Vodafone

 Vodafone Yanımda Süpermarket 10 GB Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Süpermarket 10 GB Bedava İnternet 2024; Vodafone Süpermarket Yanımda üzerinden alışveriş yapan kişiler 10 GB bedava internet kazanıyor. 10 GB internet kazanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda üzerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapmalıdır. Kampanya ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır.

 Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB internet Kampanyası Nedir?

Vodafone kullanıcıları süpermarket yanımda uygulaması ile alışveriş yaparken bedava internet kazanma şansı da elde edebilir. Bedava internet paketi kazanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra uygulamaya telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır. Daha sonra “Süpermarket Yanımda” uygulaması üzerinden alışveriş yapmalıdır.

Bu uygulamadan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler 20 TL indirim kazanmaktadır. Bu indirim ile birlikte 10 GB da internet paketi kazanır. Bir sonraki alışverişlerinde ise bu kişiler, 2 GB internet paketi kazanır. Kampanya dahilinde gerekli şartları yerine getiren kişilerin internet paketleri hattına tanımlanır.

Vodafone Yanımda 10 GB Bedava İnternet

Vodafone Süpermarket Yanımda üzerinden alışveriş yapan kişiler 10 GB hediye internet kazanabilir. Bu kampanyadan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. Hem hediye internet kazanmak hem de market alışverişi yapmak isteyen Vodafone müşterileri süpermarket yanımda linkine tıklayarak giriş yapmalıdır. Ardından uygulamadan 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak 20 TL indirim ve 10 GB internet paketi kazanabilir. Bir sonraki alışverişlerinizde ise 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

İnternet paketi biten kişiler bu kampanya ile ek internet paketi almak yerine bu kampanyadan faydalanabilir.

Ancak Vodafone süpermarket yanımda şu anlık Ankara, İzmit, Bodrum ve İstanbul’da geçerlidir.

Vodafone Süpermarket Yanımda Üzerinden Nasıl Alışveriş Yapılır?

Vodafone Süpermarket yanımda üzerinden alışveriş yapan kişiler almak istediği ürünleri sepetine ekledikten sonra adres bilgilerini girmelidir. Daha sonra Masterpass’e kayıtlı olan kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı olmayanlar banka kartı ile alışverişlerini tamamlayabilir.

Süpermarket üzerinden alışveriş yapan kişiler, tüm merak ettiği sorular ve çağrıları haftanın her günü 09:00 – 00:00 saatleri arasında 0850 255 15 15 numaralı iletişim hattını arayarak öğrenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu