Vodafone

Vodafone Hediye Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone Hediye Dakika Nasıl Kazanılır? Vodafone hem uygun fiyatlı olması hem de çekim gücü nedeni ile binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bedava dakikalar sayesinde sevdikleriniz ile kesintisiz iletişim kurabilir ve doya doya konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone kullanıcıları tarafından merak edilen “Vodafone Hediye Dakika Nasıl Kazanılır?” sorusunun cevabı yer almaktadır.

Vodafone Hediye Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone müşteri memnuniyetini ön planda tutan operatörlerdendir. Yeni abonelere, faturalı ve faturasız hatlara özel farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları takip eden Vodafone kullanıcıları bedava dakika, internet gibi hediyeler kazanabilecektir.

Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler SMS kodları ile belirlenen numaralara mesaj göndererek veya bazı uygulamaları telefonuna indirerek bedava dakika kazabilmektedir.

Vodafone SMS İle Hediye Dakika Kazanma

Vodafone SMS kodları ile hediye dakika kazanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen SMS kodlarına mesaj göndererek hediye dakika kazanabilmektedir.

  • Vodafone sürpriz dakika kazanmak isteyen kişiler, SURPRIZ yazarak 6666’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan Vodafone kullanıcıları bedava hediye dakika kazanabilecektir.
  • Telefonun mesaj bölümüne giriş yaparak 542 yazıp 7000’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Daha sonra bir ay boyunca geçerli 542 dakika hattınıza tanımlanacaktır.
  • KAZAN yazarak 4455’e mesaj gönderen kişiler, 1 ay boyunca geçerli her yöne hediye 500 konuşabilecektir.
  • Vodafone’dan hediye 100 dakika kazanmak isteyen kişiler EVET yazıp 3785’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması haftalık olarak bedava hediyeler veren uygulamalardandır. Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamayı telefonuna indiren kişiler telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır. Daha sonra Bana Ne Var seçeneğine giriş yaparak bedava haftada bir defa bedava hediyeler kazanabilmektedir.

Vodafone Yanımda giriş şifresi almak isteyen kişiler S yazarak 7000’e ücretsiz mesaj göndererek giriş şifresini öğrenebilir.

Vodafone Freezone İle Bedava Dakika Kazanma

Freezone kampanyası ile 25 yaş altı gençler bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Freezone kampanyasına katılmalıdır. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Telefona indirdikten sonra uygulamada yer alan 6 ay geçerli 250 dakika paketi seçilmelidir. Bu paketi seçen kişiler bedava 250 dakika kazanabilmektedir.

Vodafone Saatini Seç Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone konuşmayı seven kişiler 00:00 – 06:00 veya 21:00 – 23:00 saat aralıklarında bedava dakika kazanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Vodafone müşteri hizmetleriniz arayarak bedava konuşma imkanından faydalanmak istediğini belirtmelidir.

Vodafone bedava dakika hediyelerinden faydalanmak isteyen kişiler Vodafone Bedava Dakika ve Bol Hediyeli Kesintisiz İletişim Adresi ’ne giriş yaparak bedava konuşma hediyeleri kazanabilmektedir.

Vodafone Faturalı Bedava Dakika Kazanma

Vodafone faturalı hat kullanıcı SMS kodları ile mesaj göndererek bedava dakika kazanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin hattını diğer operatörlerden Vodafone taşımalı veya faturasızdan faturalı hatta geçiş yapmalıdır. Bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları EVET yazarak 4000’e mesaj göndermelidir.  Gelen onay mesajının ardından her ay 100 dakika olacak şekilde 1200 dakika konuşma hediyenizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava Dakika Kazanma

Faturasız hat kullanan Vodafone kullanıcıları BANANEVAR yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra ne kadar bedava dakika kazandığınız ve kaç TL harcama yapmanız gerektiği ile ilgili detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Güncel bedava dakika kampanyaları için Vodafone Bedava Dakika 2024 kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu