Teknoloji

Coinbase Video İzle Para Kazan

Coinbase Video İzle Para Kazan 2024; Yatırımsız bitcoin para kazanma yollarını arıyorsanız bu yazımız tam size göre! Coinbase video izle para kazan yöntemleri ile sizler de kripto para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için dünya çapında en büyük kitleye sahip olan Coinbase vasıtasıyla video izleyerek nasıl para kazanılır konusunda tüm bilgileri derledik. Coinbase sistemi sayesinde video izleyerek çok kolay şekilde para kazanabilirsiniz.

Geçen yıl Binance tarafından satın alınan Coinbase video izleyerek kripto para kazanmanız mümkün.

Coinbase Kripto Para Nasıl Alınır?

Coinbase, tüm dünya genelinde farklı yöntemlerle kripto para kazanmanızı sağlayan bir sistem bütünüdür. Bu sistemler arasında özellikle video izleyerek para kazanmak oldukça kolay ve kazançlı bir yoldur. Sistemde video izledikten sonra “quiz” ekranına yönlendirilirsiniz. Bu ekranda size bir soru sorulur ve siz bu sorunun cevabını doğru olarak yanıtladığınızda ödül olarak para kazanmış olursunuz.

Coinbase adını çok daha fazla kişiye ulaştırmak için sürekli bünyesine farklı kripto para birimleri ekliyor. Bu sayede kazanç elde etmeniz daha kolay hale gelirken elde ettiğiniz kazanç da daha da artmış oluyor. Ancak bu kazancı elde etmeniz için tabi ki bir Coinbase üyeliği açmanız gereklidir.

Hesabınızı açıp doğruladıktan eğitim videolarını izledikten sonra sorulara doğru cevap verirseniz 1$ ila 5$ arasında ödül kripto para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte ortalama 1 saat içerisinde kazandığınız ve hesabınıza tanımlanan ödül kripto para 25$’a kadar çıkabilir.

Yazımızda sizlere sunduğumuz bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi hükmünde değildir. Sizler için derlediğimiz bilgiler doğrultusunda sizler sizin ve beklentileriniz için en doğru olacak yöntemi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Coinbase Video İzle Para Kazan

Kripto paralar ve kripto para ödülü veren uygulamalar hakkında günümüzde bir kesimde ön yargılar olduğu aşikardır. Coinbase, bu ön yargıları kırmak ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için Earn hizmetini devreye sokarak birçok kişinin kısa sürede ilgisini çekmeyi de başarmıştır. Bu etkili uygulamalardan birisi de video izleyerek para kazanma yöntemidir.

Video izleyerek Coinbase para kazanma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle Coinbase hesabı açmalısınız. Daha sonrasında bir kripto para alımı gerçekleştirmeniz ve ardından kimlik bilgileriniz ile kimlik doğrulamasını yapmanız gereklidir. Doğrulama işleminden sonra karşınıza bir soru gelecektir. Bu sorunun cevabını doğru olarak yanıtladığınızda Coinbase hesabınıza kripto para tanımlar. Kazanmış olduğunuz kripto parayı Türkiye’de bulunan bir kripto para borsasına gönderdiğinizde kolayca satışını yaparak banka hesabınıza kazancınızı aktarabilirsiniz.

Coinbase Hesabı Nasıl Açılır?

Coinbase hesabı açma işlemi oldukça kısa ve pratik bir işlemdir. Bunun için ilk olarak arama motorunda “Coinbase” araması yaparak Coinbase resmi sayfasına gidin ve “Başlayın” sekmesine tıklayın. Daha sonrasında;

  • Profilinizi oluşturmak için adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi yazarak bir de hesabınız için parola oluşturun.
  • Gizlilik politikasını ve kullanıcı sözleşmesini okuyarak onaylayın.

Tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra “Hesap Oluştur” butonuna tıkladığınızda hesabınızı açmış olacaksınız. Ancak bilgilerinizi eksik girerseniz ya da kullanıcı sözleşmeleri onaylamaz iseniz hesabı oluşturacağınız buton aktif olmayacaktır. Hesabınızı açtıktan sonra mutlaka doğrulama işlemi yapmanız gereklidir. Aksi halde kripto para kazanmış olsanız dahi paranızı hesabınıza aktaramazsınız.

Coinbase Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır?

Coinbase hesabınızı açtıktan sonra doğrulama işlemi yapabilmek için öncelikle hesabınıza e-posta adresiniz ve parolanız ile giriş yapmalısınız. Giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra;

  • Ana ekran üzerinde ‘Ödüller’ sayfasına giderek “Kripto kazanmanın yollarını keşfedin” yazan yere dokunun.
  • Karşınıza çıkan ekranda video izlediğinizde kazanabileceğiniz tüm ödüller görünecektir. Bu ödüllerden birisine tıkladığınızda ise doğrudan kimlik doğrulama sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kimlik doğrulama işlemlerini TC kimlik kartınızla, sürücü belgenizle ya da pasaportunuzla yapabilirsiniz. Bu belgelerden herhangi birinin resmini çekip daha sonra da kendi resminizi selfie şeklinde çekip sisteme yüklemelisiniz.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra kimlik bilgileriniz, hesap bilgileriniz ve fotoğrafınız sistem tarafından eşleştirilerek doğrulama işlemi gerçekleştirilir. Bu süreç sistem yoğunluğuna bağlı olarak 1 saat içerisinde olabileceği gibi 48 saate kadar da uzayabilir.

İşlem tamamlandıktan sonra sistem tarafından size bilgilendirme maili gelecektir. Ancak dilerseniz ara ara Coinbase hesabınıza giriş yaparak “Kripto kazanmanın yollarını keşfedin” sayfasından kripto para ödüllerine tıklayabilirsiniz. Eğer tıkladığınızda doğrudan video izleme ekranına yönlendirilirseniz hesabınızın doğrulandığını da anlayabilirsiniz.

Coinbase Video İzleyerek Para Kazanma

Hesabınızı doğruladıktan sonra artık Coinbase video izle para kazan sistemini kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer sisteme bilgisayarınızdan giriş yapıyorsanız ana sayfada “Öğrenin ve Kazanın” menüsüne gitmelisiniz. Ancak mobil cihaz üzerinden giriş yaptıysanız ana sayfanın alt kısmında bulunan “Kazanmaya başlayın” menüsüne gitmeniz gerekecektir.

Karşınıza çıkan ekranda video izlediğinizde kazanabileceğiniz kripto paraların miktarı ve çeşitleri görünür. Ödülü seçtiğinizde video izleyip video sonunda doğru cevabı bildiğinizde hesabınıza da seçmiş olduğunuz kripto para tanımlanır.

Özellikle ilk başlayan kullanıcılar için bu adımda kripto para birimleri ile ilgili ortalama 1 dakikalık bilgi videosu gelmektedir. Bilgilendirme videosu sonrasında yine videoda izlediklerinizle ilgili bir soru geleceğinden mutlaka videoyu dikkatli izleyerek bu video üzerinden soruyu doğru cevaplamaya çalışmalısınız. Cevabı doğru verdiğinizde hesabınıza ilgili ödül $ olarak tanımlanacaktır. Bu aşamadan sonra hesabınızda izlenmeye hazır olan tüm videoları izleyerek ödülleri toplayabilirsiniz.

Videolar sonunda kazandığınız ödüllerin hesabınıza tanımlanması 2 dakikayı bulabilir. Anasayfada “Varlıklar” menüsüne giderek ödüllerinizi buradan takip edebilirsiniz.

Coinbase Kripto Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Coinbase sisteminde video izledikten sonra kazandığınız ödüller hesabınıza kripto para olarak tanımlanır. Hesabınızdaki kripto parayı banka hesabınıza atabilmeniz için öncelikle paranızı Türkiye’de bulunan bir kripto para borsasına aktarmanız ve Türk Lirası olarak çevirmeniz gerekecektir. Bu işlemi Binance sistemi üzerinde kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle Coinbase hesabınıza giriş yapın ve eğer bilgisayarınızdan giriş yapıyorsanız ana ekranda bulunan “Takas” sekmesini tıklayın. Eğer mobil üzerinden giriş yaptıysanız ana ekranın altında orta bölümde bulunan “Dönüştürme” sekmesine tıklamalısınız.
  • Karşınıza çıkan ekranda “Gönderen” yazan boşluğa sistemdeki hesabınıza bulunan kripto parayı, “Alıcı” boşluğuna ise Türkiye’de işlem gören çevirmek istediğiniz kripto para birimini yazın. Daha sonrasında “Tümünü Dönüştür” dediğinizde kripto paranızı Türkiye’de işlem gören birime dönüştürmüş olacaksınız.
  • Daha sonrasında tekrar “Takas” sayfasına geri gidin ve “Gönder” seçeneğini tıklayın. Açılan sayfada kripto paralarınızı dönüştürdüğünüz yeni kripto para biriminizi seçin ve “Tümünü Gönder” seçeneğini işaretleyin.
  • Bu aşamadan sonra mutlaka Binance hesabınız olmalıdır. Binance Türkiye hesabınıza giriş yaptıktan sonra sırasıyla “Cüzdan – Yatırma” menülerine gidin ve karşınıza çıkan kripto para seçenekleri arasından yine kripto paralarınızı dönüştürdüğünüz yeni birimi seçin ve “Ağ Seç” kısmından da ağ seçimini yapın.
  • Karşınıza çıkan ekranda “Cüzdan Adresi” yazacak ve bunun yanında bir kod bulunacaktır. Bu kodu kopyalayarak Coinbase hesabınızdaki ve Binanca Türkiye hesabınızdaki “Alıcı” bölümüne kodu yapıştırın ve işleme onay verin.

Tüm bu aşamaları doğru ve eksiksiz şekilde gerçekleştirdiğinizde ortalama 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde dönüştürdüğünüz kripto paralarınız Binance hesabınıza geçmiş olacak. Binance hesabınız üzerinden de kripto paraları Türk Lirasına çevirerek banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Coinbase Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Coinbase, sadece Türkiye’de değil tüm dünya genelinde rağbet gören bir sistemdir. Dolayısıyla da Coinbase kullanıcı olduğunuz takdirde dünya genelinde 100’ü aşkın ülkeye anlık olarak para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Coinbase para gönderme işlemini gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak Coinbase hesabınıza giriş yapmanız gereklidir. Daha sonrasında “Para Gönder” menüsünden kripto para ve tutar seçimi yapın. Ardından parayı göndereceğiniz alıcının e-posta adresini yazıp “Gönder” butonuna dokunun. Bu yöntem sayesinde dünya genelinde istediğiniz her noktaya düşük maliyette hızlı kripto para gönderimi yapabilirsiniz.

Coinbase Öğren Kazan Hilesi

Coinbase öğren kazan hilesi nasıl yapılır para kazanmak isteyen bir çok kişinin merak ettiği konuların basında gelmektedir. Coinbase para kazanma hilesi olarak üyelik işlemi gerçekleştirip hesabınızı doğrulama yaptığınzıda hesabınıza 30 dolar yatırılmaktadır.

Coinbase Öğren Kazan Çıkmıyor

Coinbase öğren kazan çıkmıyor basen sistemsel olarak alınan hatalardan biridir. Aşırı yoğunluktan yada belli dönemlerde sistemin kapatılmasından dolayı bu yönder hata alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu