Vodafone

Vodafone Yeni Red Tarifeleri

Vodafone Yeni Red Tarifeleri 2024; Vodafone Red tarifeleri faturalı tarifelerde 4 GB internetin yanı sıra Netflix, Spotify gibi 4.5G servislerinin ücretsiz kullanılmasını sağlayan ve yurtiçindeymiş gibi 51 ülkede tarifeniz ile konuşmanıza fırsat sunan tarifelerdendir.

Bu tarifeler arasında sınırsız iletişim, sınırsız video, sınırsız eğlence paketleri bulunmaktadır. Ayrıca gençlere özel Red tarifeleri de vardır.

Bu yazımızda Vodafone Red tarifeleri ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone Yeni Red Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone Red tarifeleri sosyal medya platformlarda sınırsız kullanım hakkı veren tarifelerdendir. Bu tarifelerden herhangi birini seçen kişiler, paket kapsamında geçerli olan sosyal medya platformlarını internetinden harcamadan kullanabilir. Red tarifeleri aşağıda yer almaktadır.

  • Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi
  • Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi
  • Online Red Eğlence Sınırsız 30 GB Paketi
  • Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi
  • Genç Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi
  • Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi
  • Genç Online Red Sosyal Sınırsız 30 GB Paketi
  • Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Vodafone Gençlere Özel Red Tarifeleri

Vodafone 26 yaş ve altı müşterilerine özel sınırsız konuşma, indirimli Tiktok ve daha fazla uygulamada sınırsız internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu yazımızda Gençlere Özel Red tarifeleri ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Genç Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi

Vodafone Gençlere Özel Red İletişim Sınırsız 20 GB paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet paketi bulunmaktadır. Bu paketi satın alan kişiler WhatsApp ve Messenger’da internetinizden yemeden sınırsız kullanım hakkı bulunmaktadır.

Ayrıca ek sosyal medya uygulamalarında 20 GB internet bulunmaktadır. Bu uygulamalar; TikTok, Instagram, Facebook, bPubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord’dur.

12 ay kalma sözü veren kişiler online özel aylık 199 TL ödeyerek paketi satın alabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 449 TL’dir.

Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi

Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB paketi içerisinde 2000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet bulunmaktadır. Bu paketten faydalanan kişiler, Youtube, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarında sınırsız kullanım hakkına sahiptir.

Ayrıca paketi satın alan kişiler, TikTok, Instagram, Facebook, bPubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamalarında kullanabilmesi için 20 GB hediye vermektedir.

Paketin taahhütlü fiyatı aylık 269 TL’dir. Taahhütsüz fiyatı ise, 519 TL’dir.

Genç Online Red Sosyal Sınırsız 30 GB Paketi

Genç Online Red Sosyal sınırsız paketi içerisinde 3000 dakika 250 SMS ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paket içerisinde Youtube, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarını internetinizden yemeden kullanabilirsiniz.

Paket içerisinde TikTok, Instagram, Facebook, bPubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord da geçerli ek 20 GB bulunmaktadır.

Paketin taahhütsüz fiyatı 569 TL’dir. 12 ay boyunca kalma sözü veren kişiler, online özel 319 TL ödeyerek bu paketten faydalanabilir.

Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Vodafone Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB paketi içerisinde 3500 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet paketi bulunmaktadır. Ayrıca bu tarifeden faydalanan kişiler, Netflix, Amazon Prime, Youtube, WhatsApp, Spotify ve Messenger uygulamalarında internetinden harcamadan faydalanabilir.

Bu paketten faydalanan kişilere özel TikTok, Instagram, Facebook, bPubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamaların ek 20 GB internet verilmektedir.

Paketi 12 ay kullanma sözü veren kişiler, online özel aylık 389 TL karşılığında bu paketten faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise aylık 639 TL’dir.

Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi

Vodafone Online Red  20 GB paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet paketi bulunmaktadır. Ayrıca bu paketi satın alan kişiler WhatsApp ve Messenger uygulamalarında internet paketinizden harcamadan kullanabilirsiniz.

Paketin taahhütlü fiyatı aylık 199 TL’dir. Taahhütsüz olarak bu paketi kullanacak olan kişiler ise, aylık 449 TL ödemelidir.

Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi

Vodafone Online Red 25 GB paketi içerisinde 2000 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet paketi bulunmaktadır. Bu paketten faydalanacak olan kişiler, Youtube, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarında internet paketinden harcamadan kullanabilir.

12 ay boyunca bu paketi kullanmak isteyen kişiler, ayda 269 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise 519 TL’dir.

Online Red Eğlence Sınırsız 30 GB Paketi

Vodafone Online Red Sınırsız 30 GB paketi içerisinde 3300 dakika, 25 SMS ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paket içerisinde Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarında sınırsız kullanım hakkı bulunmaktadır.

Paketi kullanmaya 12 ay boyunca kalma sözü veren kişiler, aylık 319 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 569 TL’dir.

Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Vodafone Online Red Sınırsız Eğlence 40 GB paketi içerisinde 3500 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu tarifeden faydalanmak isteyen kişiler Netflix, Amazon Prime, Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarında sınırsız kullanım hakkına sahiptir.

Ayrıca paket Vodafonelular ile sınırsız kullanım hakkı sunmaktadır.

Paketin taahhütsüz fiyatı 639 TL’dir. 12 ay kalma sözü veren kişiler, paketi 389 TL karşılığında kullanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu