Teknoloji

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası, Çalışma Saatleri ve Direk Bağlanma

Bimcell müşteri hizmetleri numarası, çalışma saatleri ve direk bağlanma konuları abonelerin en çok araştırdığı ve zaman zaman sorun yaşadıkları konulardır. Ancak ekonomik paketleri yüksek çekim gücüyle abonelerine sunan bir GSM operatörü olarak bilinen Bimcell, genel olarak istediğiniz her an çözüm odaklı bir şekilde sizlere destek sunan bir operatör izlenimi sergilemektedir.

Birçok operatöre göre Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma sürecinin daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızda Bimcell müşteri hizmetleri çalışma saatleri ve numarası nedir? Bimcell müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır? Sorularının cevaplarını derledik.

BİMcell Nasıl Ulaşabilirim?

Bimcell müşteri temsilcisi ile görüşerek hattınız ile ilgili bilgi almak ve hat sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için Bimcell’e müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. Yazımızın devamında Bimcell müşteri hizmetleri numarasını bulabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bimcell müşteri hizmetleri numarası ile tüm soru ve sorunlarınızı müşteri temsilcisine ulaşarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Söz konusu operatörün müşteri temsilcisine ulaşmak için telefonunuzun arama ekranından 444 4 551 numarasını tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan operatörün yönlendirmesiyle istediğiniz menüye kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Ücretli mi?

444 4 551 ücretli mi sorusu her Bimcell abonesinin merak ettiği önemli konulardan birisidir. Eğer hattınızda her yöne konuşma hakkı olan bir paket tanımlıysa aramanız 444 4 551 numaralı Bimcell müşteri hizmetlerini aradığınızda paketinizin kullanım hakları üzerinden düşecektir.

Hattınıza herhangi bir konuşma paketi tanımlı değilse bu noktada Bimcell uygun fiyatlandırma tarifesi ile ücretlendirme yapar. Şuan için Bimcell’in güncel konuşma tarifesi 6 saniyesi 0,09 TL’dir ve 6 saniye bir hattınızın mevcut bakiyesinden sadece 0,09 TL düşer.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Bimcell müşteri hizmetleri canlı destek hattı olan 444 4 551 numaralı hatta haftanın yedi günü ve günün 24 saati kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet veren Bimcell müşteri hizmetleri, abonelerin çağrılarını arama sırasına göre kısa sürede cevaplamaktadır.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bimcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma kimi zaman aboneler için sorun olabilmektedir. Ancak müşteri hizmetlerini aradığınızda doğru tuşlamayı yaparak söz konuşu operatörün müşteri hizmetlerine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 4 551 numaralı telefonu aradığınızda ve operatör sesini duyduğunuzda “0”ı tuşlamalısınız. Böylece doğrudan ve direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Bimcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum ama bağlanamıyorum sorunu nadiren de olsa kullanıcıların yaşadığı sorunlardan birisidir. Ancak bu sorun genellikle müşteri hizmetlerinde oluşan arama yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Yani bu sorunu müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen abonelerin sayısı fazla olduğunu zaman zaman yaşamanız oldukça normal bir durumdur.

BİMcell Hangi Alt Yapıyı Kullanıyor?

Bimcell, 2012 yılında Türk Telekom’un alt yapısıyla hizmet vermeye başlamış yeni nesil bir GSM operatörü olmakla birlikte halen Türk Telekom alt yapısıyla kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu nedenle de Bimcell’in çekim gücü Türk Telekom ile aynıdır. Bununla birlikte genellikle Türk Telekom’un sunduğu tarife ve paketler ile Bimcell’in sunduğu tarife ve paketler de benzerlik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu