Vodafone

Vodafone Yanımda Giriş Şifresi Alma ve Şifre Değiştirme

Vodafone Yanımda Giriş Şifre Alma ve Şifre Değiştirme; Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone müşterilerinin birçok işlemi online olarak kolayca yapabileceği bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Vodafone müşterileri birbirinden farklı hediyeler kazanabilir ve kampanyalardan haberdar olabilir. Ancak bütün bunların yapılabilmesi için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasına nasıl giriş yapılacağı ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır.

Vodafone Yanımda İnternet Şifremi Nasıl Alabilirim?

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için telefon numarası ve şifre bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak isteyen kişiler, SIFRE veya S yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Bu mesajı gönderen kişilerin şifre bilgileri tarafında iletilir. Gelen şifreyi girerek Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Şifre Alamıyorum Neden?

Vodafone Yanımda şifresi almakta sıkıntı çeken kişiler bu sorunun çözümünü araştırmaktadır. Vodafone Yanımda şifre sorununu çözmek için aşağıda belirtilen adımları kullanabilirsiniz.

  • Şifre alamamanızın nedeni internet bağlantınızdan kaynaklanabilir. Eğer Wi-Fi üzerinden bağlantı kurmayı deniyorsanız, Wi-Fi’yi kapatarak mobil ağınızdan bağlanabilirsiniz.
  • Yeni SIM kart değişikliği yapan kişilere hat güvenliği için birkaç gün giriş şifresi ulaşmaz. Bu nedenle birkaç gün geçtikten sonra yeniden deneyebilirsiniz.
  • Ödemediğiniz fatura borcunuz vb. Bir durum varsa da Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapamayabilirsiniz. Borcunuzu ödedikten sonra uygulamayı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Vodafone Yanımda giriş şifresini unutan kişiler aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak yeni şifre alabilir.

Online Self servis üzerinden Vodafone Yanımda şifresi alınabilir. Yeni şifre almak isteyen kişiler, https://www.vodafone.com.tr/login linkine tıklamalıdır. Linke tıkladıktan sonra açılan ekranda “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklamalıdır. Ardından gelen ekrana telefon numaranızı ve gizli cevabınızı yazarak “Gönder” butonuna tıklamalısınız. Bu işlemi yaptıktan sonra yeni şifre alma işlemini yapabilirsiniz.

Mesaj göndererek de yeni şifre alabilirsiniz. Bunun için SIFRE ya da S yazarak 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesajdan sonra yeni şifreniz SMS olarak telefonunuza gelecektir.

Vodafone Yanımda Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Vodafone Yanım şifrenizi kendiniz belirlemek isterseniz ilk olarak uygulamaya giriş yapmalısınız. Ardından uygulamada yer alan “Hesabım” sayfasına giriş yaparak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Giriş Yapamıyorum, Ne Yapmalıyım?

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapamamanız farklı edenlerden kaynaklanabilir. Bu nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Uygulamayı güncelleyebilirsiniz.
  • Güncelleme yapmanıza rağmen uygulamaya hala giriş yapamıyorsanız, kaldırıp yeniden yüklemelisiniz.
  • İnternet bağlantınızda sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Yukarıda yapılan bütün işlemlere rağmen uygulamaya giriş yapamıyorsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Yanımda 7000’e Mesaj Gönderilmiyor Neden?

Vodafone müşterileri Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparken şifresini unutabilir. Bu nedenle uygulamaya giriş yapılması için yeni şifre alınması gerekir. Yeni şifre almak isteyen kişiler S veya SIFRE yazarak 7000’e mesaj göndererek yeni şifre alabilir. Ancak 7000’e mesaj gönderilirken bazen sorunlar olabilir. Böyle sorun yaşayan kişiler aşağıda belirtilen adımları kullanarak düzenleme yapmalıdır.

  • İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne giriş yapın.
  • Daha sonra “Uygulamalar” sekmesine tıklayın. Burada açılan sayfada “Özel Erişim” butonunu bulun.
  • Son olarak “Premium metin mesajları” seçeneğinden “Daima İzin Ver” seçeneğini aktifleştirin.
  • Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından 7000’e mesaj gönderimine izin verilir.

Vodafone Yanımda Giriş Kodu Gelmiyor

Vodafone yanımda giriş kodu gelmiyor ve Vodafone yanımda doğrulama kodu gelmiyor sorusunu bir çok kişinin sıkça karşılaştığı sorunların başında gelmektedir. Genel çok fazla giriş kodu talep etmek kodun geç gelmesine yada gelmemesine neden olmaktadır. Belli bir süre bekleyerek tek denediğinizde sorun ortadan kalkacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu