web analytics
Yatırım gerektirmeyen bir sistem, stormgain üzerinden Coin nasıl kazanılır.
radmin
1 dakika okuma süresi

İnternet üzerinden para kazanmanın bir çok yolu var, kripto madencilik, kripto para borsası gibi bir çok yatırım araçları mevcut. Kişisel bilgisayarlarımızın yanı sıra, cep telefonları ile de madencilik yapmak mümkün. Sadece tek tuşla madenciliği başlatıp para kazanmanız daha kolay hale getirilmiş durum.

Kripto madencilik aslında biraz sabır işi, hemen kazanayım derseniz, sonuç hüsran olacaktır. Göstereceğim üzerinden günde 2, 3 defa aktif edeceğiniz link size BTC olarak geri dönüş yapacaktır. Hesabınızda biriken BTC’ler USDT olarak gerçek para olarak hesabınızda birikecek, biriken bu para ile örneğin 20$ ile borsa üzerinden alış ve satış yapabileceksiniz. Üstelik hiç bir şekilde yatırım yapmak zorunda değilsiniz, aynı zamanda bilgisayarınız ve telefonunuzun da açık olmasına gerek yok.

Şimdi gelelim nasıl yapacağımıza,

Aşağıdaki link üzerinden sitemize giriş yapıyoruz ve üye oluyoruz. Üye olmamızdan sonra telefon ve e-posta aktifleştirmesi istiyor, bilgileri doğru girmeniz paranıza yakın olmanız demek. Kayıt olduktan ve aktifleştirme yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izliyoruz.

Etiketler: , , ,