Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone Bedava Dakika Hilesi 2023; Vodafone geçmiş yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da kullanıcılarına bedava hediyeler vermektedir. Bedava dakika hilesi kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları kampanyaları takip ederek dakika, internet gibi sürpriz hediyeler kazanabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone bedava dakika hilesi ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Bazı Vodafone kullanıcılarının paketindeki dakika hakkı yetersiz gelmektedir. Dakika hakkı yetersiz gelen kullanıcılar zaman aşımı yaparak ek ücret ödemeden bedava dakika yapabilir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, Vodafone kampanyalarını takip etmelidir.

Bedava dakika hilesi yapmak kişiler, EVET yazarak 3785’e mesaj göndermelidir. Bu mesajı gönderen kişilerin hattına bedava dakikalar kısa sürede yüklenecektir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakika hakkınızı kullanabilirsiniz.

Bazı kişiler bedava dakika kazanmak için yasal olmayan yollara başvuru yapmaktadır. Bu yolları deneyen kişiler, telefonuna zarar verebilir veya başka bir problemle karşılaşabilir. Bu nedenle bedava dakika için yasal yolları tercih etmelisiniz.

Vodafone SMS İle Bedava Dakika Yapma Hilesi

SMS ile bedava dakika yapmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları, bazı SMS kodları ile mesaj göndererek bedava dakika kazanabilmektedir. Aşağıda bedava dakika kazandıran SMS kodları yer almaktadır.

 • “KAZAN” yazarak 4455’e mesaj gönderirseniz, bedava 500 dakika kazanabilirsiniz.
 • “542” yazarak 7000’e mesaj gönderirseniz, bedava 542 dakika kazanabilirsiniz.
 • Bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları “EVET” yazarak 4000’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya dahilinde bedava 1000 dakika kazanabilirsiniz.
 • “SURPRIZ” yazarak 6666’a mesaj gönderen kişiler, bedava dakika, internet gibi hediyeler kazanabilir. Gelen onay mesajından sonra kazandığınız hediyeleri kullanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Yükle Kazan kampanyası ile hattınıza ne kadar TL yüklediyseniz o kadar dakika kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları, telefonunun mesaj kısmına “DAKİKA” yazarak 4455’e ücretsiz mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakika hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Harca Kazan Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Harca Kazan kampanyası ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, telefonunun mesaj kısmına giriş yapmalıdır. Ardından “BANANEVAR” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Harca Kazan kampanyasından yalnızca faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. Faturasız hat kullanıcıları bu kampanya sayesinde sevdikleri ile doya doya konuşabilir.

Vodafone Yanımda Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcılar tarafından en çok bilinen ve kullanılan uygulamalardandır. Uygulamayı kullanmak isteyen kişiler, Play Store veya App Store’dan ücretsiz telefonuna indirmelidir. Telefonuna uygulamayı indiren kişiler telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Giriş yaptıktan sonra uygulamada bulunan “Bana Ne Var” bölümüne tıklamalısınız. Hediye çarkını çevirerek haftada bir defa hediye çarkını çevirerek dakika, internet gibi sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Uygulamaya giriş şifresi olmayanlar veya şifresini unutanlar ise, “S” yazarak 7000’e mesaj göndererek şifre alabilir.

Freezone’lulara Özel Bedava Dakika

Vodafone Freezone kullanan gençler bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Freezone kullanıcıları, 25 yaş altı olmalıdır. Bu şartı yerine getiren kişiler “Vodafone Yanımda” uygulamasına giriş yaparak, 6 ay geçerli 250 dakika kampanyasına katılım sağlayabilecektir.

Vodafone Özel Günlerde Bedava Dakika Yapma Hilesi

Bayram ve diğer özel günlerde insanlar sevdikleri ile iletişim kurmak ister. Bunun için Vodafone özel günlerde abonelerine bedava dakika hediye etmektedir. Özel günlerde bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları aşağıdaki SMS kodları ile belirlenen numaralara mesaj göndermelidir.

 • Yılbaşı: “YILBASI” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • 1 Mayıs: “ISCI” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • 23 Nisan: “COCUK” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • 30 Ağustos: “ZAFER” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • 15 Temmuz: “DESTAN” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • 19 Mayıs: “GENCLIK” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • Kurban Bayramı: “KURBAN” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • Şeker Bayramı: “SEKER” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.
 • Doğum Gününüz: “BENIMGUNUM” yazarak 4545’e mesaj gönderilmelidir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava Dakika Hilesi ve Vodafone Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Dakika paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine güncel Vodafone Bedava Dakika 2023 kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu