Vodafone

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası; Vodafone 10 GB bedava internet kampanyası internette vakit geçirmeyi sevenlere göre bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri farklı yöntemler kullanarak bedava 10 GB internet kazanabilir.

Bu yazımızda Vodafone 10GB bedava internet kampanyaları ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone Yanımda 10GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Hediye internet denildiğinde birçok insanın aklına Vodafone Yanımda uygulaması gelmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması ile hediye internet kampanyasından faydalanmak için aşağıda belirtilenen adımları takip etmelisiniz.

  • İlk olarak telefonunuzda App Store veya Play Store giriş yapın.
  • Ardından Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Daha sonra bu kısımda bulunan Süpermarket içerisine üyelik oluşturarak adresinizi ekleyin.
  • Daha sonra 60 TL ve üzeri alışveriş yapın.
  • Alışveriş yaptıktan sonra 10 GB hediye paketi aktif olacaktır.

Vodafone Süpermarket 10 GB İnternet Kampanyası

Vodafone süpermarket yanımda uygulamasından alışveriş yapan kişiler 10GB bedava internet kazanabilir. İlk defa uygulamadan alışveriş yapan kişiler, 100 TL ve üzeri ürün siparişi verdiğinde hem 20 TL indirim hem de 1 hafta boyunca geçerli 10 GB internet paketi kazanabilir. Ayrıca yapacağınız bütün alışverişlerde 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Ancak Vodafone Süpermarket yalnızca, Ankara, İstanbul, İzmit ve Bodrum’da bulunmaktadır.

Vodafone süpermarket internet kampanyası hakkında bilgi sahibi olmak veya Vodafone süpermarket hakkında merak ettiğiniz detayları 0850 255 15 15 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin İle Bedava 10GB İnternet

Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan, başka bir operatörden numara taşıma işlemi yapan kişiler geçiş kampanyası nedeniyle bedava 10 GB internet paketi kazanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Akıllı Asistan İle 10GB Bedava İnternet

Vodafone Tobi Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone müşterileri çeşitli hediyeler kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, telefonuna Vodafone Yanımda uygulamasını indirmelidir. Ardından telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Giriş yaptıktan sonra telefon numarası ve şifrele ile giriş yaparak alt taraftaki robot simgesine tıklamalısınız.

Daha sonra açılan ekrana yeni nesil kampanya yazarak mesaj göndermelisiniz. Son olarak gelen onay bildiriminden sonra hediye al sekmesine tıklamalısınız. Ardından belirtilen şartları eksiksiz yerine getirmelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra bedava 10 GB internet kullanım hakkınız hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone müşterileri bedava internet hilesinin olup olmadığını araştırmaktadır. Vodafone düzenlediği çeşitli kampanyalar ile müşterilerine internet kazanma şansı vermektedir. Bedava internet hediyelerinden faydalanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanyaları takip etmelidir.

Bedava internet hilesi için Vodafone Bedava İnternet Hilesi yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Güncel Kampanyalar için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu