Vodafone

Vodafone Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri

Vodafone Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri 2024; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava konuşma hizmeti veren operatörlerdendir. Bedava konuşma paketi yapmak isteyen kişiler bu kampanyaları merak etmektedir. Dönem dönem düzenlenen kampanyaları takip eden kişiler bedava dakika ve konuşma paketlerinden faydalanabilmektedir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone operatörü kullanıcıları tarafından merak edilen “Vodafone bedava dakika ve konuşma paketleri” ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika paketleri yapmak isteyen kişiler bazı SMS kodları ile mesaj göndererek veya Vodafone uygulamalarını telefonuna indirerek hediye dakika kazanabilecektir. Hediye dakika kazanan kişiler sevdikleri ile doya doya konuşabilecektir.

Vodafone Freezone Bedava Dakika Kazanma

Dönem dönem bazı kişilerin paketinde yer alan konuşma hakkı yetersiz gelmektedir. Vodafone, gençler sevdikleri ile doyasıya konuşabilsin diye bedava dakika vermektedir. Freezone kampanyasından 25 yaş altı olan kişiler faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasından bana özel alanına giriş yaparak, Bana Özel alanına tıklanmalıdır. Daha sonra 6 ay geçerli 250 dakika hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Yanımda Bedava Dakika ve Konuşma Paketi Yapma

Vodafone Yanımda uygulaması, bedava dakika, internet ve SMS gibi hediye veren uygulamalardandır. Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava hediyeler kazanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamayı telefonuna indirmelidir. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır. Haftada bir defa bedava hediye fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava Dakika

Vodafone Yükle Kazan kampanyası ile yükledikçe hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Hediye 100 dakika kazanmak isteyen kişiler DAKİKA yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Mesajı gönderdikten sonra gelen onay mesajının ardından hediye dakikalarınızı kullanabilir, sevdikleriniz ile konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone Özel Günlerde Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri

Özel günlerde insanlar sevdikleri ile iletişim kurmak ister. Fakat bazı kişilerin bedava konuşma hakkı olmamakta veya yetersiz olmaktadır. Bu gibi durumda Vodafone müşterilerine bedava dakika hakkı vermektedir.

  • 1 Mayıs’ta bedava dakika kazanmak için, İSCİ yazarak 45445’e mesaj göndermelidir.
  • 23 Nisan’da bedava dakika kazanmak için, COCUK yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
  • Şeker Bayramı’nda bedava dakika kazanmak için, SEKER yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
  • 30 Ağustos’ta bedava dakika kazanmak için, ZAFER yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
  • 15 Temmuz da bedava dakika kazanmak için, DESTAN yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
  • Evde Kal ile bedava dakika kazanmak için, KORONA yazarak 45445’e mesaj göndermelidir.
  • Kurban Bayramı’nda bedava dakika kazanmak için, KURBAN yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
  • 29 Ekim’de bedava dakika kazanmak için CUMHURİYET yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Faturalı Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri

Vodafone faturalı hat kullanıcıları bedava dakika kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra uygulamada bulunan Bana Ne Var sekmesine giriş yaparak bedava haftada bir defa bedava hediyeler kazanabilecektir.

Vodafone Bedava 100 Dakika Konuşma Paketi

Vodafone bedava 100 dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları mesaj kısmına EVET yazarak 3785’e mesaj göndermelidir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra bedava 100 dakikanızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 542 Dakika Konuşma Paketi

Vodafone bedava 542 dakika kazanmak isteyen kişiler, 542 yazarak 70000’e mesaj göndermelidir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye 542 dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Konuşma Paketi

Bedava 1000 dakika kazanmak isteyen kişiler, EVET yazarak 4000’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya tüm operatörlere yönelik hazırlanan bir kampanyadır. Kampanya dahilinde haftalık olarak her yöne 1000 dakika konuşma fırsatından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava Dakika ve Konuşma Paketleri

Vodafone faturasız hat kullanıcıları farklı numaralara mesaj göndererek bedava dakika kazanabilecektir. Bedava konuşma paketi yapmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirerek de bedava konuşma paketi kazanabilecektir.

SMS kodları ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler BANANEVAR yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından bedava hediyeleriniz kullanabilir, sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

Vodafone Bedava Konuşma Paketi Yapma Hilesi

Vodafone operatörü kullanıcıları tarafından en çok araştırılan konulardan birisi de bedava dakika yapma hilesidir. Vodafone kullanıcılarına farklı kampanyalar düzenleyerek bol bol hediyeler vermektedir. Bu nedenle bedava dakika hilesi nasıl yapılır sorusunu araştırmaya gerek yoktur.

Dakika paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine güncel Vodafone Bedava Dakika 2024 kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca bedava internet paketi kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu