Vodafone

Vodafone Online Self Servis Kullanım Detayı Görüntüleme ve İptal Etme

Vodafone Online Self Servis Kullanım Detayı Görüntüleme ve İptal Etme; Vodafone müşterileri Online Self servis aracılığı ile bütün işlemlerini kolayca halledebilir. Kalan kullanım detaylarınızız, fatura ödemelerinizi ve daha birçok işleminizi Vodafone Online Self servis ile yapabilirsiniz.

Yazımızdan Vodafone Online Self servis ile ilgili merak ettiğiniz detaylara erişebilirsiniz.

Vodafone Online Self Servis Nasıl Kullanılır?

Vodafone Online Self servis hizmetini kullanmak oldukça kolaydır. Online Self servisi kullanmak isteyen kişiler, https://www.vodafone.com.tr/login linkine tıklamalıdır. Ardından telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Şifrenizi hatırlamıyorsanız S yazarak 7000’e mesaj göndermelisiniz. Online Self servise giriş yaptıktan sonra kalan kullanım haklarınızı öğrenebilir, TL yükleme işlemi yapabilir, faturanızı ödeyebilir ve TL transferi gibi çeşitli işlemleri yapabilirsiniz.

Vodafone Online Self Servis Kalan Kullanım Detayı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Online Self servis ile kalan kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz. Sorgulama yapmak isteyen kişiler, https://www.vodafone.com.tr/login linkine tıklayarak telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Ardından açılan ekranda “Kalan Kullanımlarım” seçeneğine tıklamalısınız.

Vodafone Online Self Servis Ücretli Mi?

Vodafone Online Self servis Vodafone müşterilerinin işlemlerini ücretsiz yapabileceği bir platformdur.

Vodafone Online Self Servis Kalan Kullanım Detaylarını ve Raporlarını Bilgisayara İndirebilir Miyim?

Vodafone Online Self servis ile kullanım detaylarını ve raporlarını farklı formatlarda bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan indirme formatları csv, xls ve pdf’dir. Bilgisayarınıza indirdikten sonra dilerseniz yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu