Vodafone

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi 2024; Youtube video paylaşım ve sosyal medya uygulamaları arasında en çok tercih edilen ücretsiz platformdur. Birçok kişi bu platformu video izlemek için kullanmaktadır. Ancak bu uygulama video izlerken internet paketinizin bitmesine neden olabilir. Vodafone bu durumu engellemek amacıyla sınırsız internetinizden yemeyen Youtube paketlerini Vermektedir.

Bu yazımızda Vodafone tarafından müşterilerine sunulan sınırsız Youtube paketleri ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Youtube Paketi Nedir?

Youtube video izlemek isteyen kişilerin internet erişimine sahip olması gerekmektedir. Özellikle birçok kişi Youtube’dan video izlerken wifi üzerinden bağlanmayı dener.  Ancak wifi erişiminin olmadığı yerlerde mobil veri üzerinden video izlenmektedir. Youtube gibi sosyal medya platformları interneti oldukça hızlı bir şekilde tüketmektedir.

Vodafone gibi GSM operatörleri video izlerken internetin bizden harcanmaması için günlük, haftalık veya aylık sınırsız Youtube paketleri vermektedir. Böylece video izlerken internetim biter mi derdi son bulmaktadır.

Vodafone Youtube Paketi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Vodafone Youtube paketi kullanmanın en büyük avantajı paketinizde yer alan internetten gitmemelidir. Bu kullanıcılar mobil internet etlerini açtıklarında Youtube’dan video izlediği sürece payı mevcut paketinden harcama yapmaz. Böylece paketinizde 2 GB’lar size kalmaktadır. Youtube paketleri, Youtube Müzik, Youtube Kids gibi uygulamalarda da sınırsız bir şekilde kullanım sağlar. Bu sayede müzik dinlerken veya Youtube üzerinden izleme özel içerikleri izlerken dilediğiniz yerde sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Youtube Paketi Nasıl Yapılır?

Günümüzde internet kullanımı en önemli ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Youtube paketi hizmetini alan kişiler, Youtube üzerinden video izlemek, müzik dinlemek ve daha bunun gibi farklı işlemler yapmak istediğinde mevcut paketinden harcamadan kullanabilir.  GSM operatörleri de sınırsız paket uygulamaları vermektedir.

Vodafone’a yeni gelen müşteriler, Red Video Sınırsız 25, Red Sosyal Sınırsız 30 ve Red Eğlence sınırsız 40 paketlerinden birini satın aldığında Youtube ile sınırsız video izleyebilir.

Vodafone Faturalı Hatlara Özel Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone sınırsız video paketi almak isteyen faturalı hat kullanıcıları, sınırsız Youtube sunan tarifelerden faydalanabilir. Faturalı hat kullanıcıları  Red tarifelerinden herhangi birini satın alarak sınırsız video izlemenin tadını çıkarabilir.

Bir diğer yöntem ise, ek sınırsız Youtube video paketi almaktır. Faturalı hat kullanıcılarına özel sınırsız Youtube paketlerini Vodafone Yanımda uygulamasından satın alabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıcılarına özel sınırsız Youtube paketleri aşağıda yer almaktadır.

Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi

Vodafone Online Red 25 GB faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Bu paket paketi içerisinde 2000 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet paketi bulunmaktadır. Bu paketi satın alan kişiler, Youtube, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarında mevcut internet paketinden gitmeden kullanabilir.

Bu paketin taahhütlü fiyatı 269 TL’dir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise 519 TL’dir.

Online Red Eğlence Sınırsız 30 GB Paketi

Vodafone Online Red Sınırsız 30 GB paketi de faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Bu paket ile Youtube üzerinden dilediğiniz videoları internetinizden yemeden kullanabilirsiniz. Paket içerisinde 3300 dakika, 25 SMS ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Ayrıca bu paketi satın alan kişiler, Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarını da internetinden harcamadan kullanabilir.

12 ay boyunca kalma sözü veren kişiler, aylık 319 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 569 TL’dir.

Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Vodafone Online Red Sınırsız Eğlence 40 GB paketi satın alan kişiler, Netflix, Amazon Prime, Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarını internetinden harcamadan kullanabilir. Paket içerisinde 3500 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

12 ay kalma sözü veren kişiler, paketi 389 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise 639 TL’dir.

Vodafone Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone faturasız hat kullanıcıları günlük veya haftalık sınırsız Youtube paketlerini satın alabilir. Satın almak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasından veya Vodafone’un resmi web sitesinden uygun fiyata paketi satın alabilir.

Vodafone Haftalık Sınırsız Video Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone haftalık sınırsız video paketi faturasız hat kullanıcılarına özeldir. Faturasız hat kullanan kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirerek veya https://www.vodafone.com.tr/ linkine tıklayarak paketi satın alabilir. Haftalık sınırsız video paketi alan kişiler, YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve İzlesene uygulamalarını internet paketinden harcamadan kullanır.

Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olur. Haftalık sınırsız video paketi yalnızca 35 TL’dir.

Vodafone Günlük Sınırsız Video Paketi

Vodafone sınırsız günlük video paketi YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve İzlesene uygulamalarında internetinizden harcamadan video izlemenizi sağlar. Bu paketi satın almak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasından veya https://www.vodafone.com.tr/ linkine tıklayarak paketi satın alabilir. Bu paketin günlük fiyatı 12 TL’dir.

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi Nasıl İptal Edilir?

Youtube sınırsız video paketini iptal etmek isteyen kişiler, farklı yöntemleri kullanarak iptal işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için akla gelen ilk yöntem 542 veya 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini aramaktır.

Bir sonraki yöntem ise, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmektir. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmalısınız. Daha sonra uygulama içerisinde yer alan “Tarifelerim ve Paketlerim” seçeneğine tıklayarak paketinizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi Var Mı?

Youtube’da video izlemeyi seven kişiler, sınırsız Youtube paketi olup olmadığını araştırmaktadır. Youtube üzerinden sınırsız video izlemek isteyen kişiler isterse, Red tarifelerinden herhangi birini satın alarak veya tarifesine ek sınırsız Youtube paketi satın alabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu