Vodafone

Vodafone Bedava Dakika (Konuşma) Paketleri

Vodafone Bedava Dakika (Konuşma) Paketleri 2023; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları kampanyalar aracılığıyla bedava konuşma paketi yapabilmektedir. Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan kişiler, hattını Vodafone’a taşıyanlar ve daha bunun gibi birçok Vodafone kullanıcısı bedava konuşma paketi yapabilir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone bedava dakika (konuşma) paketleri ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Vodafone Ücretsiz Hediye Konuşma Paketi

Vodafone ücretsiz hediye paketlerinden biri “EVET” kampanyasıdır. “EVET” kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcılar, “EVET” yazarak 3785’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya ile hattınıza bedava 100 dakika otomatik olarak tanımlanacaktır. Gelen onay mesajından sonra bedava 100 dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yükle Kazan kampanyası ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Yükle Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler, “DAKİKA” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone kullanıcılarına, bedava 100 dakika hediye etmektedir. Bedava 100 dakika kazanmak isteyen kişiler telefonunun mesaj kısmına giriş yaparak “EVET” yazıp 3785’e mesaj göndermelidir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye 100 dakikanızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Hediye 542 Dakika

Vodafone hediye 542 dakika, faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği bir kampanyadır. 542 dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları, “542” yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava 542 dakikanızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Hediye 1000 Dakika

Vodafone hediye 100 dakika kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler, telefonunun mesaj kısmından “EVET” yazarak 4000’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra hediye 1000 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Bedava 1000 dakika kampanyası sayesinde sevdikleriniz ile bir hafta boyunca bedava konuşabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Faturasız 2023

Vodafone kullanıcılarına farklı kampanyalar ile hediye dakika dağıtmaya devam ediyor. Hediye dakika kazanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları telefonunun mesaj kısmından “DAKIKA” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanya ile yüklediğiniz TL kadar dakika kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Faturasız hat kullanıcıları bazı SMS kodları ile bedava dakika kazanabilir. Aşağıda bedava dakika kazanmak için SMS kodları ve mesaj gönderilecek numaralar yer almaktadır.

  • “BANAOZELDK” yazarak 4455’e mesaj gönderen kişiler, 500 dakika- 1000 dakika kazanabilir.
  • “VODOFONEEVET” yazarak 4455’e mesaj gönderen kişiler, Vodafone arası sınırsız dakika kazanabilir.
  • “FREEDK” yazarak 7000’e mesaj gönderen kişiler, 50 dakika-250 dakika kazanabilir.
  • “FATURASIZBEDAVADK” yazarak 4455’e mesaj gönderen kişiler, 50 dakika-1000 dakika kazanabilir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone bedava dakika veren ve en çok dakika kazandıran uygulamalardan biri de Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulamasını, App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirerek dakika, internet gibi hediyeler kazanabilirsiniz. Uygulama içersinde günlük, haftalık ve aylık kullanabileceğiniz dakika paketleri bulunmaktadır.

Vodafone Freezone İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone 25 yaş altı gençlere birçok fırsat sunmaktadır. Freezone ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Daha sonra Bana Özel bölümüne giriş yaparak,  6 ay geçerli 250 dakika paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone Harca Kazan İle Bedava Dakika

Vodafone abonelerine sunmuş olduğu kampanyalardan biri de Harca Kazan kampanyasıdır. Harca Kazan kampanyası ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler telefonunun mesaj kısmına “BANANEVAR” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Telefonunuza gelen bilgilendirme mesajından sonra kazandığınız bedava dakikaları kullanabilirsiniz.

Dakika paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine güncel Vodafone Bedava Dakika 2023 kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu