Vodafone

Vodafone Whatsapp Paketi – Sınırsız Ek Paketler

Vodafone Whatsapp Paketi – Sınırsız Ek Paketler 2024; Vodafone birbirinden avantajlı tarifeler nedeniyle tercih edilen GSM operatörlerindendir.  Sevdikleriniz ile kesintisiz iletişim kurabilmeniz için Vodafone sınırsız Whatsapp paketlerini tarifenize ek olarak veya seçtiğiniz tarife ile beraber satın alabilirsiniz.

Sizlerde Vodafone’un sınırsız Whatsapp paketleri ile ilgili bilgi edinmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Bedava Whatsapp Kullanımı

Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları nasıl bedava sınırsız iletişim paketi kullanabileceğini araştırmaktadır. Sınırsız iletişim paketi kullanmak isteyen Vodafone müşterileri Vodafone Yanımda uygulamasından veya satın aldığı paketlerde bulunan sınırsız iletişim paketleri ile bedava Whatsapp kullanabilir.

Vodafone Günlük Sınırsız İletişim Paketi

Vodafone günlük iletişim paketi Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram, Signal, BiP ve Yaay uygulamalarında 24 saat boyunca geçerlidir.

Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olmaktadır.

Bu paketi satın almak isteyen kişiler, 6 TL karşılığında Vodafone Yanımda uygulamasından günlük ek iletişim paketini satın alabilir.

Vodafone Haftalık Sınırsız İletişim Paketi

Vodafone haftalık sınırsız iletişim paketi Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram, Signal, BiP ve Yaay’da 7 gün boyunca geçerlidir Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal edilir. Haftalık iletişim pass paketini 15 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız İletişim Paketi

Vodafone sınırsız iletişim paketi WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Signal, BiP ve Yaay uygulamalarında sınırsız internet kullanım hakkı vermektedir. Bu paketten faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasından veya Vodafone’un web sitesinden 19 TL karşılığında satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Sınırsız iletişim paketi her fatura döneminde tekrar etmektedir.

Paket iptali yapmak isteyen kişiler, “Tarifelerim ve Paketlerim” bölümüne giriş yaparak iptal işlemini gerçekleştirebilir. Aksi takdirde her fatura döneminde tekrar etmektedir.

Vodafone FreeZone İle Sınırsız İletişim Paketi

Vodafone Freezone’a gelen kişilere özel tarifelerine ek Whatsapp ve bazı oyun uygulamalarında sınırsız internet paketi hediye etmektedir. Seçilen tarifeye özel Whatsapp’a ek Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, Twitch, Discord, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile ve Zula Mobile’da   geçerli sınırsız internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Red İle Sınırsız İletişim Paketi

Vodafone Red kullanıcılarına özel sınırsız iletişim paketi vermektedir. Red’li olan kişiler, Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram, Signal, BiP ve Yaay uygulamalarında mevcut paketinden harcamadan kullanabilir. Bunun için sınırsız iletişim paketinin geçerli olduğu tarifeleri tercih etmelisiniz. Bu tarifeler şu şekilde sıralanabilir;

 • Red İletişim Sınırsız 20
 • Red Video Sınırsız 25
 • Red Sosyal Sınırsız 30
 • Red Eğlence Sınırsız 40

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Sınırsız İletişim Paketi

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “Bana Ne Var” kampanyasını kullanan kişiler, hediye çarkını çevirerek günlük veya haftalık sınırsız iletişim paketi kazanabilir.

Uygulama ile sınırsız iletişim paketi kazanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yaparak hediye çarkını çevirmelidir. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra sınırsız iletişim paketi kazanma şansı elde edebilir.

Vodafone Bedava WhastApp Hilesi Var Mı?

Vodafone müşterileri bedava Whatsapp kullanmak için Whatsapp hilesinin olup olmadığını araştırmaktadır. Vodafone bedava Whatsapp hilesi yapmak mümkün değildir. Bedava paket almak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasında yer bulunan hediye çarkını çevirerek sevdikleri ile mevcut paketinden harcamadan iletişim kurabilir.

Vodafone Bedava Whatsapp Ayarları Nasıl Yapılır?

İnternetinden harcamadan Whatsapp kullanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen adımları sırasıyla takip etmelidir.

 • İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” kısmına giriş yapın.
 • Daha sonra sırasıyla “Bağlantılar – Mobil Ağlar” bölümüne giriş yapın.
 • Açılan ekrandan mobil ağlar bölümüne giriş yaparak “Erişim Noktası Adları” seçeneğine tıklayın.
 • Ardından sağ köşede yer alan “Ekle” seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekranda isim yazan alana Whatsapp APN: internet proxy: 127.0.0.01
 • Bağlantı Noktası: 8080 yazarak “Kaydet” seçeneğine tıklayın.
 • Son olarak “Erişim Noktası Adları” alanından Whatsapp seçeneğini seçin.

Yukarıda belirtilen adımları başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra WhatsApp’a internetinizden harcamadan bağlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu