Vodafone

Vodafone Cep Avans Nedir? Bakiye Sorgulama ve İptal Etme

Vodafone Cep Avans Nedir? Bakiye Sorgulama ve İptal Etme; Cep Avans servisi; Vodafone’un kurumsal ve bireysel faturasız hat abonelerine sunmuş olduğu ücretli bir servistir.  Faturasız hat kullanıcıları TL bittiğinde 6 TL’ye kadar eksi bakiyeye düşebilir. Ancak bazı kişiler eksi bakiye kullanmayı tercih etmemektedir. Çünkü yükleme yaptığında bir anda kimse 6 TL eksilmesini istemez.  Ancak bu durum sizi olumsuz etkilemeyecekse cep avansa servisinden faydalanabilirsiniz.

Bu yazımızdan Vodafone cep avans servisi açma, cep avans servisi iptal etme ve cep avans servisi bakiye sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Cep Avans Servisinin Avantajları Nedir?

Cep avans servisi ile acil durumlarda TL’niz bittiğinde eksi bakiyeye girerek arama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede TL bitti derdi olmadan iletişim kurabilirsiniz.

Cep Avans Servisi Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Cep avans servisini açmak isteyen kişiler, farklı platformları kullanarak bu servis hizmetini aktif hale getirebilir.

  • CEPAVANS yazıp 7000’e mesaj göndererek cep avans servisini aktif hale getirebilirsiniz.
  • 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak cep avans servisini aktif etmek istediğinizi belirtmelisiniz. Yetkililer tarafından cep avans servisi aktif hale getirilir.

Servisi aktif eden kişilerin hesabından her ay 1 defa 60 kuruş servis ücreti kesilmektedir.

Cep Avans Servisi Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Cep Avans servisi kapatma işlemi yapmak isteyen kişiler, mesaj göndererek veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak cep avans servisini kullanıma kapatabilir.
  • Mesaj göndererek kapatma işlemi yapmak isteyen kişiler, AVANSIPTAL, AVANS IPTAL veya IPTAL CEP AVANS yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilir.
  • Müşteri hizmetlerini arayarak iptal etmek isteyen kişiler, 0542 542 00 00 numaralı iletişim hattını aramalıdır.

Cep Avans Servisi Ücretli Midir?

Vodafone Cep Avans servisi ücretli olarak sunulan bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanacak olan kişiler, servisi aktif hale getirdiği takdirde her ay 1 defa 60 kuruş servis ücreti ödemelidir.

Vodafone Cep Avans İptal Etme

Vodafone cep avans iptal etme ve Vodafone cep avans kapatmak için telefonunuzdan  AVANSIPTAL yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz gereklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu