Vodafone

Vodafone 20 GB Bedava İnternet

Vodafone 20 GB Bedava İnternet 2024; Vodafone’un müşterilerine birbirinden farklı verdiği sürpriz hediyelerden birisi de 20 GB internet paketidir. Bu hediyeler Vodafone müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Bedava 20 GB kampanyası da internette vakit geçirmeyi sevenleri mutlu eden bir kampanyadır.

Vodafone bedava 20 GB kampanyası ile ilgili merak edilen detaylara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava 20 GB internet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone 20 GB bedava internet paketi internette vakit geçirmeyi seven 25 yaş ve altı gençlere özeldir. 25 yaş ve altı gençler Vodafone internet avcıları oyununu telefonuna indirdiğinde hediye 20 GB internet kazanabilir. Bu oyunu App Store veya Play Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz. Ardından oyun içerisinde yer alan av oyunu ile bit avlayabilirsiniz. Avlayacağınız bitler puan olarak birikmektedir. Bu puanı da internete dönüştürebilirsiniz.

Vodafone hat taşıma işlemi yapan, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan ve yeni hat olan kullanıcılar da bedava 20 GB internet kazanabilir. Bu internet paketi bir ay boyunca geçerlidir.

Vodafone Hoş geldin Hediyesi İle 20 GB İnternet

Vodafone Hoş geldin kampanyası ile Vodafone gelenler ilk ay 20 GB hediye internet verilmektedir. Son 30 gün içerisinde Vodafone’un resmi web sitesinden veya Vodafone iletişim merkezlerinden hattınızı Vodafone’a taşıyarak, yeni hat alarak veya faturasızdan faturalı hatta geçiş yaparak bir ay boyunca geçerli 20 GB ya da 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 20 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak için Red 20, Red 25, Red 30, Red 35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 10 ve Uyumlu Genç Oyun tarifelerinden herhangi birini seçmelisiniz.

Hoş geldin hediyesi yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kullanım süresi dolduğunda müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılır. Hoş geldin paketi bittiğinde kullanılan kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kaç Gün Boyunca Geçerlidir?

Vodafone 20 GB hediye internet yurt içinde bir ay boyunca geçerlidir. Vodafone yeni gelen kişiler, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan kişiler, yurt içi kullanımlarda geçerli olan hediye 20 GB internet paketinden faydalanabilir.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Bedava 20 GB internet kazanmak isteyen Vodafone müşterileri 30 gün içerisinde yeni hat alırsa ve numarasını Vodafone taşırsa hediye 20 GB internet kazanabilir. Bu internet paketinden faydalanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen tarifelerden herhangi birini kullanmaya başlayarak bir ay boyunca geçerli 20 GB bedava internet kazanabilir.

  • Yeni Uyumlu 12
  • Red 20 GB
  • Red 25 GB
  • Red 30 GB
  • Red 40 GB

Vodafone Yanımda Uygulaması İle 20 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda uygulaması ile günlük, haftalık ve aylık internet, dakika ve daha bunun gibi birçok sürpriz hediye kazanabilir. Bu hediyelerden en çok tercih edilenleri ise internet paketleridir. Internet paketlerinden faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından telefon numarası ve şifre ile giriş yapmalıdır. Daha sonra uygulama içerisinde “Bana Ne Var” alanına giriş yaparak hediye çarkını çevirmelisiniz. Böylece hediye 20 GB internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

İnternet paketiniz bittiye güncel kampanyalar için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu