Teknoloji

Fake Numara Alma Ücretsiz (Whatsapp, Telegram ve SMS)

Fake Numara Alma ve Sahte Sanal Numara Alma 2024; Günümüzde Whatsapp, Instagram ve Telegram vb. sosyal medya platformları başta olmak üzere birçok platformda üyelik işlemlerini gerçekleştirebilmemiz için kendimize ait olan telefon numarası bilgimizi paylaşmamız gerekiyor.

Bu durum, özellikle Whatsapp ve Telegram uygulamalarında diğer kullanıcıların telefon numaramıza ulaşabilmelerine yani bizi arayabilmelerine olanak tanıyor.

Dolayısıyla şahsımıza ait telefon numaramız üzerinden insanlar, kolaylıkla kimlik bilgilerimize ulaşabiliyor, bizi arayıp, rahatsız dahi edebiliyorlar.

Kendinize ait olan telefon numaranızı diğer kişilerle paylaşmak istemiyorsanız; sosyal medya platformlarında kullanmak üzere sanal yani fake numara alabilirsiniz.

Üstelik alabileceğiniz fake numaralar ile diğer kişileri arayabilir, bu kişilere sms bile gönderebilirsiniz.

Hatta yurtdışında kullanmak için de fake numara alabilirsiniz.

İşletmeleriniz için de sanal numaralar kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sanal, fake numara almayı düşünen kişiler için ‘sanal numara nasıl alınır?’ sorusunu yanıtlamaya, konuyla ilgili olarak en çok merak edilenleri aydınlatmaya çalışacağız.

Sanal Numara Nedir? Ne İşe Yarar?

Herhangi bir fiziki adres ile bağlantıya sahip olmayan, virtual ya da nomadic olarak isimlendirilen numaralara sanal numara ismi veriliyor.

Günümüzde birçok kişi, Telegram, Instagram, Facebook vb. sosyal medya platformlarına üye olurken ya da internet sitelerinde telefon numarası bilgilerini paylaşırken, sanal numaraları kullanmayı tercih ediyorlar.

Sanal numaralar sayesinde kişiler; kendilerine üye oldukları yerler tarafından reklam içeren mesajlar gönderilmesinin de önüne geçmiş oluyorlar.

Sanal numara almak isteyenler, ücretli numara alabilecekleri gibi tamamen ücretsiz olan numaralardan da edinebiliyorlar.

Sanal numara alan kişiler; bu numaralar ile diğer kişilere sms gönderebiliyor, diğer numaraları arayabiliyorlar.

Instagram vb. platformlarda ürün ya da hizmet satışı gerçekleştiren kişiler ya da işletmeler veya e-ticaret firmaları da Whatsapp işletme hesaplarında sanal numara kullanabiliyorlar.

Sanal numaralar, toplu reklam çalışmalarında da sıklıkla kullanılıyorlar.

Üstelik sanal numara almak için bir sim kart sahibi olmak da gerekmiyor.

Sanal Numara Nasıl Alınır?

Sanal numaranızı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamalar sayesinde alabiliyorsunuz.

Bu uygulamalardan bir kısmı sizden ücret talep ederken, bir kısmı ise ücretsiz olarak sizlere fake numara veriyor.

İnternette yer alan bazı sitelere giriş yaparak da kolaylıkla fake numara alma şansınız bulunuyor.

Bazı uygulama ve siteler; yalnızca ücretsiz bir şekilde SMS göndermenize izin verirken bazıları ise yapacağınız aramalar ya da sms gönderimi için ücret talep edebiliyor.

Şu an için yerli bir site ya da uygulama bulunmuyor. Bu yüzden uygulama ya da sitelerden fake numara alabilmeniz için az da olsa İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekiyor.

Sanal Numara Alma Uygulamaları

Günümüzde kişiler; Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarına indirebilecekleri birtakım uygulamalar sayesinde diledikleri sanal numarayı alabiliyorlar.

Ücretli ya da ücretsiz olarak sanal numaralar alınabilecek internet siteleri bulunuyor.

Fake numara almak için telefonlarınıza indirebileceğiniz en popüler uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Secure Messenger SafeUm

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarınıza hızlıca indirebileceğiniz bu uygulama; en çok tercih edilen fake numara alma programları arasında yer alıyor.

Bu uygulama üzerinden alabileceğiniz numarayı Instagram, Telegram vb. uygulamalarda mobil doğrulama yapabilmek adına kullanabiliyorsunuz.

Ancak aldığınız fake numara ile başka numaraları aramak ya da başka numaralara mesaj göndermek istediğinizde siteden kredi almanız yani bir miktar ödeme yapmanız gerekiyor.

Virtual SİM Sanal Sahte Numara Alma

Dünya genelinde tercih edilen bir fake numara alma uygulaması olan Virtual SİM; ABD dahil toplamda 38 ülke için sanal numara veriyor.

Özellikle yurtdışına çıktığınızda fake numara almak için bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirmenizi öneriyoruz!

Grasshoper Sahte Sanal Numara Alma

İlk bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz, sonraki süreçte aylık bir miktar ödeme yapmanızı gerektiren Grasshoper uygulamasını da sanal numara almak için tercih edebilirsiniz.

Textnow Fake Numara Alma

ABD ve Kanada’da yoğun bir şekilde ilgi gören Textnow uygulaması sayesinde ücretsiz bir şekilde ABD ve Kanada içi arama yapabiliyorsunuz.

ABD ve Kanada dışına yaptığınız görüşmelerde ise belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Hemen https://www.textnow.com/ linkini tıklayarak, ücretsiz fake numaranızı alabilirsiniz.

Talkatone Fake Numara Alma

Tamamen ücretsiz aramalar yapıp, sms gönderebileceğiniz Talkatone uygulamasını da Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebiliyorsunuz.

Receive SMS Sanal Numara Alma

Ücretsiz olarak sms ve sesli mesaj gönderebileceğiniz Receive SMS; bir internet sitesi olarak hizmet veriyor.

Site üzerinden istediğiniz sanal numarayı seçebiliyorsunuz.

Seçtiğiniz numarayı Facebook, Telegram, Paypal başta olmak üzere birçok yerde sms göndermek adına kullanabiliyorsunuz.

Hemen fake numara almak için https://receive-smss.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Whatsapp Sanal Numara Alma Ücretsiz

Whatsapp’ta diğer üyeler ile kendi numaralarını paylaşmak istemeyen kişiler, genellikle fake numara almaya yöneliyorlar.

Whatsap’ta kullanmak üzere sanal numara almak istiyorsanız; Talktone uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Talktone uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonunuza indirdikten sonra adım adım yapmanız gerekenleri aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

 • Uygulamaya giriş yapın( Üye olarak ya da Facebook hesabınız ile uygulamaya girebilirsiniz)
 • Daha sonra size verilen numarayı bir yere not edin.
 • Whatsapp uygulamasına giriş yapın ve ‘telefon numarasını ekle’ diyerek, doğrulama yapın.
 • Talktone uygulamasına gelen doğrulama kodunu Whatsapp’ta girin.

Yukarıda şekilde aldığınız sanal numarayı kolaylıkla Whatsapp’ta kullanabilirsiniz.

Whatsapp sanal numara almak için Talktone uygulamasına alternatif olarak, SMS Receive Free, Receive SMS online ve Virtual SMS Number uygulamalarını da tercih edebilirsiniz.

Android Sanal Numara Alma

Sanal numara alma uygulamalarının büyük bir çoğunluğu hem Android hem de IOS telefonlara indirilebiliyor.

Android telefon kullanıcısıysanız; telefonunuza Google Play Store üzerinden Secure Messenger Safeum uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gerekenleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza çıkan sayfadaki tüm izinleri verin.
 • Tüm üyelik işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
 • Ayarlar kısmından alabileceğiniz numaralar arasından dilediğiniz numarayı seçin.
 • Messages kısmından ücretsiz olarak sms gönderebilirsiniz.

Aldığınız sanal numara ile arama yapmak istediğinizde ise belirli bir ücret ödemeniz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Fake Numara Alma
Fake Numara Alma

Iphone Sanal Numara Alma

IOS işletim sistemine sahip olan Iphone cihazlarınız için sanal numara almak istediğinizde Apple Store üzerinden telefonunuza Textnow uygulamasını indirebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde sanal numara almak için,

 • Kayıt işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
 • Robot kontrol sistemini yani RePatcha kısmını da geçin.
 • Karşınıza çıkan ekranlara sırasıyla izin verin.
 • Choose a phone number kutucuğuna 3 haneli bir sayı girin.
 • Ardından uygulamayı kapatın ve tekrar açın.
 • Ayarlar bölümüne girip, size verilen numarayı görebilirsiniz.
 • Numaralar, aylık olarak verildiğinden her ay farklı bir numara almayı unutmayın!

Telegram Sanal Numara Alma

Whatsapp uygulamasında kullanmak üzere sanal numara alabileceğiniz site ve uygulamalardan Telegram için de fake numara alabilirsiniz.

Textnow, Secure Messenger SafeUm, SMS Receive Free vb. uygulamalar üzerinden alabileceğiniz sanal numaranızı Telegram hesabınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sanal Numara Alma Ücretsiz

Geçici olarak kullanmak için sahte numara alabileceğiniz siteler ve uygulamalar bulunmaktadır. Telegram, Whatsapp ve SMS için kullanabileceğiniz sahte numara almak için aşağıdaki uygulamaları kullanabilirsiniz. ABD dahil dünyanın bir çok ülkesinde geçerli olan bu sahte numaraları isterseniz arama içinde kullanabilirsiniz.

Sizlere sahte numara veya fake numara alma için tavsiye edebileceğim herkesin kullandığı uygulamaları vermek istiyorum.

Sahte Numara Alma Uygulaması

Sahte numara almak için internette bir çok site ve sahte numara alma uygulaması bulunmasına karşın en çok tercih edilen sahte numara alma ve fake numara alma uygulamalarını paylaşmak istiyorum.

TALK2 

Google play ve İOS marketten arama yaparak indirebileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsizidir. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı girişi yaparak numara seçin yapmanız yeterlidir.

VIRTUAL SIM

Virtual sim card ücretsiz sanal numara alabileceğiniz mobil uygulamalardan biridir. 4 Günlük ücretsiz deneme hakkından sonra ücretli olarak kullanabilirsiniz. Virtual sim card İngiltere sahte numarası vermektedir.

iPlum

Whatsapp yada Telegram için kullanabileceğiniz iPlum hem ücretli hemde ücretsiz sürümü bulunmaktadır. Özellikle ABD numarası almak için çok fazla tercih edilmektedir.

Sahte Numara Alma Programı

İnternette sahte numara almak programları oldukça fazla olmasına karşın genel bu tür uygulamalar tamamen ücretlidir. Ücretsiz olarak sahte numara almak için uygulamalar kullanabilir yada ücretli olarak verilen sahte numara alma programlarını kullanabilirsiniz.

Fake Numara Alma Uygulaması

Fake numara alma programları oldukça fazla olmasına karşın bir çoğu sahte yani fake numara vermemektedir. Sizlere verdiğim uygulamaları kullanarak fake numara alabilirsiniz. Eğer whatsapp doğrulama için sahte numara lazımda uygulamaların ücretsiz deneme sürümünü kullanarak işleminizi halledebilirsiniz.

Sanal Numara Alabileceğiniz Siteler

Sanal numaralar alabileceğiniz bazı siteleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • https://telz.com/
 • https://www.callsup.com/
 • https://easymessage.app/
 • https://go-text.me/

Bu yazımızda sanal numara alma Whatsapp için nasıl yapılır? Sanal numara nasıl alınır? vb. en çok merak edilen soruları aydınlatmaya çalıştık.

Sizler de fake numara kullanıyorsanız ya da sanal numara almayı düşünüyorsanız; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu