Vodafone

En Uygun Vodafone Faturalı Tarifeler

En Uygun Vodafone Faturalı Tarifeler 2024; Vodafone faturalı hat kullanıcılarına özel tarifeler bulunduran operatörlerin başında gelmektedir. Online özel, gençlere özel düzenlediği kampanyalar ile Vodafone müşterileri bazı uygulamalarda sınırsız kullanım hakkı kazanırken, bazılarında indirimli fiyatlardan faydalanabilir.

Vodafone en uygun faturalı tarifeler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler detaylara yazımızı okuyarak erişebilir.

Vodafone Online’a Özel Teklifler

Vodafone Online’a özel teklifler kampanyası ile indirimli tarifelerden faydalanabilirsiniz. Online’a özel tarifelerden faydalanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasından veya Vodafone Online Self Servis ile bu paketleri satın alabilir.

Vodafone Yalın 4GB Paketi

Yalın 4GB paketi interneti yaygın olarak kullanmayan kişilere göredir. Paket içerisinde 4 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır.

Paketi satın almak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasından veya Vodafone Online Self servis üzerinden satın alma işlemi yapabilir.

12 ay boyunca kalma sözü veren kişiler bu paketten aylık 110 TL karşılığında faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise aylık 230 TL’dir.

Vodafone Yalın 8 GB Paketi

Vodafone Yalın 8 GB paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 8            GB aylık internet bulunmaktadır. Bu paketin taahhütsüz fiyatı 255 TL’dir. Paketi indirimli olarak satın almak isterseniz, 12 ay kalma sözü vererek 135 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Vodafone Yalın 16 GB Paketi

Bu paket içeriğinde 1000 dakika, 250 SMS ve 16 GB internet bulunmaktadır. Paketi indirimli fiyattan satın almak isteyen kişiler 1 yıl kalma sözü verdiği takdirde ayda 175 TL karşılığında bu paketi kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise 295 TL’dir.

Vodafone Yalın 24 GB Paketi

Yalın 24 GB paketi internette vakit geçirmeyi seve kişilere özel olarak hazırlanan bir pakettir. Bu paketi satın almak isteyen kişiler 12 ay kalma sözü vererek ayda 210 TL karşılığında paketten faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, ayda 450 TL’dir.

Paket içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 24 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Vodafone Yalın 32 GB Paketi

Yalın 32 GB paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 32 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paketi satın almak isteyen kişiler ayda 230 TL ödeyerek paketi satın alabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise ayda, 470 TL’dir.

Vodafone Red Tarifeleri

Red tarifeleri ile internetinizden yemeden bazı uygulamaları kullanabilirsiniz. Faturalı Red tarifeleri ile ilgili detaylara aşağıdan erişebilirsiniz.

Vodafone Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi

Vodafone Online Red  20 GB paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paketi satın alan kişiler, WhatsApp ve Messenger uygulamalarında internetinden harcamadan kullanma hakkına sahiptir.

Paketi satın almak isteyen kişiler, 12 ay kalma sözüne karşılık ayda 199 TL ödeyerek faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, ayda 449 TL’dir.

Vodafone Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi

Vodafone Online Red 25 GB paketi alan kişiler 2000 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet paketi kullanım hakkına sahiptir. Ayrıca bu paketi satın alan kişiler bazı uygulamaları internetinden yemeden kullanabilir. Bu uygulamalar;

 • Youtube
 • WhatsApp
 • Messenger
 • Spotify

12 ay boyunca bu paketi kullanma sözü veren kişiler, ayda 269 TL ödeyerek paketi  kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise 519 TL’dir.

Vodafone Online Red Eğlence Sınırsız 30 GB Paketi

Online Red Sınırsız 30 GB paketi içerisinde 3300 dakika, 25 SMS ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.  Bu paket kapsamında bazı uygulamaları internetinizden yemeden kullanabilirsiniz. İnternetinizden yemeden kullanabileceğiniz uygulamalar aşağıda yer almaktadır.

 • Instagram
 • Youtube
 • Twitter
 • WhatsApp
 • Messenger
 • Spotify

Paketi kullanmaya 12 ay boyunca kalma sözü veren kişiler, aylık 319 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 569 TL’dir.

Vodafone Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Online Red Sınırsız Eğlence 40 GB paketi içerisinde 3500 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.  Bu paketi satın alan kişiler, Netflix, Amazon Prime, Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarında internetinden yemeden kullanım hakkına sahiptir.

12 ay kalma sözü veren kişiler, paketi 389 TL karşılığında kullanabilir.  Paketin taahhütsüz fiyatı 639 TL’dir.

Vodafone Vodafone Gençlere Özel Red Tarifeleri

Vodafone 26 yaş ve altı müşterilerine sevdikleri uygulamalarda vakit geçirebilmesi için sınırsız kullanım hakkı vermektedir.

Vodafone Gençlere özel Red tarifeleri içerisinde TikTok, Instagram, Facebook, bPubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamalarında kullanılabilmesi için ek 20 GB internet paketi bulunmaktadır.

Gençlere özel tarifelere aşağıdan erişebilirsiniz.

Genç Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi

Vodafone Gençlere Özel Red İletişim Sınırsız 20 GB paketi içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet paketi bulunmaktadır.

Bu paketi satın alan kişiler WhatsApp ve Messenger’da internetinden harcamadan kullanma hakkına sahiptir.

12 ay kalma sözü veren kişiler online özel ayda 199 TL karşılığında bu paketi kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 449 TL’dir.

Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi

Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB paketi içerisinde 2000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet bulunmaktadır. Pakette yer alan bazı sosyal medya uygulamalarını internetinizden yemeden kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar

 • Youtube
 • WhatsApp
 • Messenger
 • Spotify

Paketi satın almak isteyen kişiler taahhütlü kullanmak için 1 yıl kalma sözü verirse 269 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 519 TL’dir.

Genç Online Red Sosyal Sınırsız 30 GB Paketi

Genç Online Red Sosyal sınırsız paketi içerisinde 3000 dakika 250 SMS ve 30 GB internet bulunmaktadır. Paketi satın alan kişiler, Youtube, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarını internetinden harcamadan kullanabilir.

12 ay boyunca kalma sözü veren kişiler, online özel 319 TL ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilir. Taahhütsüz fiyatı 569 TL’dir.

Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Vodafone Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB paketi içerisinde 3500 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet paketi bulunmaktadır. Bu pakette Netflix, Amazon Prime, Youtube, WhatsApp, Spotify ve Messenger uygulamalarda internetinizden harcamadan faydalanabilirsiniz.

Bu paket online özel aylık 389 TL’dir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise aylık 639 TL’dir.

Vodafone Süper Uyumlu Tarifeleri

Süper uyumlu tarifeleri ile kendi internetinizi, dakikanızı ve SMS haklarınızı belirleyebilme şansınıza sahipsiniz.

 • Süper uyumlu tarifelerinde seçebileceğiniz 3 GB, 6 GB, 10 GB ve 13 GB internet paketi bulunmaktadır.
 • Süper uyumlu tarifelerinde seçebileceğiniz 500 dakika, 1000 dakika ve 1500 dakika paketleri bulunmaktadır.
 • Süper uyumlu tarifelerinde seçebileceğiniz 100 SMS ve 250 SMS hakkı bulunmaktadır.

Online Genç Süper Uyumlu 2024

Online Genç Süper Uyumlu 2024 tarifesi ile kendi dakikanızı, SMS’inizi ve internet paketinizi kendiniz seçebilirsiniz.

Bu paketi kullanan kişilere 3 GB hediye internet ve Youtube Premium üyelik hakkı verilmektedir. 3 GB hediye internet paketini TikTok, Instagram, Facebook, Twitter, Twitch, Discord, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile gibi uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Bu tarife kapsamında kullanmadığınız internet, dakika ve SMS gibi haklarınız bir sonraki aya devreder.

Online Süper Uyumlu 2024

Online süper uyumlu tarifesinde de paket içeriğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Bu tarife kapsamında kullanım haklarınızı her ay Vodafone Yanımda uygulamasından değiştirebilirsiniz.

Online Süper uyumlu 2024 tarifesini kullanan kişiler, hediye 10 GB internet paketi kazanır. Bu paketten faydalanmak isteyenler TOBİ üzerinden aktifleştirebilir.

Fatura döneminde kullanılmayan haklarınız bir sonraki aya devreder.

Durma özelliğinden faydalanmak için TOBİ’ye “Durma Özelliği” yazarak bu özellikten ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu