Türk Telekom

Türk Telekom Mobil İnternet Paketleri

Türk Telekom Mobil İnternet Paketleri 2024; Türk Telekom mobil internet paketleri sayesinde istediğiniz her yerde internete bağlanabilirsiniz. Türk Telekom cepte internet paketleri ile fatura şoku yaşamazsınız. Bu yazımızda Türk Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel mobil internet paketleri ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Faturalı Mobil İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı internet paketleri sayesinde sizde uygun fiyatlara internetinizi cep telefonunuzda taşıyabilirsiniz. Her müşterinin bütçesine uygun mobilden internet paketleri için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Özgür Prime Tarifeleri

Özgür Prime tarifeleri ile ayrıcalıklı internetin tadını çıkarabilirsiniz.Özgür Prime’dan size özel hazırlanan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bu tarifeler sayesinde 2 GB’dan 30 GB’a kadar internet hakkı kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Cepte fırsat tarifelerinden herhangi birine geçen kişiler, ilk 3 ay 5 GB bedava cepten internet hediye verilir.

Bu tarilerde WhatsApp sınırsız mesajlaşma, Türk Telekom’lularla sınırsız konuşma ve bunlar gibi daha birçok hediyeler bulunmaktadır.

Özgür Prime tarifeleri kapsamında kalan dakika hakkını sorgulamak için SES, kalan SMS hakkı Için SMS, cepten internet hakkın içinse INTERNET yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Tarife kapsamında kalan tüm haklarınızı KALAN yazarak 5555’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Cepte Fırsat 30 GB Tarifesi

Cepte fırsat 30 GB tarifesi ile fatura şoku yaşamadan cepten internetinizi kullanabilirsiniz. Bu tarifeden faydalanmak isteyen kişiler, 12 ay kalma sözüne karşılık bu paketi 230 TL karşılında satın alabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise 410 TL’dir.

BU tarifeye geçiş yapmak isteyen Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom ofisleri, kurumsal bayileri veya Türk Telekom online işlemler uygulamasından satın alabilir.

Paket içerisinde 3000 dakika, 3000 SM ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Cepte Fırsat 40 GB Tarifesi

Türk Telekom Cepte 40 tarifesinden 12 ay kalma sözü veren Türk Telekom müşterileri aylık 2620 TL karşılığında faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, aylık 460 TL’dir. Bu paketi satın almak isteyen kişiler, Türk Telekom online işlemler uygulamasından veya Türk Telekom bayülerinden satın alabilir.

Paket içerisinde 3000 dakika, 3000 SMS ve  40 GB internet bulunmaktadır.

Türk Telekom Cepte Fırsat 50 GB Tarifesi

Cepte Fırsat 50 tarifesinden 12 ay ay kalma sözü veren kişiler, aylık 320 TL karşılığında faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise aylık 570 TL’dir.

Paketi en yakın Türk Telekom bayilerinden veya Türk Telekom online işlemler uygulamasından satın alabilirsiniz.

Paket içerisinde 3000 dakika, 3000 SMS ve 50 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Aylık İnternet Paketleri

Türk Telekom aylık internet paketleri sayesinde, internet kullanım hakkı yetersiz gelen faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Aylık internet paketleri ile ilgili merak edilen detaylar aşağıda yer almaktadır.

Paket içerisinde kalan kullanım hakkını sorgulamak için INTERNET yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Aylık 2 GB İnternet Paketi

Aylık 2 GB internet paketi faturanıza ek yalnızca 40 TL’dir. Paketi satın almak isteyen kişiler, AYLIK 2GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Böylece cepten 2 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Paket iptali yapmak için IPTAL AYLIK 2GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Aylık 3 GB İnternet Paketi

Aylık 3 GB cepten internet paketi yalnızca 45 TL’dir. Bu paketi satın almak için AYLIK 3GB yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekir.

Paketi iptal etmek isteyen kişiler, IPTAL AYLIK 3GB yazarak 5555’e mesaj göndermeldir.

Türk Telekom Aylık 5 GB İnternet Paketi

Aylık 5 GB cepten internet paketi yalnızca 55 TL’dir. Bu paketi mesaj göndererek satın almak isteyen kişiler, AYLIK 5GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Paket iptali için yapılması gereken ise, IPTAL AYLIK5GB yazarak 5555’e mesaj gönderilmelidir.

Türk Telekom Eşsiz 1 GB İnternet Paketi

Eşsiz 1GB internet paketi, uygun fiyatı olması nedeniyle  internette vakit geçirmeyenleri sevmeyenlere uygun bir pakettir. Bu paketi satın alacak olan kişiler, faturasına ek aylık 9 TL ödeyerek faydalanabilir.

Paketi her ay otomatik olarak yenilenir. Paketi iptal etmek için IPTAL AYLIK 1GB yazarak 5101’e mesaj göndermelisiniz.

Eşsiz 2 GB İnternet Paketi

Eşsiz 2 GB cepten internet paketi her ay yenilenen paketler arasında yer almaktadır. BU paket aylık kullanımlarda 16 TL’dir.

Paket yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Paket içerisinde kalan kullanım hakkını sorgulamak isteyen kişiler, INTERNET yazıp 5555’e mesaj göndermelidir.

Paket iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Paketi iptal etmek isteyen kişiler, IPTAL ESSIZ 2GB yazarak 5101’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Eşsiz 3 GB İnternet Paketi

Eşsiz 3 GB internet paketini ayda 23 TL karşılığında faturanıza ek ödemeyle satın alabilirsiniz.Paket her ay otomatik olarak yenienmektedir. Bu nedenle paketi iptal etmek isteyen kişiler, IPTA ESSIZ 3GB yazarak 5101’e mesaj göndermelidir.

Kalan kullanım haklarını öğrenmek isteyen kişiler ise, INTERNET yazarak 5555’e mesaj gönderirseniz paketinizde kalan internet hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Eşsiz 5 GB İnternet Paketi

Eşsiz 5 GB cepten internet paketi ayda yalnızca 35 TL’dir. Paket her ay fatura döneminde otomatik olarak yenilenmektedir. Bu nedenle paketi iptal etmek isteyen kişiler, IPTAL ESSIZ 5GB yazarak 5101’e mesaj göndermelidir.

Paket içerisinde kalan kullanım hakkını öğrenmek isteyen kişiler, INTERNET yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Faturasız Mobil İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özem mobil cepten internet paketleri bulunmaktadır. Bu paketler düzenlenen kampanyalar ile müşterilere uygun fiyatla sunulmaktadır. Aşağıda faturasız hat kullanıcılarına özel mobil internet paketleri yer alkmaktadır.

Türk Telekom Elit Paketler

Elit Paketleri ile lira yüklemenize gerek kalmadan; Türkiye İş Bankası, Akbank, Albaraka Türk, Denizbank, QNB Finansbank, Vakıf Katılım Bankası’nın mobil uygulamalarından doğrudan satın alabilirsiniz.

Elit paketlerden herhangi birini satın alan kişiler, her yöne konuşma, her yöne SMS ve cepten internet fısatına sahip olacaktır.

Türk Telekom Elit 5 GB İnternet Paketi

Elit 5 GB internet paketi aylık 115 TL’dir. Paketi satın alma işlemi anlaşmalı banka ile yapılır.

Paket içerisinde 5 GB cepten internet, 750 dakika ve 250 SMS hakkı bulunmaktadır.

Elit 5 GB paketi kapsamında kalan kullanım hakkı sorgulamak isteyen kişiler, KALAN ELIT5 yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Elit 10 GB İnternet Paketi

Elit 10 GB paketinin 4 haftalık fiyatı 140 TL’dir. Bu paketi satın almak için anlaşmalı bankasının hangisi olduğunu öğrenmelisiniz.

Pakette her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 10 GB cepten internet kullanma fırsatı bulunmaktadır.

Kalan kullanım hakkını sorgulamak için KALAN ELIT10 yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Elit 15 GB İnternet Paketi

Elit 15 GB internet paketi bankalara özel, kolay yükleme yapma imkanı sunan paketlerdendir. Bu paketin aylık fiyatı yalnızca 160 TL’dir.

Paket içerisinde her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve 15GB cepten internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Paket değişikliği yapacak olan paket iptalinin nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Paket iptali yapmak için IPTAL ELIT15 yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Elit 25 GB İnternet Paketi

Elit 25GB internet paketi aylık 190 TL’dir. Bu paketi satın almak isteyen kişiler anlaşmalı banka üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Paketi satın alan kişiler, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve 25 GB cepten internet kullanma hakkına sahip olur.

Paket içerisinde kalan kullanım hakkını sorgulamak isteyen kişiler, KALAN ELIT25 yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu