Vodafone

Vodafone Soru Bil Bedava İnternet Kazan

Vodafone Soru Bil Bedava İnternet Kazan 2023; Vodafone müşterilerine farklı kampanyalar ile hediye internet paketi vermektedir. Vodafone tarafından düzenlenen kampanyalardan biri de “Soru Bil Bedava İnternet Kazan” kampanyasıdır. Bu kampanya ile internette vakit geçirmeyi sevenler soru bildikçe bedava internet kazanabilir.

İnternette bu kampanya ile benzer çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Ancak yazımızda belirtilen web sitesi dışında yer alan kampanyalar bazen yanıltıcı olabilir.

Vodafone “Soru Bil Bedava İnternet Kazan” kampanyası ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

Vodafone Soru Bil Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone soru bil internet kazan kampanyası ile soruları bilen aboneler hediye internet kazanabilir. Soru bil bedava internet kazan oyunu ücretli bir oyundur. Bu oyunu oynamak isteyen Vodafone müşterileri ayda 48 TL ödemelidir. Oyunu oynamak isteyen Vodafone müşterileri, http://t.hizlakazan.com/ linkine tıklamalıdır. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada GSM operatörü olarak Vodafone seçmelisiniz. Ardından sisteme bir üyeliğiniz yoksa üye olmalısınız.

Üyelik iptali yapmayan kişilerin üyeliği otomatik olarak iptal edilmez. Üyeliğinin yenilenmesini istemeyen kişiler sisteme giriş yaparak üyelik iptali yapmalıdır.

Vodafone Soru Bil Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nedir?

“Soru Bil Bedava İnternet Kazan”, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri tarafından kullanılabilecek bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler üye olmalıdır.  Bu bilgi yarışmasında 6 adet soru bulunmaktadır. Bu soruların 60 saniyede cevaplanması gerekmektedir. Doğru cevaplanan her soru yarışmacıya 10 puan kazandırır. Soruların her biri cevaplanırken süre artarsa, artan süre müşterilere ekstra puan kazandırır.

Gerekli puanı toplayan Vodafone müşterileri 3 GB bedava internet kazanabilir.

Vodafone Soru Bil Bedava İnternet Kazan Kampanyasına SMS İle Nasıl Üye Olunur?

Vodafone soru bil bedava internet kazan kampanyasına üye olmak isteyen Vodafone müşterileri mesaj göndererek üye olmak için HIZLA yazarak 5109’a mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan kişiler 48 TL karşılığında sisteme üye olabilir.

Vodafone Soru Bil Bedava İnternet Kazan Üyelik İptali

Vodafone Hızla Kazan Bilgi yarışması üyeliğini sonlandırmak isteyen kişiler mesaj göndererek üyelik sonlandırma işlemi yapabilir. Mesaj göndererek üyelik sonlandırmak isteyen kişiler, IPTAL HIZLA yazarak 5109’a mesaj göndermelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra kişinin üyeliğinin sonlandığına dair bilgilendirme mesajı gelmektedir. Bu mesaj gelene kadar servisi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Seni Seviyorum Kampanyası İle İnternet Kazanma

Vodafone Seni Seviyorum kampanyası iki bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde kullanıcıların internet kullanım alışkanlıklarına yönelik 4 adet soru yer almaktadır. Bu sorular kişilerin internet kullanım alışkanlıklarını ve internet ile ilişkilerini ölçmeye yönelik sorulardır. İkinci bölümde ise, 14 soru yer almaktadır. Bu sorular sayesinde kişilerin internet kullanım skorları hesaplanmaktadır.

Vodafone Seni Seviyorum internetine www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti linkine tıklayarak veya Vodafone Yanımda uygulamasından erişebilirsiniz. Anketi tamamlayan kişiler, 3 GB mobilden internet kazanabilir. Ayrıca çekiliş ile bir kişiye 5 yıllık internet hediye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu