Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları 2022; Vodafone müşterilerine internet, dakika ve SMS gibi sürpriz hediyeler vermektedir. Vodafone operatörü sayesinde sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ve dostlarınızla kesintisiz bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Bedava 100 dakika, 500 dakika, 1000 dakika vb. hediyeleri kazanmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları, Vodafone Yanımda uygulaması, Yükle Kazan, Harca Kazan ve Freezone kampanyaları ile bedava dakika kazanabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone bedava dakika kazanma yolları ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2022

Vodafone bedava dakika paketlerinden biri EVET kampanyasıdır. EVET kampanyası yalnızca Vodafone içi aramalarda geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları “EVET” yazarak 3785’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra hattınıza yüklenen 100 dakika hediyenizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yükle Kazan kampanyası ile hattınıza yüklediğiniz TL kadar bedava dakika kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları, “DAKIKA” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir.

Vodafone FreeZone Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone FreeZone kampanyası, 25 yaş altı gençlere özeldir. Bu kampanya ile 25 yaş altı gençler, 6 ay boyunca geçerli 250 dakika kazanabilecektir. Kampanyaya katılım sağlamak için App Store veya Play Store’dan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Telefona indirdikten sonra uygulamaya telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Daha sonra uygulamada yer alan 6 ay geçerli 250 dakika paketini seçmelisiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone kullanıcıları tarafından bilinen ve en çok tercih edilen uygulamalardandır. Uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirdikten sonra haftada bir defa hediye çarkını çevirerek, günlük, haftalık ve aylık bedava dakika kazanma şansını kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 100 Dakika

Bedava 100 dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları, “EVET” yazarak 3785’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra hediye dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Bedava 100 dakika kampanyası sayesinde Vodafone kullanıcılarını ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 500 Dakika

Bedava 500 dakika kazanmak isteyen kişiler telefonunun mesaj kısmına girip, “KAZAN” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi yapan kişilerin hattına hediye 500 dakika tanımlanacaktır. Gelen bilgilendirme mesajından sonra bedava 500 dakikanızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 542 Dakika

Bedava 542 dakika kampanyası sayesinde sevdikleriniz ile doya doya konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, “542DK” yazarak 7070’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Bedava 1000 dakika kampanyası ile her yöne doya doya konuşabilirsiniz. 1000 dakika kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları telefonunun mesaj kısmına girip “EVET” yazıp 4000’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Özel Günlerde Bedava Dakika

Özel günlerde insanlar sevdikleri ile konuşmak ister. Vodafone da özel günlerde insanların sevdikleri ile konuşabilmesi için kampanyalar düzenlemektedir. Özel günlerde düzenlenen kampanya detayları aşağıda yer almaktadır.

Özel Günler Nasıl Yapılır?
30 Ağustos

 

ZAFER yaz 4545’e gönder.
Şeker Bayramı SEKER yaz 4545’e gönder.
Kurban Bayramı KURBAN yaz 4545’e gönder.
15 Temmuz DESTAN yaz 4545’e gönder.
1 Mayıs İSCİ yaz 4545’e gönder.
23 Nisan COCUK yaz 4545’e gönder.
19 Mayıs GENCLİK yaz 4545’e gönder.
29 Ekim CUMHURİYET yaz 4545’e gönder.
Doğum Gününüz BENIMGUNUM yaz 4545’e gönder.
Yılbaşı YILBASI yaz 4545’e gönder.
Evde Kal KORONA yaz 4545’e gönder.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu