Bedava Hesap

OSM Promosyon Kodu – Bedava OSM Kodları

OSM Promosyon Kodu 2024; Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte birçok kişinin ilgilisini oyunlar çekmektedir. Son dönemlerin en popüler oyunu Online Soccer Manager pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. OSM oyununun amacı futbol takımı kurarak takımı yönetmektir.

Oyunda seviye yükseldikçe zorlaşmaktadır. Bu nedenle oyunu oynayan kişiler, OSM promosyon kodu arayışına girmiştir. Bu kodları seviyeleri geçmek için oldukça önemlidir. Birçok kişi bu kodları nasıl alabileceğini, OSM promosyon kodunun nereden alabileceğini merak etmektedir.

OSM promosyon kodu ile ilgili merak ettiğiniz bütün detaylara yazımızı okuyarak erişebilirsiniz.

OSM Promosyon Kodu Nedir?

OSM promosyon kodları, Online Soccer Manager oyununda kullanılan kodlardır. Bu kodlar sayesinde oyunlara avantajlar sağlanmaktadır. Bu kodlar ile birlikte takımınızı daha hızlı geliştirebilir. Bu promosyon kodları ile oyuncu transferi gibi işlemleri yapabilir ve oyun içerisinde çeşitli eşyalar alabilirsiniz.

Bulunması en zor kodlardan biri olan OSM Promosyon Kodu listesini yurt dışındaki formumlardan aldım. Çalışan güncel OSM Promosyon Kodu listesini yeni kodlar geldiğinde ekleyeceğim.

OSM Promosyon Kodları Nasıl Kullanılır?

OSM promosyon kodlarını kullanabilmeniz için kodu aktive etmeniz gerekmektedir. Promosyon kodunu aktif hale getirmek isteyen kişiler, oyun içerisinde “Promosyon kodu” alanına tıklamalıdır. Ardından bu alandan “Aktive Et” seçeneğine tıklanması gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra OSM promosyon kodu aktif olacaktır. Aktive olduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

OSM Promosyon Kodları Nereden Bulunur?

OSM promosyon kodu almak isteyen kişiler farklı kaynaklardan temin edebilir. OSM promosyon kodu almak isteyen kişiler, oyun forumları, oyun içi etkinlikler, bazı web siteleri ve çeşitli kaynaklardan kodlara erişebilir.

OSM Promosyon Kodlarının Avantajları Nelerdir?

OSM promosyon kodlarının çeşitli avantajları bulunmaktadır. Bu kodlar sayesinde takımızın hızlı bir şekilde geliştirebilir, oyuncu transferleri yapabilir, oyun içi eşyalar satın alabilir ve oyun içi para birimleri kazanabilirsiniz.

OSM Promosyon Kodu Güncel 2024

OSM güncel promosyon kodu alarak oyun içi transfer işlemi yapabilir ve oyunca daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Kısa sürede süper lig içerisinde avantajlı duruma geçmek isterseniz aşağıda belirtilen promosyon kodlarını kullanabilirsiniz.

OSM Gift CodesExpiration DateTotal
wkqd9yIjtfiMay 11, 2024518
rLqWlG72g9iSApril 27, 2024250
M92wlxQnboJune 16, 2024869
vuNs9YfkyhoMay 21, 2024734
ypYMmNJkRlOJune 7, 2024397

OSM Promosyon Kodları 2024

List of Gift CodesExpiration date
LIBWE37UFG0July 14, 2024
0HMWIDT4ZSAugust 30, 2024
W3FL07Y4BJuly 10, 2024
9OZS025KD8TAugust 31, 2024
014S7DPQNIFBJuly 28, 2024
SBGKVT5287PJuly 10, 2024

OSM Promosyon Kodu Nereye Yazılır?

OSM oyununu yeni oynamaya başlayan kişiler, promosyon kodunun nereye yazılacağını araştırmaktadır. OSM promosyon kodlarının nereye yazılacağını bilmeyen kişiler, aşağıda belirtilen adımları takip etmelidir.

  • İlk olarak web sitesinden veya uygulamadan OSM’ye giriş yapın.
  • Uygulama içerisinde sağ üst köşede yer alan menü sekmesine tıklayın.
  • Açılan ekrandan “İş Kulübü” bölümüne giriş yapın.
  • Bu alanda ekranın sol alt kısmında yer alan promosyon koduna tıklayın.
  • Son olarak promosyon kodunu ekrana yazın ve onaylayın.
  • Yukarıda belirtilen işlemleri eksiksiz olarak yaptıktan sonra coins hesabınıza yükleme yapılacaktır.

OSM Promosyon Kodu Nereden Alınır?

OSM promosyon kodu kazanmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak ücret ödemeden promosyon kodu kazanabilir.

  • Arkadaşlarınızı davet ederek 50 coins kazanabilirsiniz.
  • Reklamları izleyerek OSM coins kazanabilirsiniz.,
  • Oyun içerisinde size verilen görevleri yerine getirerek OSM para kazanabilirsiniz.

OSM Nasıl Yüklenir?

OSM oyununu oynamak isteyen kişiler, online olarak veya oyunun uygulamasını indirerek oyunu ücretsiz olarak oynayabilir. Oyunu telefonuna indirmek isteyen kişiler, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamebasics.osm&hl=tr&gl=US linkine tıklayarak tıklayabilir.

OSM Promosyon Kodu Oluşturma

OSM promosyon kazanma yöntemlerinden biri de para ödeyerek OSM coins almaktır. Profil ismi altında yer alan linke tıklayarak OSM coins alabilirsiniz.

OSM Promosyon Kodu Hilesi ve Para Kasma Hilesi

OSM promosyon kodu hilesi yapmak geçmişte mümkündü. Ancak günümüzde son yapılan güncellemelerle OSM promosyon kodu açığı kapatılmıştır.

OSM para kazanma hilesi yapmak isteyen ve para kazanmak isteyen kişiler, oyuna giriş yaparak reklam izleyerek veya verilen görevleri yaparak para kazanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu