Vodafone

Vodafone TV Televizyona Nasıl Kurulur? Nasıl Kullanılır?

Vodafone TV Televizyona Nasıl Kurulur? Nasıl Kullanılır? Her geçen gün kendine yenilik katan kendini geliştiren Vodafone operatörünün yeni kampanyası da. Vodafone TV ‘dir . Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Vodafone TV birçok insanın dikkatini çekmektedir. İnsanlar bu özelliği nasıl kullanabileceğini araştırmaktadır. Bu yazımızı okuyarak Vodafone TV hakkında merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Vodafone TV Televizyona Nasıl Kurulur?

Vodafone TV izlemek isteyenlerin ilk olarak televizyonuna kurulum yapması gerekmektedir. Kurulum için aşağıda belirtilen adımları sırasıyla uygulamalısınız.

 • Kurulum yapmak isteyen kişiler ilk olarak Red yazıp 9080’e mesaj göndermelidir.
 • Daha sonra gelen linke tıklamalıdır.
 • Ardından Vodafone TV yanında bulunan “Aktifleştir” kısmına tıklamalıdır.
 • Daha sonra açılan ekranda ” Kullan” seçeneğine tıklamalıdır.
 • Son olarak yönlendirme yapmak istediği cihazı seçmelidir.

Vodafone TV Televizyondan Nasıl İzlenir?

Vodafone TV izlemek isteyen kişiler yazımızda belirtilen adımları eksiksiz olarak tamamlamalıdır.

 • İlk olarak televizyon kumandasından menü (home) tuşuna basın.
 • Daha sonra Apps kısmına giriş yapmalısınız.
 • Apps kısmında yer alan büyütece tıklatın.
 • Büyüteç ile mevcut uygulamalarınızı aratın.
 • Daha sonra uygulamaya eriştikten sonra kur seçeneğine tıklayın.
 • Bu adımları yaptıktan sonra Vodafone TV izleyebilirsiniz.

Vodafone TV Paketinde Neler Var?

Vodafone TV paketinde birçok kişinin beğenisini kazanan programlar bulunmaktadır. Bu programlar sayesinde birçok kişi Vodafone TV kullanmaya başlamıştır. Uygun fiyatlı olması nedeniyle de Vodafone TV tercih edilmektedir. Vodafone TV paketinde yer alan programlar aşağıda yer almaktadır.

Canlı program izleme özelliği sayesinde 70 kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz.

Vodafone TV’de geri sarma özelliği bulunmaktadır. Özellikle ufak detayları kaçırmak istemediğiniz programları geri sarma özelliği ile tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Vodafone TV’de spor kanalları bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde spor severler maç müsabakalarını detayları ile izleyebilir.

Vodafone TV’de izleyebileceğiniz çeşitli belgesel kanalları bulunmaktadır. Çeşitli hayvan belgesellerini, tarihi belgeselleri ve daha birçok konuda merak ettiğiniz belgeselleri izleyebilirsiniz.

Yerli ve yabancı dizi izlemek isteyen kişiler, farklı kategorilerdeki şeyleri Vodafone TV üzerinden izleyebilir.

Vodafone TV Abonelik Ücretli Mi?

Vodafone TV ücretli bir servistir. Ancak Vodafone Red paketi ise eğlence paketi tüm Vodafone faturalı hat kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır. Vodafone TV’de ful paket ücreti aylık 18,90 TL süper paket ücreti ise 11,90 TL’dir.

Vodafone TV Ne İşe Yarıyor?

Vodafone TV’nin kullanıcılarına sunduğu birçok avantajı bulunmaktadır.

Bunlardan biri izlediğiniz diziler, filmleri geri sarma imkânıdır.

Vodafone TV içerisinde 70’den fazla kanal bulunmaktadır. Bu kanallar belgesel kanalları, dizi kanalları ve film kanalları olarak ayrılmaktadır. Bu özellik sayesinde zevkinize uygun olan kanalında seçebilirsiniz.

Vodafone TV Vodafone Kullanıcılarına Ücretsiz Mi?

Vodafone TV ücretlidir. Bunu kullanacak olan kişiler ful paket ücreti için 18,90 TL ödemelidir. Süper paket ücreti içinse aylık 11.90 TL ödemelidir. Bu ücret faturalı hat kullanıcılarının faturasına yansır. Faturasız hat kullanıcılarının ise paketinden düşer.

Vodafone TV Şifre Nasıl Alınır?

Vodafone TV şifresi almak için telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer giriş şifrenizi unutursanız, “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak yeni şifre alabilirsiniz. Yeni şifreni telefonunuza mesaj olarak gelir.

Vodafone TV Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone TV paketini iptal etmek isteyen kişiler mesaj göndererek bu işlemi gerçekleştirebilir. Bunun için “IPTAL (Paket adı)” yazarak 7000’e mesaj göndermelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra Vodafone TV paketiniz iptal olur.

Vodafone TV Hangi Cihazlarla Uyumludur?

Vodafone TV’yi akıllı telefonunda, tabletlerde veya televizyonda kullanacak olan kişilerin cihazının sürümünün yeni olması gerekmektedir. Çünkü Vodafone TV eski sürüm olan cihazlarla uyumlu değildir. Vodafone TV’yi android telefonlarda kullanacak kişilerin cihazının 5.0 üzeri olması, iOS cihazlarda kullanacak kişilerin cihazının 10.0 üzeri olması gerekir. Akıllı televizyonlarda Vodafone TV kullanacak olan kişilerin cihazının ise 2017 model ve üzeri olması gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu