Turkcell

Turkcell GNC Bedava İnternet

Turkcell GNC Bedava İnternet; Turkcell, çok fazla tercih edilen bir GSM operatörü olarak çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de güçlü alt yapısının yanı sıra aynı zamanda verdiği hediyelerdir. Genç Turkcell paketleri, Turkcell’in 26 yaşını doldurmamış genç kullanıcılarına sunduğu avantajlı paketlerdir.

Turkcell’in tüm kullanıcılarına sunduğu gibi özellikle genç kullanıcılarının internet ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sunduğu kampanyalar çok daha fazladır. Gnctrkcll kampanyaları ile Turkcell aboneleri çok daha fazla hediye internet kazanabiliyorlar.

Turkcell GNC bedava internet hediyeleri veren uygulamalar sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Yazımızın devamında GNC bedava internet nasıl yapılır sorusuna dair tüm detaylı cevapları bulabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ paketleri, Turkcell’in 26 yaşını doldurmamış ses hattı abonelerine sunmuş olduğu fırsatlar dolu paketlerdir. Bu paketler kapsamında aynı zamanda GNC kampanyaları sayesinde bedava internet kullanım hakları da kazanabilirsiniz.

Turkcell GNC bedava internet kazanabileceğiniz kampanyaların başında GNÇ Çatlat Kazan kampanyası geliyor. Genç Turkcell abonesi iseniz o halde Çatlat Kazan kampanyası sayesinde her hafta iki kez yumurtaları çatlatarak bedava internet hakları kazanabilirsiniz.

GNC Çatlat Kazan kampanyası kapsamında 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilmek için öncelikle telefonuna Google Play Store ya da App Store mağazalarından telefonunuza GNC uygulamasını ücretsiz indirmelisiniz.

Turkcell GNC Çatlat Kazan Nedir?

Turkcell GNC Çatlat Kazan Turkcell’in GNC’li olan abonelerine sunduğu GNC kampanyalarından birisidir. Çatlat Kazan kampanyasından hediye kazanabilmek için ses hattınızın faturalı ya da hazır kart olması fark etmez. Android ya da İOS cihazınıza Google Play Store veya App Store marketleri üzerinden GNC uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

GNC uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Çatlat Kazan kampanyası başta olmak üzere uygulamanın daha birçok fırsatlarından faydalanabilir, Turkcell GNC bedava internet kazanabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Hediyesi Nedir?

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası, Turkcell kampanyaları arasında en çok bedava internet, dakika ve SMS hediyeleri veren bir kampanyadır. Her Turkcell ses hat abonesinin bu kampanya üzerinden 2 kez hediye kazanma hakkı vardır. Belirlemiş olduğunuz iki gün boyunca ekrandaki yumurtaları çatlatarak GNÇ çatlat hediyesi kazanabilirsiniz.

Turkcell GNC Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Turkcell GNC uygulaması, sadece 26 yaşından küçük olan Turkcell ses abonelerinin kullanabileceği bir uygulamadır. Eğer yaş kriterini karşılıyorsanız GNC uygulamasını Google Play Store ya da App Store marketleri üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz. Eğer yaş kriterini karşılamıyorsanız uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmaya çalıştığınızda kimlik bilgileriniz ile yaş kontrolü yapılacağından uygulamayı kullanmanız da mümkün olmayacaktır.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell gnc çatlat kazan kampanyası sayesinde uygulamayı ilk indirdiğinizde belirlediğiniz iki günde GNÇ uygulamasına girerek hediye internet kazanmanız mümkündür. GNC uygulaması ve uygulama içinde katılacağınız çatlat kazan kampanyası ücretsizdir. Turkcell GNÇ çatlat kazan internet kampanyası kapsamında ekrana çıkmış olan yumurtaları çatlatarak 1 saat kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Ancak bu 1 GB internet karşılığında 1 TL gibi cüzi bir ücret ödemeniz gereklidir.

Çatlat Kazan Nasıl Oynanır?

GNC Çatlat Kazan oynayabilmeniz için öncelikle GNÇ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gereklidir. Uygulamayı yükledikten sonra mutlaka bilgilerinizi girerek üye girişi yapmalısınız. Daha sonra uygulamanın “Çatlat” sayfasına gitmelisiniz. Bu sayfada en başta belirleyebileceğiniz haftanın iki gününde yumurtaları çatlatarak yumurtalardan çıkan bedava internet hediyelerini alabilirsiniz.

Gnç Çatlat 1 TL 1 GB Nasıl Yapılır?

GNÇ Çatlat Kazan bedava internet hediyeleri ücretsiz olabileceği gibi aynı zamanda cüzi miktarlar ile de sizlere sunulabilir. Ücretli olan internet hediyesi genellikle 1 TL’ye 1 GB internettir. Çatlat kampanyası kapsamında tamamen bedava internet hediyeleri elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda 1 TL gibi çok küçük ücretlere 24 saat kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Gnç Çatlat Hediyeleri

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında başta bedava internet olmak üzere daha birçok hediye kazanabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell, genç kullanıcılarının internet ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bedava internet hediyelerini çok daha fazla vermektedir.

Turkcell GNÇ abonesi iseniz o halde GNÇ uygulamasının Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında birçok hediye kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken; uygulamayı telefonunuza indirmek, uygulamaya giriş yapmak ve her hafta belirlediğiniz iki gün “Çatlat” menüsüne giderek yumurtaları çatlatmak!

  • 1 saatlik 1 GB internet,
  • 3 saatlik 1 GB internet,
  • 1 haftalık 1 GB internet,
  • 1 haftalık 2 GB internet,
  • Aylık 1 GB internet,
  • Aylık 5 GB internet,
  • 1 TL’ye 1 günlük 1 GB internet,
  • 5 TL’ye 2 günlük 2 GB internet,
  • 2 TL’ye 1 günlük 2 GB internet gibi hediyeler Turkcell GNC çatlat hediyeleri olarak GNC kullanıcılarına en çok verilen hediyelerdir.

GNC Çatlat Hangi Günler?

Turkcell GNC bedava internet hediyelerini kazanabilmeniz için Turkcell tarafından belirlenen günler yoktur. Kampanyanın tek şartı haftanın belirli iki gününde kullanıcıların çatlat kampanyasından hediyeler kazanabileceğidir. Söz konusu iki günü ise uygulamayı indirdiğinizde ve ilk giriş yaptığınızda siz belirleyebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza indirip giriş yaptığınızda haftanın iki gününü belirlemeniz gerekir. Belirlediğiniz bu günlerde her hafta Çatlat menüsü üzerinden yumurtaları çatlatarak hediyelerinizi toplayabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Kazan Ücretli mi?

Turkcell GNÇ uygulaması, tamamen ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulama içerisinde birçok kampanya gibi Çatlat Hediyeni Kap kampanyasına da her hafta belirleyeceğiniz iki günde ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Ancak bazen kullanıcılara yumurtaları çatlattıklarında “1 TL’ye 1 GB, 2 TL’ye 5 GB” gibi çeşitli hediyeler de çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda cüzi miktarda ücret ödeyerek büyük internetler de kazanabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Kazan Gün Değiştirme Nasıl Yapılır?

Turkcell GNC bedava internet hediyelerini kazanabilmek için uygulamayı indirdiğinizde kendiniz haftanın iki gününü belirlemelisiniz. Ancak daha sonrasında Turkcell GNÇ çatlat kazan gün değiştirme yapmak isterseniz bu mümkün olmayacaktır. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra sadece seçtiğiniz iki gün için yumurtaları çatlatarak hediyeler kazanabilirsiniz. Bu günleri sonradan değiştirme şansınız olmayacaktır.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell GNC bedava internet hediyelerini çok daha fazla kazanmak istiyorsanız VPN yani konum ayarlarınızı değiştirerek uygulamaya tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. İlk olarak uygulamaya girin ve yumurtaları çatlatmaya başlayın tam yumurtanın çatlayacağı sırada uygulamadan çıkıp VPN kullanarak tekrar GNÇ uygulamasına girin. Bu şekilde haftada iki olan hakkınızı dörde çıkarabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Olmuyor

GNÇ Çatlat kampanyası her kullanıcı için sadece yine her kullanıcının belirlediği haftanın iki gününde aktif olur. Dolayısıyla da Çatlat kampanyasına giriyorsanız ve aktif olduğunu görmüyorsanız belirlediğiniz gün olmayabilir ya da o haftaki haklarınızı kullanmış olabilirsiniz. Ayrıca GNÇ uygulaması Turkcell’in 26 yaşından küçük ses hattı abonelerine sunduğu bir uygulamadır. Eğer yaşınız 26 ve üzeri ise bu durumda da GNÇ uygulamasını kullanamayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu