Türk Telekom

Türk Telekom Hat Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom Hat Taşıma Kampanyaları 2024; Türk Telekom hattını taşıyacak olan kişilere çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar hattını Türk Telekom’a taşıyan kişilerin yüzünü güldürmektedir. Eğer bir telefon kullanıyorsanız ve Türk Telekom dışında bir hat kullanıyorsanız, hattınızı Türk Telekom’a taşıyarak size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Bu yazımızda Türk Telekom hat taşıma kampanyaları hakkında merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom’a Hat Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’a numarasını taşımak isteyen kişiler, yeni hat satın alarak veya herhangi bir numara belirleyerek hattını başka bir operatöre kolayca taşıyabilir. Hattını Türk Telekom’a taşıyan kişiler, Türk Telekom’un sunduğu kampanyalardan faydalanabilir. Türk Telekom hattını taşıyan faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına özel kampanyalar sunmaktadır.

Türk Telekom’a Nasıl Geçiş Başvurusu Yapabilirim?

Hattını Türk Telekom’a taşımak isteyen kişiler, farklı yöntemler kullanarak hattını Türk Telekom’a taşıyabilir. Hattınızı taşımadan önce kullandığınız operatöre ait bir taahhütünüzün olup olmadığına bakmalısınız. Taahhüt süresi dolmadan hattınızı taşımaya karar verdiyseniz cayma bedeli ödemek durumunda kalabilirsiniz. Hattını Türk Telekom’a taşımak isteyen kişiler aşağıda belirtilen yöntemlerden herhangi birini uygulayarak geçiş yapabilir.

  • En yakın Türk Telekom bayisine bizzat giderek geçiş başvurusu yapabilirsiniz.
  • Türk Telekom’un resmi web sitesinden hattınızı taşıma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom Hoş geldin kampanyası, Türk Telekom’a geçiş yapan kullanıcılara özel bir tarifedir. Bu kampanya faturasız hat kullanıcılarına özel hazırlanan bir kampanyadır. Kampanyadan 30 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar faydalanabilir. 30 TL ve üzeri yükleme yapan kişilere he diye olarak 750 dakika, 750 SMS ve 25 GB internetten faydalanabilir.

Türk Telekom Tam Senlik Kampanyası

Tam Senlik 3 tarifesi faturalı hat sahiplerine özel düzenlenen bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, 24 ay taahhüt vererek ve numarasını taşıyarak kampanyadan faydalanabilir. BU kampanya kullanıcılarına ilk ay 3 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS hakkı vermektedir.

Bir diğer seçenek ise, 32 TL değerinde sunduğu kampanyadır. 32 TL’lik kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, aylık 6 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS fırsatından faydalanabilir.

39 TL karşılığında 10 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS şeklindedir. 49 TL karşılığında 15 GB internet, her  yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS veriliyor. Son olarak 59 TL karşılığında 30 GB internet, her yöne 1500 dakika ve her yöne 250 SMS şeklindedir.

Türk Telekom Cep Dostu 3 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu 3 paketi internet kullanım hakkı az olan paketlerdendir. 12 ay kalma sözü veren kişiler, 1 yıl boyunca 28 TL karşılığında bu kampanyadan faydalanabilecektir. 12 ay oyunca kalma sözü vermeyen kişiler, 70 TL ödeyerek Cep Dostu 3 paketinden faydalanabilir.

Cep Dostu 3 paketi 750 dakika, 750 SMS ve 3 GB internet içermektedir.

Türk Telekom Cep Dostu 6 Tarife Paketi

Türk Telekom cep dostu tarifeler uygun fiyata kullanıcılarına sunulan paketlerdir. Cep Dostu 6 tarife kullanıcılarına 6 GB internet hakkı sunmaktadır.12 ay taahhüt vermeniz durumunda atlık 34 TL gibi bir ücret ödeyerek Cep Dostu 6 tarifesinden faydalanabilirsiniz. TaahhütSüz fiyatı ise aylık 75 TL’dir.

Cep Dostu 6 tarifesinden faydalanmak isteyen kişilere aylık 1500 dakika, 1500 SMS ve 6 GB internet hakkı vermektedir.

Türk Telekom Cep Dostu 10 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu 10 paketi belirli bir ücret ödeyen kişilerin yurt dışında da kullanım hakkı sunmaktadır. Paketten faydalanmak isteyen kişiler, 12 aylık taahhüt sözü vererek 42 TL karşılığında bu paketi kullanabilir. Cep Dostu 10 paketi kullanıcılarına 3000 dakika, 3000 SMS, 10 GB internet kullanabilir. Taahhütsüz kullanmak isteyen kişiler ise, aylık 85 TL ödeyerek Cep Dostu 10 paketinden faydalanabilir.

Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi

Türk Telekom Prime Business kampanyası ile Türk Telekom kullanıcıları, sevdikleri ile doyasıya iletişimde kalmanın tadını çıkarabilir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, 12 ay boyunca kalma sözü vererek 52 TL karşılığında kullanabilir. Bu tarifeyi tercih eden kişilerin hattına 3000 dakika, 3000 SMS ve 15 GB internet yüklenecektir. 12 ay taahhüt sözleşmesini kabul etmeyen kişiler 100 TL ödeyerek kullanabilir.

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi

Türk Telekom’a geçiş yapan kişiler, Cep Dostu 20 tarifesini tercih edebilir. Bu tarifeden faydalanmak isteyen kişiler, bir yıllık kalma sözü vererek 62 TL karşılığında faydalanabilir. Cep Dostu 20 tarifesi içeriğinde 3000 dakika, 3000  SMS ve 20 GB internet bulunmaktadır. Bu tarifenin kampanyasız fiyatı ise, 120 TL’dir.

Türk Telekom Cep Dostu 30 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu 30 tarifesi yurt içi kullanımlarında oldukça uygun fiyatlıdır. Cep Dostu 30 tarifesinden faydalanacak olan kişiler, 12 ay kalma sözü vererek 78 TL karşılığında faydalanabilir. Cep Dostu 30 tarife paketi detayları arasında 3000 dakika, 3000 SMS ve 30 GB internet bulunmaktadır. Bu tarifenin kampanyasız fiyatı ise, 150 TL’dir.

Türk Telekom Cep Dostu 40 Tarife Paketi

Türk Telekom kullanıcılarının faydalanabileceği ayrıcalıkları paketlerden en fazla kullanım hakkına sahip olan pakettir. Cep Dostu 40 paketi içerisinde 3000 dakika, 3000 SMS ve 40 GB internet bulunmaktadır. 12 ay kalma sözü veren kişiler 98 TL gibi bir ücret ödeyerek bu tarifeden faydalanabilir. Cep Dostu 40 paketinin taahhütsüz fiyatı ise, 200 TL ‘dir.

Türk Telekom Numara Taşıma İşlemi Kaç Gündür?

Türk Telekom’a numarasını taşımak isteyen kişiler, bu işlemin kaç günde gerçekleşeceğini araştırmaktadır. Numara taşıma işlemi ortalama 4 gün içerisinde gerçekleşir. Başarılı bir şekilde numara taşıma işlemi yapıldığında ve hat kullanıma açıldığında SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu