Vodafone

Vodafone Çark Hilesi Nasıl Yapılır? 2 Kere Çevirme Hilesi

Vodafone Çark Hilesi Nasıl Yapılır? 2 Kere Çevirme Hilesi 2024; Vodafone müşterileri haftada bir defa çark çevirerek bedava internet, dakika ve daha bunlar gibi birçok sürpriz hediye kazanabilir. 2024 yılında sürpriz hediyelerden faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri nasıl faydalanabileceğini merak etmektedir.

Bu yazımızda Vodafone çark çevirme hilesinin nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone Yanımda Çark Hilesi

Hediye çarkından faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yaparak “Bana Ne Var” seçeneğine tıklamalıdır. Ardından “Hediye Çarkı” seçeneğine tıklayarak çarkı çevirmelisiniz. Hediye çarkından daha fazla faydalanmak veya bedava internet paketinin gelmesini isteyen kişiler, Vodafone çark hilesini araştırmaktadır. Aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Hediye çarkı kazanmak istediğiniz hediyeye geldiğinde internet bağlantınızı kesebilirsiniz. Böylece çark kazanmak istediğiniz hediyede durur.

Hediye çarkından haftada bir defa faydalanılabilir. Çarkta bulunan hediyeler her pazar 23.59’dan sonra yenilenmektedir. Gece geç saatlerde veya erken saatlerde hediye çarkını çeviren kişiler bedava internet kazanabilir.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone çarkını çevirme hilesi yaparak nasıl internet kazanılacağı Vodafone müşterileri tarafından araştırılmaktadır. Çark çevirme hilesi yaparak nasıl bedava internet kazanabileceği ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • Vodafone hediye çarkı her pazar günü 23:59’dan sonra aktif hale gelmektedir. Aktif hale geldiği ilk an hediye çarkını çeviren kişilerin daha çok internet paketi kazandığı gözlemlenmektedir.
  • Hediye çarkını çevirmeden önce uygulamayı silip tekrar yüklerseniz bedava internet kazanma şansınız daha da artar.
  • Yüksek tutarda fatura ödeyen kişilerin hediye çarkından internet kazanma ihtimali daha yüksek olmaktadır.
  • Ön planda Vodafone Yanımda uygulamasını arka planda ise, VPN uygulamasını çalıştıran kişilerin bedava paketlerden faydalandığı gözlemlenmiştir.

Vodafone Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Daha çok sınırsız hediye kazanmak isteyen Vodafone müşterileri sınırsız çark çevirme hilesinin olup olmadığını araştırmaktadır. Vodafone sınırsız çark çevirme gibi bir durum söz konusu değildir. Hediye çarkından yalnızca haftada bir defa faydalanılabilmektedir.

Vodafone 2 Kere Çark Çevirme Hilesi

Vodafone çark çevirme haftada 1 defa yapılmaktadır. Ancak Vodafone 2 kere çark çevirme hilesi yapmak isteyen kişiler daha önceleri Vodafone çark çevirme APK kullanarak 2 kere yada sınırsız çark çevirebiliyorlardır. Artık 2 defa çark çecirme hilesi ne yazıkki işe yaramamaktadır. İnternette gördüğünüz uygulamalar artık işe yaramadığı için kesinlikle bilmediğiniz uygulamaları telefonunuza asla yüklemeyin.

Vodafone 2 kere çark çevirme hilesi yok ancak Vodafone çark çevirme günü olan Pazar günü saat 23:59’da hem önce çark çevirip 5 dakika sonra tekrar çark çevvirdiğinizde 2 defa çark çevirmiş olursunuz.

Güncel hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu