Türk Telekom

Türk Telekom Faturasız Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturasız Ek İnternet Paketleri 2024; Türk Telekom faturasız internet paketleri, internette vakit geçirmeyi seven fakat paketi içerisinde yer alan internet hakkı yetersiz gelenlere göredir. Faturasız hat kullanıcılarına özel ek internet paketleri oldukça uygun fiyatlıdır. Bu nedenle internet hakkı yetersiz olan insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Faturasız hat kullanıcıları ek internet paketlerini araştırmaktadır. Yazımızda bu konu hakkında detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom 2 Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi

Türk Telekom her şey dahil paket kullananlara günlük ve haftalık ek internet paketi satın alma hakkı sunmaktadır.

Paketi satın almak isteyen Türk Telekom müşterileri 2HAFTA 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan faturasız hat kullanıcıları bir hafta boyunca geçerli 1 GB internet paketine 18,38 TL ödeyerek sahip olabilir.

2 haftalık 1 GB internet paketi kalan kullanım haklarını sorgulamak isteyen kişiler, KALAN 2HAFTA 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenmez. Yine de paketi iptal etmek isteyen kişiler, IPTAL 2HAFTA 1GB yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi

Haftalık 1 GB internet paketini interneti yetersiz olan Türk Telekom müşterileri, 35 TL karşılığında Türk Telekom online işlemler uygulamasından veya mesaj göndererek satın alabilir.

SMS göndererek paketi satın almak isteyen kişiler, HAFTA 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Paket içerisinde kalan kullanım hakkını öğrenmek isteyen kişiler ise, KALAN HAFTA 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenmez. Ancak paketi iptal etmek isterseniz, IPTAL HAFTA 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Haftalık 2 GB Ek İnternet Paketi

Haftalık 2 GB ek internet paketi 45 TL’dir. Paketi satın almak için Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapmalısınız. Bir diğer yöntem ise, mesaj göndermektir.

Mesaj göndererek haftalık 2 GB internet almak için HAFTA 2GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Gelen onay mesajının ardından 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanır.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için, KALAN HAFTA 2GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Paket iptali yapmak isteyen kişiler, IPTAL KALAN HAFTA 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Haftalık 3 GB Ek İnternet Paketi

Her şey dahil paket kullanan ve ek internete ihtiyacı olan Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom online işlemler uygulamasından veya mesaj göndererek 55 TL karşılığında bir hafta boyunca geçerli 3 GB internet paketi alabilir.

SMS göndererek paket almak isteyen kişiler, HAFTA 3GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Kalan kullanım hakkını öğrenmek isteyen kişiler ise, KALAN HAFTA 3GB yazarak 5555’e mesaj göndererek öğrenebilir.

Paket iptali yapmak isteyen kişiler ise, IPTAL HAFTA 3GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilir.

Türk Telekom 3 Günlük İnternet Paketleri

Türk Telekom her şey dahil paketi kullanan kişiler, 3 günlük internet paketlerinden uygun fiyata faydalanabilir. 3 günlük internet paketleri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

Türk Telekom 3 Günlük 1 GB İnternet Paketi

Türk Telekom 3 günlük 1 GB internet paketi uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edilen paketler arasında yer almaktadır. Paketi satın almak isteyen kişiler, 25 TL ödemelidir.

3 günlük 1 GB internet paketini Türk Telekom online işlemler uygulamasından veya mesaj göndererek sahip olabilirsiniz.

Mesaj göndererek paketi satın almak isteyen kişiler, 3GUN 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Paket içerisinde kalan kullanım hakkını sorgulamak için KALAN 3GUN 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Paket iptali içinse, IPTAL 3GUN 1GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenmez.

Türk Telekom 3 Günlük 2 GB İnternet Paketi

3 günlük 2 GB internet paketi de her şey dahil paket kullanan kişilere özeldir. Paketi satın almak için Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapmalı veya mesaj gönderilmelidir.

Paket oldukça uygun fiyatlıdır. 3 günlük 2 GB internet paketinden 35 TL karşılığında faydalanabilirsiniz.

SMS göndererek paketi satın almak için 3GUN 2GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için, KALAN 3GUN 2GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal edilir. Ancak paketi iptal etmek isteyen kişiler, IPTAL 3GUN 2GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom 3 Günlük 3 GB İnternet Paketi

3 günlük 3 GB internet paketi internette vakit geçirmeyi sevenlere göredir. Paket uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Paketi satın almak isteyen kişiler, Türk Telekom online işlemler uygulamasından veya telefonunun mesaj kısmından 3GUN 3GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Kullanım detaylarını öğrenmek için KALAN 3GUN 3GB yazarak 5555’e mesaj göndererek kalan internet hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu