Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023; Vodafone bedava dakika kazanmak isteyen kişiler farklı yöntemleri araştırmaktadır. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek ve bazı SMS kodları ile mesaj göndererek bedava dakika kazanabilir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone kullanıcıları tarafından araştırılan, bedava dakika veren uygulamaların neler olduğu ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023

Vodafone bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin en çok bildiği ve kullandığı uygulamalardan biri de Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması, App Store veya Play Store’dan ücretsiz olarak telefona indirilebilmektedir.  Uygulamayı telefonuna indiren kişiler haftada bir defa uygulamada bulunan Bana Ne Var alanına giriş bedava hediyelerden faydalanabilecektir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone kullanıcıları tarafından en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Vodafone kullanıcıları uygulamayı App Store veya Play Store’dan ücretsiz telefonuna indirebilir. Uygulamayı indiren kişiler telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapmalıdır.

Uygulamaya giriş şifresi olmayan kişiler S yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Daha sonra uygulama içersinde bulunan Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak hediye çarkını çevirmelidir. Bunu yapan kullanıcılar haftada bir defa günlük, haftalık olarak internet, dakika ve diğer hediyelerden faydalanabilecektir.

Vodafone Freezone İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Freezone kampanyası ile bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları 25 yaş altı olmalıdır.  Bu şartı yerine getiren kişiler 6 ay boyunca bedava 250 dakika kazanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir.

Vodafone Yükle Kazan İle Bedava Dakika Kazanma

Yükle Kazan kampanyası faturasız hat kullanıcılarının kullanabileceği bir kampanyadır. Yükle Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcılarının yükleme yapmadan önce Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmelidir. Daha sonra Bana Ne Var sayfasına giriş yaparak size özel teklifi öğrenmelisiniz. Teklifi öğrendikten sonra ise, 1000 dakikaya kadar bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone İletişim Pass İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika kazanmak için yapılabilecek diğer yöntem ise, Vodafone İletişim Pass kampanyasıdır. Bu kampanyayı kullanan ve yükleme yapan kullanıcılar bedava dakikalar kazanabilmektedir. Vodafone İletişim Pass kampanyası ile, günlük, haftalık ve aylık olarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone 542 Dakika Kazanma

Vodafone 542 dakika kazanmak isteyen kişiler, 542DK yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan kullanıcılar 542 dakika kazanabilir. Gelen onay mesajından sonra bedava 542 dakikanızı kullanmaya başlayabilir, sevdikleriniz ile doya doya konuşabilirsiniz.

Bedava dakika kazanmanın diğer yöntemi ise, SURPRIZ yazarak 6666’a mesaj göndermektir. Bu yöntemi uygulayarak bedava dakika kazanabilmeniz mümkündür. Gelen onay mesajından sonra bedava dakika hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone 500 Dakika Kazanma Kampanyası

500 dakika kazanmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları, KAZAN yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan kişiler gelen onay mesajının ardından bedava 500 dakika hakkını kullanabilecektir. Vodafone ile bedava dakika kazanmak son derece basittir.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kazanma

SMS göndererek bedava 1000 dakika kazanmak mümkündür. Bu yöntemi uygulamak isteyen kişiler EVET yazarak 4000’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya 1 ay boyunca geçerlidir. Gelen onay mesajından sonra bedava 1000 dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dakika paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine güncel Vodafone Bedava Dakika 2023 kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu