Vodafone

Vodafone Çark Çevirme Nasıl Yapılır? Neden Olmuyor?

Vodafone Çark Çevirme Nasıl Yapılır? Neden Olmuyor? Vodafone müşterilerine günlük, haftalık veya aylık hediye internet, dakika, haftalık sınırsız iletişim gibi sürpriz hediyeler vermektedir. Bu hediyelerden faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri hediye çarkına nasıl erişebileceğini ve sürpriz hediyelerden faydalanabileceğini araştırmaktadır.

Bu yazımızda Vodafone çark çevirme işlemi ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone Hediye Çarkı Nedir?

Vodafone çark çevirme, Vodafone müşterilerine özel hediyeler veren uygulama içerisinde yer alan kampanyadır. Vodafone müşterileri haftada bir defa çark çevirme işlemi yapabilir. Bu sayede sürpriz hediyeler kazanabilir.

Vodafone müşterileri çark çevirebilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak haftada bir defa sürpriz hediyelerden faydalanabilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone müşterilerinin çeşitli işlemleri yapabileceği bir uygulamadır. Bu uygulama ile Vodafone müşterileri fatura ödeme, ek paket yapma ve hediyelerden faydalanma gibi işlemleri kolayca yapabilir. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmak için App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Ardından telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapmalısınız.

Vodafone Yanımda Şifre Alma İşlemi

Vodafone Yanımda’ya giriş yapmak isteyen fakat şifresini bilmeyen kişiler mesaj göndererek şifre almalıdır. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak S yazarak 7000’e ücretsiz SMS göndermelisiniz. Gelen şifreyi girerek Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Çevir

Vodafone kullanıcıları telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yaparak sürpriz hediyelerden faydalanabilir. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasından “Bana Ne Var” seçeneğine tıklayarak hediye çarkını çevirmelisiniz. Bu işlemi yapan kişiler, günlük, haftalık internet paketleri, konuşma paketleri ve daha birçok sürpriz hediye kazanabilir.

Vodafone Haftada 2 Defa Çark Çevirme

Vodafone haftada 2 defa çark çevirme bir çok kişinin araştırdı konuların başında gelmektedir. Vodafone çark çevirme sadece haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta 1 defa çark çevirdikten sonra 1 tane hediye kazanırsınız. Çaark çevirme hakkı her hafta otomatik olarak yenilenir.

Vodafone Çark Çevirme Kaç Günde Bir

Vodafone çark çevirme kaç günde bir sorusuna cevap vermek gerekirse çark çevirme hakkı 7 günde bir defa yapılmaktadır. Ancak her hafta Pazar günü saat 23:59’den önce yaptığınızda pazertesi olduğunda yeni haftaya ait olan çark çevirme hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Çark Çevirme Hangi Günler

Vodafone çark çevirme hakkı her hafta otmatik olarak Pazar günü saat 23:59’da yenilenir. Pazar günü saat 23:59’a kadar çark çevirmeyen kişiler o haftaya ait hakları silinir.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi

Vodafone kullanıcıları çark çevirme hilesinin olup olmadığını araştırmaktadır. Önceleri çark çevirme hilesi yaparak hediye internet kazanmak mümkündü. Günümüzde böyle bir şey söz konusu değildir. Ancak hediye çarkında yer alan sürpriz internet fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler, pazar günü 23:59’dan hemen sonra veya sabahın erken saatlerinde çark çevirerek internet kazanabilir.

Vodafone Çark Çevirme Neden Olmuyor

Vodafone çark çevirme olmuyor yada Vodafone çark çevirme açılmıyor sorunu genelde hakların yenilendiği Pazar günü çok fazla kişinin girmesine bağlı olarak yaşanmaktadır. Aynı anda bir çok kişi çark çevirmeye çalıştığı için anlık olarak çark çevirme hatası alabilirsiniz.

Vodafone Çark Çevirme Yoğunluk

Vodafone çark çevirme haklarının yenilendiği Pazar günü saat 23:59’da oldukça fazla yoğunluk olduğu için çark çevirmeye giriş ve çark çevirme işleminde gecikmeler yaşanabilir. Genelde bir çok kişi hemen çark çevirmek istediği için yoğunluktan dolayı sorun yaşamanız doğaldır. 1 yada 2 saat sonra tekrar çark çevirdiğinizde sorunun ortadan kalktığını görebilirsiniz.

Vodafone Çark Çevirme Bitti Mi?

Vodafone çark çevirme bitti mi sorusuna cevap vermek gerekirse çark çevirme bitmedi ve devam etmektedir. Vodafone hediye çarkı çevirme hakkı her hafta Pazar günü saat 23:59’da yenilenir.

Vodafone Paket Yüklemeden Çark Çevirme

Vodafone paket yüklemeden çark çevirme yada Vodafone TL yüklemeden çark çevirme hakkı daha önceleri yapılmaktaydı ancak artık paket yüklemeden yada TL yüklemeden çark çevirmek mümkün değildir.

Vodafone Çark Çevirme Ücretli Mi

Vodafone çark çevirme Vodafone müşterilerine ücretsiz olarak sunulan hizmetlerden biridir. Her hangi bir ücret kesintisi olandan çark çevirebilirsiniz.

Güncel hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazımızı inceleyebilrsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu