğrenme

Vodafone müşterileri Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirerek puan sorgulama işlemlerini yapabilir. Bu sistem üzerinden sorgulama yapmak isteyen kişiler faturalarına ek alabileceği cihazları görebilir ve satın alabilir.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Puan Öğrenme

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak puan sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem ile sorgulama yapmak isteyen kişiler, 542’yi veya 0542 542 00 00 numaralı iletişim hatlarından birini arayarak Vodafone puanını öğrenebilir.

Vodafone Resmi Web Sitesinden Puan Sorgulama

Vodafone müşterileri https://www.vodafone.com.tr/login?platform=eshop&returnUrl=cihazlar linkine tıklayarak puan sorgulama işlemlerini yapabilir. Bu yöntem ile sorgulama yapmak isteyen kişiler, telefon numarası ve şifresi ile sisteme giriş yapmalıdır. Eğer şifrenizi unuttuysanız “S” yazarak7000’e mesaj göndermelisiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra faturanıza ek cihazları görüntüleyebilir ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Puanımı Nasıl Yükseltebilirim?

Vodafone puanını sorgulamak isteyen kişiler, faturalarını her ay düzenli olarak ödemelidir. Faturalarını düzenli olarak ödeyen kişilerin puanları düzenli olarak artmaktadır.  Ayrıca faturalı hat kullanmanız da puanınızın artmasına olumlu olarak katkı sağlamaktadır. Banka veya herhangi bir kuruma borcunuz varsa borçlarınızı kapatmanızda puanınızın artmasını hızlandırır.

Vodafone Cihaz Puanı Nasıl Yükseltilir?

Vodafone cihaz puanı yükseltmek için faturalarınızı geciktirmeden düzenli olarak ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca Vodafone Red tarifelerinden herhangi birini kullanırsanız ve faturalarınızı düzenli öderseniz, puanınız düzenli olarak artacaktır.

Cihaz puanı yükseltmek için ne kadar süredir Vodafone kullandığınızda önemlidir. Uzun süredir Vodafone kullanan kişilerin cihaz puanı yüksek olur.

Vodafone Cihaz Puanları Ne Zaman Güncellenir?

Vodafone cihaz puanları her ay güncellenmektedir. Her ay güncellenen cihaz puanlarınızı sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz biriken puanlarınıza uygun cihazları seçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Puanım Silindi Neden?

Vodafone puanı biriktiren kişiler puan silinme sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Vodafone puanları ile akıllı cihaz almak isteyen kişiler, için bu durum önemlidir. Belirtilen yöntemleri kullanarak Vodafone puanınızın silinmesini engelleyebilirsiniz.  Puanlarınızın silinme nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ödenmemiş faturalarınızın olması durumunda Vodafone puanınız silinir.
  • İcralık durumunuz olduğunda Vodafone puanlarınız silinir.
  • Müşterilerin bankalara olan borçlarından dolayı borcunuz silinir.

Vodafone Cihaz Alma Puanı Kaçtır?

Tarifesine ek cihaz alan Vodafone müşterileri cihaz alabilmek için kaç puanının olması gerektiğini merak etmektedir. Vodafone puanınız alacağınız cihaz ile aynı olmalıdır. Örnek vermek gerekirse, alacağınız cihaz 3000 TL ise, Vodafone puanınızın da 3000 puan olması gerekmektedir.

Vodafone Puan Yükseltme Hilesi Nasıl Yapılır?

Faturasına ek cihaz almak isteyen fakat puanı yetersiz olan Vodafone müşterileri puan yükseltme hilesi yapıp yapamayacağını araştırmaktadır. Vodafone puanını yükseltmek isteyen kişiler aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak puanını yükseltebilir.

  • Vodafone mağazalarından veya online olarak Vodafone mağazaların alışveriş yapmaya özen gösterin.
  • Puanınızın silinmemesi yani sıfırlanmaması için bankalara olan borçlarınızı zamanında ödemeye özen gösterin.
  • Vodafone Yanımda uygulamasından yeni faturalı hat alarak puanınızı yükseltebilirsiniz.

Vodafone Puanı Nakite Çevrilebilir Mi?

Vodafone müşterileri Vodafone puanlarının nakite çevrilip çevrilemeyeceğini merak etmektedir. Ancak puanlarınızı nakite çevirmeniz mümkün değildir. Puanlarınızı nakit paraya dönüştürmek isterseniz, tarifenize ek cihaz satın alabilirsiniz.

Vodafone Puanı İle Cihaz Satın Alma

Vodafone faturalı hat kullanıcıları puanları ile faturalarına ek olarak cihaz satın alabilir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta puanınızın alacağınız cihaza yetmesidir. Vodafone puanlarınızı Vodafone cep merkezlerinden, Vodafone Yanımda uygulamasından ve müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone Tarifeye Ek Alınabilecek Cihazlar Hangileridir?

Vodafone müşterileri tarifelerine ek olarak alabileceği cihazların hangileri olabileceğini araştırmaktadır. Aşağıdan tarifeye ek alabileceğiniz cihazların listesine erişebilirsiniz.

Cihaz AdıAylık Ödeme SeçeneğiToplam Fiyat
Huawei Nova Y91₺1.199 x12 ay

₺2.399 x6 ay

₺14.388

 

Apple iPhone 11₺7.838 x3 ay

 

₺23.514
Samsung Galaxy S23₺10.666 x3 ay

 

₺31.998
Samsung Galaxy S23 Ultra₺17.666 x3 ay₺52.998
Samsung Galaxy A13₺659 x12 ay

 

₺7.908
Samsung Galaxy A54₺2.554 x6 ay

₺1.338 x12 ay

 

₺16.056
Xiaomi Redmi Note 12 6GB1.019 x12 ay

₺1.958 x6 ay

₺12.228
Infinix Hot 20i₺434 x12 ay

₺849 x6 ay

₺5.208
Xiaomi Redmi 10₺1.448 x6 ay

₺754 x12 ay

₺8.688
Xiaomi Redmi 12C 4GB₺614 x12 ay

₺1.189 x6 ay

 

₺7.134
Samsung Galaxy A04₺589 x12 ay

 

₺7.068

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu