Vodafone

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar; Vodafone müşterilerine farklı platformlardan hediye internet vermektedir. Bu internet kampanyalarından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. 2024 yılında Vodafone hediye internet veren platformların neler olduğu bilgisi merak edilmektedir.

Bu yazımızdan herhangi bir ücret ödemeden hangi uygulamalar ile hediye internet kazanabileceğiniz bilgisi yer almaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone bedava internet kazandıran pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların neler olduğu bilgisi aşağıda yer almaktadır.

 • Vodafone Yanımda uygulaması
 • KazandıRio uygulaması
 • Vodafone Güvenli Depo ile bedava internet
 • Vodafone Sosyopix ile bedava internet
 • Vodafone e-Fatura ile bedava internet
 • Vodafone Seviyorum bedava internet
 • Vodafone 4.5G İle bedava internet
 • Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Bana Ne Var uygulaması, Vodafone müşterileri tarafından en çok bilinen uygulamalardandır. Bu uygulama ile haftada bir defa sürpriz internet kazanabilirsiniz. Bana Ne Var kampanyasına Vodafone Yanımda uygulamasından erişebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak 500 MB, 2 GB, 4 GB ve 5 GB günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanabilirsiniz.

Bana ne var uygulamasını telefonuna indirmeyen kişiler, mesaj göndererek de haftalık internet fırsatlarından faydalanabilir. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yaparak BANANEVAR yazıp 5065’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra kazandığınız internet paketinin ne kadar olduğu, kaç gün boyunca kullanılabileceği bilgisi tarafınıza mesaj ile iletilecektir.

Vodafone Güvenli Depo İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone güvenli depo uygulaması ile resim, video, dosya ve rehber yedekleme gibi şeylerin saklanması için kullanılmaktadır. Vodafone güvenli depo abone olunması durumunda 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Ayrıca güvenli depo illse1 GB boyutunda depolama alanı da kazanabilirsiniz.

Vodafone e-Fatura İle Hediye İnternet Kazama

Vodafone müşterilerine harcamalarını, kalan kullanım haklarını ve diğer detayları e-Fatura olarak SMS ya da mail aracılığı ile alma seçeneğini aktif eden kişilere hediye 1 GB internet vermektedir. Bu fırsattan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmından E- FATURA yazarak boşluk bırakıp mail adresini yazarak 7000’e mesaj göndermelisiniz. Sizde faturalarınızın SMS veya mail yoluyla gönderilmesini kabul ederek hem kağıt israfını önlenebilir, hem de hediye internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri oyun oynarken bile hediye internet kazanabilir. Oyun oynayarak internet kazanmak isteyen kişiler “İnternet Avcıları” oyununu App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra aşağıda belirtilen adımları takip ederek hediye internet kazanabilirsiniz.

 • İlk olarak Vodafone internet avcıları uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz.
 • Oyunu indirdikten sonra etrafta oluşsan bitleri yakalamalısınız.
 • Ne kadar çok bit yakalarsanız o kadar çok internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone 4.5G ile uyumlu hatta sahip olmayan kişiler, hattını 4.5G ile uyumlu hale getirerek bedava internet kazanabilir. Bunun için en yakın Vodafone bayilerine giderek hattınızı 4.5G uyumlu bir hat ile değiştirmelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra 5 GB hediye internet hattınıza tanımlanır.

4.5G ile bağlantıya telefonlarını ilk defa açtıran kişiler de 1 GB hediye internet kazanabilir. Bunun için 4.5G yazarak 4545’e mesaj göndermelisiniz.

Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone Hoş geldin Kampanyası İle 5 GB Hediye İnternet Kazanma

Hattını Vodafone taşıyan veya yeni faturasız hat alan kişiler hediye 5 GB internet paketi kazanabilir. Bu hediye faturasız hat kullanıcılarına özeldir. Yeni hat alan faturasız hat kullanıcıları haftalık 5 GB internet kazanır. İnternet paketiniz yeni hat aldığınızda otomatik olarak paketinize tanımlanır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hediye İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması kullanmayan arkadaşlarınızı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması için davet ederek hediye 15 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için davet gönderdiğiniz arkadaşlarınızın davetinizde bulunan linke tıklaması ve Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek giriş yapması gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra 30 gün boyunca geçerli 15 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu