Türk Telekom

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Duran Tarifeler

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Duran Tarifeler 2023; Türk Telekom aşmayan duran tarifeler faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Bu sayede faturalı hat kullanıcıları zaman aşımına ek olarak ücret ödemesine gerek kalmadan gönül rahatlığı ile paketini kullanabilir.

Türk Telekom aşmayan tarife hattınıza tanımlı dakika, internet ve SMS paketiniz kullanım sınırına ulaştığında otomatik olarak duracaktır. Eğer hattınıza tanımlı başka paketler varsa onları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu yazımızda Türk Telekom aşmayan, duran tarifeler ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Aşmayan Duran Tarifeleri Kimler Kullanabilir?

Türk Telekom aşmayan tarifeler, yeni Türk Telekom hattı alan ve numarasını Türk Telekom’a taşıyan faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Aşmayan duran tarifelerden faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri geçiş yaptığı tarife kapsamında kullanım hakkı sonlandırıldığında otomatik olarak durdurulacaktır. Böylece zaman aşım ücreti ödenmesine gerek kalmaz.

Türk Telekom Aşmayan Bol Tarifeleri

Türk Telekom aşmayan bol tarifesi ile kullanım haklarınız bittiğinde tarifeniz otomatik olarak durdurulmaktadır. Paket fiyatı taahhüt durumuna göre değişmektedir. Taahhütlü aşmayan bol paketinde geçiş yapıldıktan sonra SOZ yazarak 5555’e mesaj gönderilmelidir.

Türk Telekom Aşmayan 2 GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan 2 GB internet paketi, 12 ay kalma sözü verirseniz, 23 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Bu tarifenin taahhütsüz fiyatı ise, 43 TL’dir. Aşmayan 2 GB tarife de, 2 GB internet, 500 dakika ve 500 SMS kullanım hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Aşmayan 4 GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan 4 GB tarifesi ile, 4 GB internet, her yöne 500 dakika ve 1000 SMS kullanabilirsiniz. Sık sık fatura aşımı yapan kişiler için avantajlı bir tarifedir. Aşmayan 4 GB tarifesine 12 ay kalma sözü verirseniz, yalnızca 31 TL ödeyerek kullanabilirsiniz.  Taahhüt bedeli ödemek istemiyorsanız bu tarifeyi 49 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Aşmayan 6 GB Tarifesi

Türk Telekom 6 GB tarifesi her yöne 1000 dakika, 6 GB internet ve 1000 SMS içermektedir. Bu tarifede 12 ay kalma sözü veren kişiler 38 TL ödeyerek tarifeye sahip oılabilir. Bu tarife de kullanım haklarınız bittiğinde otomatik olarak durur. Böylece zaman aşımı ücreti ödemenize gerek kalmaz.

Türk Telekom Aşmayan 8 GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan 8 GB tarifesinde, 8 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS bulunmaktadır.  Tarifeniz bittiğinde herhangi bir zaman aşımı ücreti ödemeden otomatik olarak duracaktır. 12 ay kalma sözü verdiğiniz takdirde 8 GB aşmayan tarifeyi 35 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Taahhütsüz ücreti ise, 54 TL’dir.

Türk Telekom Aşmayan 10 GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan 10 GB tarifesinde 10 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS bulunur. Paket internet kullanım hakkınız bittiğinde otomatik olarak durur.

Türk Telekom Aşmayan 15 GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan tarife de 15 GB internet, 500 dakika ve 500 SMS bulunmaktadır. 12 ay kalma sözü veren kişiler, 49 TL karşılığında bu paketi kullanabilir. 15 GB aşmayan tarifenin internet fiyatı ise, 74 TL’dir.

Türk Telekom Aşmayan Tarife Nasıl Yapılır?

Aşmayan tarifeler Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Aşmayan tarifeleri kullanmak isteyen kişiler en yakın Türk Telekom mağazasında giderek, 444 14 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, Türk Telekom online işlemler menüsünden ve SMS göndererek yapılabilir.

SMS göndererek  nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgiler tablomuzda yer almaktadır.

TarifeSatın Alma Sms KoduFiyat
Duran 5GBASMAYAN 12A5GB15 TL
Duran 1GBASMAYAN AY1GB19 TL
Aşmayan 2GBASMAYAN AY2GB24 TL
Aşmayan 4GBASMAYAN A4GB29 TL
Aşmayan 6GBASMAYAN A6GB35 TL
Aşmayan 10GBASMAYAN A10GB45 TL
Aşmayan 100 DKASMAYAN A1008 TL
Aşmayan 250 DKASMAYAN A25012 TL
Aşmayan 500 DKASMAYAN A500DK15 TL

Türk Telekom İnterneti Duran Tarifeler

Herkes tarife aşımı sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Kalan kullanım haklarını öğrenmek isteyen kişiler 9333’ü ücretsiz arayarak kalan kullanım haklarını öğrenebilir.

  • Aşmayan tarifeye geçiş yapmak isteyen Türk Telekom müşterileri, online olarak, Türk Telekom bayisine giderek veya SMS göndererek interneti aşmayan tarifeden faydalanabilir.
  • Aşmayan tarife kapsamında müşteri hizmetlerini arayarak veya SOZ yazaıp 5555’e mesaj göndererek aşmayan, duran tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  • 12 ay kalma sözü veren kişiler, uygun fiyata aşmayan, duran tarifelerden faydalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu