Oyun Hileleri

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir 2023; PUBG, günümüzde kullanıcı sayısı en fazla olan mobil oyun seçeneklerinin başında geliyor. Hal böyle olunca PUBG mobile sekmeme config indir konusu, oyun keyfini üst düzey keyfe taşımak isteyen kullanıcılar için önemli konulardan birisi haline geliyor.

Sadece Türkiye’de değil tüm dünya genelinde yoğun ilgi gören PUBG oyununda sekme sorunu kullanıcılar için önemli bir sorundur. Bu sorunu oyun içerisinde birkaç dosya üzerinde değişiklikler yaparak ortadan kaldırabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için PUBG mobile sekmeme config indir dosyası sayesinde atışlarınızın sekmesini nasıl ayarlayacağınız basit bir şekilde anlattık.

PUBG Sekmeme Config Nasıl Yapılır?

PUBG sekmeme hilesi mobil uygulamalarda kullanabileceğiniz ve bu sayede atış sekmesini engelleyebileceğiniz ayarlardır. Bu ayarlar sayesinde oyundaki atışlarınızın sekmesini düzenlerken aynı zamanda oyununuzu daha hızlı ve daha keyifli hale getirebilirsiniz. Böylelikle oyun içerisindeki diğer oyunculara karşı bir adım önde oyuna başlayabilirsiniz.

PUBG mobile sekmeme hilesi APK, İOS ya da Android gibi tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca oyunun son sürümü ile de uyumluluk sağlayan dosyayı cihazınıza kurarak hızlı bir şekilde söz konusu ayarları yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Config Neden Kullanılır?

PUBG oyunu, dünya genelinde Battle Royale oyunları arasında en çok sevilen ve rekabet ruhu yüksek olan oyunların başında gelir. Oyunda başarılı olmak ise beraberinde hayatta kalmayı getirir. Bu nedenle de oyun içerisinde yaptığınız ayarlar, karakterinize aldığınız oyun için figürler oyundaki başarınızı daha da arttırmaktadır.

Oyun içinde rekabeti güçlendiren ve rütbenizi yükseltmenizi sağlayan en büyük yardımlar ise PUBG sekmeme config ayarlarıdır. PUBG mobile sekmeme config dosyasını indirerek silahlarınızın atışlarını daha isabetli hale getirerek keyifli bir oyun serüvenine giriş yapabilirsiniz. Oyun içerisinde hedeflerinizi 12’den vurmak istiyorsanız bu ayar dosyasına mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Söz konusu ayarlar ilk olarak Asya bölgesindeki oyuncular tarafından kullanılmaya başlanmış olsa da günümüzde tüm dünya genelindeki oyuncular tarafından keşfedilerek yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede oyunun hazzı çok daha yüksek bir seviyeye ulaşmaktadır.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG oyununa zaman zaman yeni güncellemeler geliyor. Oyuna gelen son güncellemelerden birisi ise oyuncuların da çok beğendiği PUBG mobile sekmeme config dosyasıdır. Oyunun güncel sürümü ile uyumlu olan bu dosyayı indirdikten sonra oyun içerisine yükleyerek oyunda silahın tepme oranını azaltıp oyundaki başarı oranınızı arttırabilirsiniz.

Oyunda özellikle seri atış yaparken silahın yaptığı tepmeler hedefe tam odaklanmayı zorlaştırmaktadır. Ancak bu güncellemeyi oyununuza eklediğinizde artık bu sorunu ortadan kaldırarak daha keyifli bir oyun imkanı yakalayabileceksiniz.

PUBG sekmeme config bansız ayar dosyasında sekmeme ayarlarının yanı sıra aynı zamanda yüksek hasar ve %70 kafadan vuruş özellikleri de yer alıyor. Bu ayarları bilgisayarınıza indirmek için google arama çubuğuna PUBG Mobile Sekmeme Config İndir yazarak indirebilirsiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası İndir Aşamaları

PUBG mobile silah sekmeme hilesi Android cihazınıza indirilebilen bir dosyadan ibarettir. Ancak PUBG mobile sekmeme config dosyasını oyunu oynadığınız mobil cihazınıza indirdiğinizde dosyayı aktif hale getirebilmek için mutlaka dosyanın kurulumunu yapmanız gereklidir. Bunun için de ilk olarak dosyayı indirdikten sonra indirilenler klasörüne giderek “Pubg_Mobile_1.7.0_Sekmeme_40_config.rar” ismindeki dosyayı bulun ve üzerine tıklayarak “Buraya Çıkart” seçeneğini seçin.

Daha sonra klasörün içine girdiğinizde “com.tencent.ig” isimli klasörü bulun ve üzerine tıklayarak “Kopyala” seçeneğini seçin. Sonraki aşamada oyunu oynadığınız mobil cihazınızın klasörlerinin olduğu /storage/emulated/0 sayfasına giderek burada “Android” klasörünü bulun ve içine gidin.

İlk olarak klasör içindeki “Data” dosyasını, bu dosyanın içinden de “com.cxinventor.file.explorer” dosyasını açın ve gerekli onayları verdikten sonra “Tamam” deyin. Onay verdikten sonra karşınıza “Dosyanın üzerine yazılsın mı?” şeklinde soru gelecek. Bu soruya “Değiştir” diyerek cevap verin. Böylece sekmeme config dosyasının kurulumunu tamamlamış ve aktif etmiş olacaksınız.

PUBG Mobile Config Hilesi

PUBG mobile sekmeme config indir konusu neredeyse tüm PUBG oyuncularının merak ettiği konular arasında yer alır. Bu sekmeme ayarları dosyası aynı zamanda PUBG mobile config hilesi olarak bilinir. Ancak şunu belirtmek gerekir ki; internet üzerinde birçok sayfada farklı hilelerin olduğu yönünde tezler vardır. Zira bu konuda sizi tatmin edecek, faydalı ve güvenli olan tek PUBG mobile config hilesi yukarıda sizlere anlatmış olduğumuz yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu