Vodafone

Vodafone Kalan Kullanım Öğrenme Kodu ve SMS

Vodafone Kalan Kullanım Öğrenme 2024; Vodafone yüksek çekim kalitesi ve birbirinden avantajlı paketler sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Vodafone kullanan müşteriler paket aşımı yapmamak için kalan kullanım haklarını öğrenmek istemektedir. Vodafone ile kalan kullanım haklarınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızdan Vodafone kalan kullanım haklarınızı nasıl öğrenebileceğiniz ilgili detaylara erişebilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanım Hakları Nasıl Öğrenilir?

Vodafone kalan kullanım hakları farklı sorgulama yöntemleri ile öğrenilebilir. Sorgulama yapmak isteyen müşteriler aşağıda belirtilen bir yöntemi kullanabilir.

Vodafone müşterileri tarafından en yaygın olarak kullanılan sorgulama yöntemi Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Bu uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirmelisiniz. Ardından uygulamaya telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Daha sonra uygulamada yer alan “Tarifelerin ve kalan kullanımlarım” seçeneğine tıklayarak kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir diğer sorgulama yöntemi ise, mesaj göndererek yapılmaktadır. Mesaj göndererek sorgulama yapmak isteyen kişiler, OZET yazıp 7000’e mesaj göndermelidir. Paketinizde dakika, SMS, internet ve MMS kullanım haklarınızı ayrı ayrı sorgulamak isterseniz aşağıda belirtildiği gibi mesaj göndermelisiniz.

  • Paketinizde ne kadar TL kaldığını öğrenmek için TL yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
  • Paketinizde ne kadar dakika kaldığını öğrenmek için DK yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
  • Paketinizde ne kadar SMS kaldığını öğrenmek için SMS yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
  • Paketinizde ne kadar internet kaldığını öğrenmek için INTERNET yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
  • Paketinizde ne kadar MMS kaldığını öğrenmek için MMS SORGU yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama Kodu

Paket detaylarınızı SMS koduyla sorgulamak isterseniz, OZET yazıp 7000’e mesaj göndermelisiniz. Kalan kullanım haklarınızı ayrı ayrı öğrenmek isterseniz de mesaj gönderebilirsiniz.

Dakika kullanım haklarınızı öğrenmek için DK yazarak, kalan SMS haklarınızı öğrenmek için SMS yazarak, kalan internet kullanım haklarınızı öğrenmek için INTERNET SORGU yazarak, kalan MMS haklarınızı öğrenmek içinse MMS SORGU yazarak 7000’e mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bakiye Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulaması ile bakiye sorgulaması yapmak isteyen kişiler ilk olarak uygulamayı telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yapmak için telefon numarası ve şifre bilgilerini girmelisiniz. Bu bilgileri girdikten sonra paketinizde kalan kullanım haklarınıza erişebilirsiniz.

Şifre bilgilerini hatırlamıyorsanız, S yazıp 7000’e mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulamada kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için “Kalan kullanımlarım” seçeneğine tıklamalısınız. Böylece mevcut kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Arayarak Kalan Kullanım Haklarını Öğrenme

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak da kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 0542 542 00 00 numaralı iletişim hattını veya 542 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.

Vodafone Mesajla Kalan Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Farklı mesaj kodları ile mesaj göndererek bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Mesaj göndererek sorgulama yapacak olan kişilerin aklına ilk gelen sorgulama yöntemi OZET yazarak 7000’e mesaj göndermektir.

Bir diğer sorgulama kodu ise BAKIYE yazarak 7501’e mesaj göndermektir.

Yukarıda belirtilen yöntemler ile bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

Vodafone Tuşlama Yöntemi İle Bakiye Sorgulama

Tuşlama yöntemi ile bakiye sorgulaması yapmak isteyen kişiler telefonunun arama kısmına giriş yapmalıdır. Daha sonra bu ekranda *123# yazarak arama tuşuna başmalıdır. Bu sorgulama yöntemi ile kalan bakiye bilgisini ve son kullanma tarihi bilgisini öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Yanımda uygulaması ile faturalı ve faturasız hat kullanıcıları kalan kullanım haklarını öğrenebilir. Bunun için App Store ya da Play Store’dan uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Ardından giriş yaparak kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilir, fatura bilginizi öğrenebilirsiniz.

Faturalı hat kullanıcıları da mesaj göndererek kalan kullanım haklarını öğrenebilir. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmından GUNCEL FATURA yazarak 7000’e mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Kalan Kontör Sorgulama

Faturasız hat kullanıcıları ne kadar kontör kaldığını aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak öğrenebilir.

  • İlk yöntem 7501’i aramaktır.
  • Diğer yöntem BAKIYE yazarak 7501’e mesaj göndermektir.
  • Son yöntem ise, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu