Vodafone

Vodafone Günlük 1 GB İnternet

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 2024; İnternet paketi yetersiz olan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları ek 1 GB günlük internet paketini uygun fiyata satın alabilir. Vodafone 1 GB 1 günlük internet paketinden faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir.

Tarifenizdeki internet paketi bittiğinde 1 günlük 1 GB internet paketine yalnızca 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bu yazımızdan merak ettikleri tüm detaylara erişebilir.

Vodafone Günlük 1 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone günlük 1 GB internet paketi yapmak isteyen kişiler, kampanyaya mesaj göndererek katılım sağlayabilir.

Katılım sağlamak isteyen faturalı hat kullanıcıları 2GB1TL yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Faturasız hat kullanıcıları ise, 1GB1TL yazarak 7000’e mesaj göndermelidir.

Bu işlemi yaptıktan sonra paket alma işleminizi onaylanırsa tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen onay mesajının ardından 7 gün boyunca geçerli olan 1GB 1 TL internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 7 gün içerisinde kullanılmayan haklar paketinden silinecektir.

Vodafone 1 GB İnternet Paketi Kaç Defa Alınabilir?

Gelen yoğun talep nedeniyle haftalık 1 GB internet paketi yeniden aktif hale gelmiştir. Bu paketi alan kullanıcılar 7 gün boyunca geçerli 1 GB internet paketinden faydalanacaktır. Paket içerisinde kullanılmayan haklar otomatik olarak silinecektir. Vodafone haftalık 1 GB internet paketini ayda 4 defa 1 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu