Vodafone

Vodafone Faturasız Avantajlı Kolay Paketler

Vodafone Faturasız Avantajlı Kolay Paketler 2023; Vodafone faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlediği kolay paketler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu paketler sayesinde ek masrafa gerek kalmadan kolayca yükleme yapabilirsiniz. Faturasız hat kullanıcıları tarafından yapılabilecek kolay paketler ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

Vodafone Faturasız Kolay Paketler

Vodafone faturasız paketler arasından genelde en çok tercih edileni kolay paketlerdir. Faturasız hat kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bu kolay paketler her bütçeye ve satın alınmak isteyen birçok tarifeye uygundur. Faturasız kolay paket ala kişiler sevdikleri ile doya doya iletişimin tadını çıkarabilir.

Kolay paket satın almak isteyen kişiler, Vodafone cep merkezlerinden veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kendilerine uygun paketleri banka kartı veya kredi kartı ile satın alabilir.

Vodafone Kolay Paketlerin Özellikleri

Vodafone kolay paketler faturasız hat abonelerine özeldir.

Bu paketler TL bakiyesi ile satın alınmaz. Paketleri satın almak isteyen kişiler, kredi kartı, banka kartı veya nakit olarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Kolay paketlerin kullanım süresi 28 gündür.

Paket siz yenilemediğiniz sürece yenilenmez. Otomatik olarak iptal olur.

1 ay içerisinden en fazla 10 adet kolay paket satın alınabilir.

Kolay paket yükleme işlemleri Vodafone cep merkezlerinden veya Vodafone Yanımda uygulamasından yapılabilir.

Vodafone Kolay Paket Yükleme Nasıl Yapılır?

Vodafone’un faturasız hat kullanıcılarına vermiş olduğu kolay paket yükleme işlemi iki farklı yöntem kullanılarak yapılabilir.

Vodafone cep merkezlerine giderek kolay paket yüklemek isteyen kişiler, en yakın Vodafone cep merkezine gitmelidir. Ardından yükleme istediği kolay paketi yetkiliye iletmelidir. Ödemeyi de yaparak kolay paket yükleme işlemini gerçekleştirebilir.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolay paket yüklemesi yapmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını APp Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Bu işleri yaptıktan sonra kolay paket yükleme işlemi için yükleme yapmak istediği kolay paketi seçmelidir. Ardından yükleme yapacağı paketin tutarını banka kartı ya da kredi kartı bilgilerini yazarak ödeme yapmalıdır. BU işlemlerden sonra kolay paket yüklenecektir.

Vodafone Kolay Paket 7 GB

Kolay paket 7 GB içerisinde 7 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS bulunmaktadır. Paketi satın alan kişilere 1 hafta boyunca geçerli 7 GB ek internet paketi tanımlanır. Bu paketi satın almak isteyen kişiler 145 TL öder.

Vodafone Süper Kolay Paket 10 GB

Vodafone kolay paket 10 GB içerisinde 750 dakika, 250 SMS ve 10 GB bedava internet paketi bulunmaktadır. Bu paket numara taşıma veya yeni hat alımlarında geçerlidir. Paket 28 günlüktür ve kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal edilir.

Paketten faydalanmak isteyen kişiler, 28 gün boyunca 140 TL karşılığında bu paketten faydalanabilir.

Vodafone Kolay Paket 14 GB

Kolay paket 14 GB paketi içerisinde 14 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS bulunmaktadır. Bu paket içerisinde bir hafta boyunca geçerli 7 GB ek internet paketi bulunmaktadır. Paketi satın almak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasından veya Vodafone cep merkezlerinden satın alabilir.

Bu paketin fiyatı 185 TL’dir. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olur.

Vodafone Kolay Paket 16 GB

Kolay paket 16 GB paketi içerisinde 750 dakika, 1000 SMS ve 16 GB internet paketi bulunmaktadır. Ayrıca bu paketi satın alan kişilerin paketine ek bir hafta boyunca 15 GB hediye internet bulunmaktadır.

Paketin fiyatı telsiz kullanım ücreti de dahil 185 TL’dir. Satın alma işlemi yaptıktan sonra 48 saat içerisinde kolay paket hattınıza tanımlanır.

Vodafone Süper Kolay Paket 20 GB

Vodafone süper kolay 20 GB paketi yalnızca 190 TL’dir. Bu paketi içeriğinde 750 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olur ve tekrar etmez.

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Vodafone süper kolay paket 1500 konuşmayı seven kişilere göredir. Paket içerisinde 1500 dakika, 250 SMS ve 500 MB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin 28 günlük fiyatı 92 TL’dir.

Yaz 15 GB Kolay Paketi

Yaz 15 GB kolay paketi yaza özel 15 GB hediye vermektedir. BU paketi satın alan kişiler, WhatsApp, Messenger, Telegram ve Bip uygulamalarını internet paketinden yemeden kullanabilir. Paket içerisinde 15 GB internet – 1000 dakika ve 1000 SMS bulunmaktadır.

15 GB hediye internet paketi 7 gün boyunca geçerlidir. Paket içerisinde kazanılan kampanyalar ve promosyonlar 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanır.

Paket kullanım süresi dolduğunda yenilenmez.

Bu paketin 28 günlük fiyatı 159 TL’dir.

Vodafone Kolay Paket 3 Ay 45 GB

Kolay paket 3 ay 45 GB paketi içerisinde 3 ay boyunca geçerli 45 GB internet, 5000 dakika ve 1000 SMS bulunmaktadır. Bu paketi satın alan kişilere ek olarak 7 gün boyunca geçerli 15 GB hediye internet paketi verilmektedir.

Paketin 3 aylık fiyatı 400 TL’dir.

Vodafone Kolay Paket 3 Ay 30 GB

Kolay paket 3 AY 30 GB paketini satın alan kişilerin hattına 5000 dakika, 1000 SMS ve 30 GB internet paketi tanımlanır. Ayrıca bu paketi satın alan kişilere de 7 gün boyunca geçerli 7 GB ek internet paketi verilmektedir.

Paket 3 ay boyunca geçerlidir. Kullanım süresi dolduğunda da otomatik olarak iptal olur. Paketi telsiz kullanım ücreti de dahil fiyatı 340 TL’dir.

Vodafone Kolay Paket 6 Ay 60 GB Paketi

Kolay paket 6 ay 60 GB internet paketinin fiyatı, telsiz kullanım ücreti de dahil yalnızca 590 TL’dir.

Paket içerisinde 60 GB internet, 10000 dakika ve 5000 SMS bulunmaktadır. Ayrıca bu paketi de satın alan kişilerin hattına bir hafta boyunca geçerli 15 GB ek internet paketi tanımlanır.

Kullanım haklarınızın bitmesi durumunda ek paket satın alabilirsiniz.

Vodafone Yurt Dışı Kolay Paket

Yurt dışı kolay paket içerisinde 2 GB internet, 200 dakika ve 1000 SMS bulunmaktadır. BU paket satın alan kişilerin hattına bir hafta boyunca geçerli hediye 15 GB internet paketi tanımlanır. Kullanım haklarınızın bitmesi durumunda paketin süresi dolmadan Vodafone Yanımda uygulamasından veya Vodafone cep merkezlerinden satın alabilirsiniz.

Yurt dışı kolay paketi 28 gün boyunca geçerlidir. Kullanım süresi dolduğunda paket otomatik olarak iptal olur.

Vodafone Uluslararası Arama Kolay Paket

Vodafone uluslararası arama kolay paketleri içerisinde 4 GB internet, 780 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Bu içerik detaylarına ek olarak 1 hafta boyunca geçerli internet paketi bulunmaktadır. Paketi satın almak için Vodafone bayiliklerine müracaat edebilir veya Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

Vodafone Tüm Dünya 1 Saat Kolay Paketi

Tüm Dünya 1 Saat kolay paketini satın alarak 60 dakika boyunca yurt dışında olan sevdikleriniz ile konuşabilirsiniz. Bu paketi satın almak isteyen kişiler, 30 gün boyunca geçerli olan bu paketi Vodafone Yanımda uygulamasından satın alabilir.

Paketiniz bittiğinde kullanım süresi dolmadan 54 TL karşılığında yeniden satın alabilirsiniz.

Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olur ve tekrarlanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu