Turkcell

Turkcell Bedava Konuşma Kampanyaları

Turkcell Bedava Konuşma Kampanyaları 2022; Turkcell müşteri memnuniyetini ön planda tutan operatörlerdendir. Her yerden çekim sağlaması ve düzenlediği fırsatlar sayesinde binlerce kişi Turkcell operatörü kullanmaktadır. Müşterileri sevdikleri ile doya doya konuşsun diye çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan faturalı veya faturasız hat sahibi kullanıcılar faydalanabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell bedava konuşma kampanyaları ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell 1000 Dakika Bedava Konuşma

Turkcell bedava 1000 dakika kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.

Yükleme yaptıktan sonra bedava 1000 dakika kampanyasından faydalanabilir, sevdikleriniz ile doyasıya konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 30 Dakika Konuşma

Turkcell faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. Turkcell kullanıcılar zaman kaybetmeden Gel DK yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Gel DK kampanyasının geçerlilik süresi ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır. Dakikanız bittiğinde veya kampanyanın geçerlilik süresi dolduğunda tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

BİP 1 TL Karşılığında 100 Dakika Kampanyası

BİP kullanıcılarına 1 TL gibi cüzi miktar karşılığında 100 dakika vermektedir. BİP tarafından Turkcel’li kullanıcılara verilen 100 dakika kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcıların BİP 100 DK yazarak 2200’ye mesaj göndermesi gerekmektedir. Böylece uygun bir miktar ödeyerek bedava konuşma kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması İle Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi

Turkcell BİP uygulaması en fazla dakika veren uygulamalardandır. BİP uygulamasından faydalanmak isteyen kişilerin Play Store ya da App Store’dan uygulamayı telefonuna indirmesi gerekmektedir. Daha sonra ise, telefon numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmalısınız. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sarı kutu puanlarının 500 puanı geçmesi gerekmektedir. Belirlenen puanı geçtikten sonra SK137 yazarak 2200’ye mesaj gönderilmelidir.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell operatörü müşterileri sevdikleri ile her yöne doyasıya konuşmak için farklı kampanyalar fırsatları bulunmaktadır. Her yöne dakika kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler telefonunuzdan kısa mesaj göndererek SURPRIZ yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

FIRSAT yazıp 2222’ye mesaj gönderdikten sonra bedava dakika SMS gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Mesaj gönderdikten sonra kampanyadan faydalanabilecek olan kişilere bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Hattınıza tanımlandıktan sonra bedava konuşma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Salla Kazan Uygulaması İle Bedava Dakika Yapma

Salla Kazan uygulaması ile bedava dakika fırsatlarından faydalanmak oldukça kolaydır. Salla Kazan uygulamasını App Store veya Play Store uygulamasından telefonuna indirerek bedava dakika kampanyalarından faydalanabilecektir. Salla Kazan uygulaması en fazla hediye veren uygulamalardandır. Salla Kazan uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra telefon numarası ile giriş yapılarak verilen hediyelerden faydalanabilirsiniz.  Verilen hediyeler dakika, internet ve SMS olarak değişiklik göstermektedir. Verilen hediyelerin kullanım süresi değişiklik göstermektedir.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell hediye havuzu, Turkcell kullanıcılarına bedava dakika kampanyası veren uygulamalardandır. Hediye havuzunda yer alan kampanyalardan faydalanmak isteyen kişileri Dijital Operatör uygulamasını telefonuna indirmesi gerekmektedir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak Dijital Operatör uygulamasında yer alan kampanyaları hediye havuzunda görebilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell her yöne bedava dakika kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler BİP uygulamasını ilk defa telefonuna indirdiğinde bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Turkcell BOL GB Kampanyası İle Bedava Konuşma Paketi

Hazırkart ile ilk kez Turkcell kullanmaya başlayan kişiler bol bol internet, dakika fırsatı elde etmektedir.  18 yaşından büyük Turkcell kullanıcıları 750 dakika, 15 GB ve 250 SMS kampanyasından faydalanabilecektir.

18 yaşından büyük olan Turkcell hat kullanıcıları, Turkcell İletişim Merkezleri’ne bizzat giderek ön ödemeli hat talep etmelidir. Bu hattı aldıktan sonra hatta tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilmektedir. Kampanya sadece yurt içinde geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu