Vodafone

Vodafone İnternet Kazanma Yolları

Vodafone İnternet Kazanma Yolları 2023; Vodafone 2023 yılında da birbirinden farklı sürpriz hediyeler vermektedir. Faturalı ve faturasız hat sahipleri güncel kampanyaları takip ederek sürpriz internet kazanabilir. Vodafone bireysel ve kurumsal hat kullanıcılarına özel verilen hediyeleri farklı platformlardan öğrenebilirsiniz. Bu sayede günlük, haftalık ve aylık hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı İle İnternet Kazanma

Vodafone Hediye Çarkı ile sürpriz internet kazanma fırsatından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından uygulama içerisinde yer alan hediye çarkı bölümüne girişi yaparak 20 GB’a kadar hediye internet paketi kazanabilir.

Vodafone Bana Ne Var İle 5GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bana Ne Var uygulaması ile günlük, haftalık ve aylık 1 GB, 3GB, 5GB ve 20 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz.

Ayrıca yeni hat alan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bu uygulama ile aylık 5 GB internet kazanabilir.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak için telefon numarası ve şifreniz olmalıdır. Şifresi olmayan veya şifresini hatırlamayan kişiler, S yazıp 7000’e mesaj göndererek yeni şifre alabilir.

Vodafone E-Fatura İle Bedava İnternet

Vodafone müşterileri fatura bilgilerini SMS veya mail olarak gönderilmesini kabul ederse, hediye 1 GB internet kazanabilir. Hediye 1 GB internet kazanmak isteyen faturalı hat kullanıcıları “EFUTURA” yazıp boşluk bırakarak “eposta” adresini yazarak 7000’e mesaj göndermelidir.

e-Fatura sayesinde faturalarınızı dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone TL Yükle Bedava İnternet Kazan

20 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız hat kullanıcıları hediye 1 GB internet kazanır. Bu işlemi yapan kişilere 1GB internet paketinin yüklendiğine dair bilgilendirme mesajı gelir. Gelen bilgilendirme mesajının ardından hediye 1 GB internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Vodafone süpermarket ile alışveriş yaparak hediye internet kazanabilirsiniz. Süpermarket yöntemi ile hediye internet kazanmak isteyen kişiler, App Store veya Play Store’dan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra süpermarket bölümüne giriş yapılması gerekir.

Bu alışveriş sayesinde Vodafone müşterileri bir hafta boyunca geçerli 10 GB bedava internet kazanabilir. Ayrıca Vodafone süpermarket üzerinden yapacağınız ilk alışverişlerde 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya yalnızca Ankara, İzmir, İstanbul ve Bodrum’da geçerlidir.

Vodafone FreeZone İle Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone FreeZone tarifesi, 26 yaş ve altı Vodafone aboneleri için geçerlidir. Bireysel hat kullanıcıları pazartesi günleri 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında ya da 29 TL ve üzeri paket satın aldıklarında iki gün boyunca geçerli 2 GB hediye internet kazanabilir.

Vodafone 4.5G İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone 4.5G abonesi olmayan müşteriler, 4.5G’ye geçiş yaparak hediye internet paketi kazanabilir. 4.5G aboneliği olan müşterilerin cihazlarının buna uyumlu olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren kişiler Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilir. Daha sonra bir ay boyunca geçerli 2GB hediye internet hattına tanımlanır.

Vodafone Seviyorum Testi İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone seviyorum testi ile hediye internet kazanmak isteyen kişilerin hattına tanımlanan testi çözmesi gerekir. Bu testi çözerken bir süre sonra telefon numarası gibi bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Testi eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra müşteriler, 3 GB bedava internet hakkı kazanabilecektir. Ayrıca bir kişi çekilişle bir yıl boyunca geçerli internet hakkı kazanabilir.

Vodafone Akıl Küpü Bedava İnternet Kazanma

Akıl küpü yöntemi ile bedava internet kazanma hakkı faturalı hat abonelerine özeldir. Faturalı hat aboneleri telefonunun mesaj kısmından 50 YEDEK MB yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Belirtilen koşulları yerine getiren kişilerin hattına 500 MB internet hakkı tanımlanmaktadır. Bu kampanyaya faturalı hat kullanıcıları yalnızca üç defa katılabilir.

Vodafone Güvenli Depo Yöntemi İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone müşterilerine özel güvenli depo yöntemi ile Vodafonelu’lar fotoğraflarını, videolarını ve bazı dosyalarının kaybolmasını engelleyebilir. Güvenli depo ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler, uygulamayı satın almalıdır. Satın aldıktan sonra hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hediye İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile arkadaşlarınızı davet ederek hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Ardından uygulamaya telefon numarası ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmalısınız. Açılan ekrandan “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıklayın. Daha sonra davet linkini en az üç kişiye göndermelisiniz. Arkadaşlarınız sizin gönderdiğiniz linke tıklayarak Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğinde hediye 2 GB hattınıza tanımlanır.

Vodafone 8 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri mesaj göndererek 8 GB hediye internet kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler SUPER2GB yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Bu kampanya ilk ay ücretsizdir. Bir sonraki ay iptal edilmemesi durumunda paket ücretli olarak yenilenmektedir.

Paketi iptal etmek için kullanım süresi dolduğunda size gelen mesaja IPTAL yazarak cevap vermelisiniz.

Coca Cola İle 1 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri Coca cola daha daha uygulamasında yer alan kodları yazarak hediye internet kazanabilir.

330 mllik Coca Cola, Sprite ve Fanta ürünlerinde açma halkalarında yer alan 8 haneli kodunu https://www.dahadaha.com/web linkinde yer alan web sitesine girerek 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

İnternet paketiniz bittiğinde ek internet alamk yerine güncel hediye internet kaampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu